200 PZC-abonnees naar de Biesbosch 14 Op maandag 12 september heeft de PZC in samenwerking met Film by the Sea een exclusief aanbod voor haar abonnees. Voor slechts 5 euro kunt u naar Genius, het biografische drama met onder andere Colin Firth, Jude Law en Nicole Kidman. De zaal is gereserveerd voor u als PZC-abonnee, maar wees er snel bij want het aantal plaatsen is beperkt! CLUB De reacties waren louter posi tief en mensen hebben genoten van de vele bijzonderheden, smalle en kleine kreekjes van de Biesbosch. De tocht werd geva ren met een nieuw schip van re derij de Zilvermeeuw. Zeer com fortabel, trillingvrij en de mi lieuvriendelijkste in zijn soort. Abonnees konden deelnemen aan een lunch- en middagtocht. De schipper - en tevens gids - vertelde wetenswaardigheden, terwijl de boot lange vele weide vogels, bevers, visarenden en het nest van de zeearenden bracht. De Biesboschtocht is weder om een voorbeeld voor het suc ces van onze Club. Ondanks dat deze clubactiviteit plaatsvond in een andere regio, wisten veel van onze abonnees hun weg te vinden. Gezien het succes van deze activiteit, is het niet on denkbaar dat de Biesbosch vaker onderdeel gaat uitmaken van PZC Club. New York, jaren twintig. Max Perkins (Colin Firth) is een ge respecteerd literair editor van schrijvers als Hemingway en Scott Fitzgerald. Op een dag ontvangt hij van ene Thomas Wolfe (Jude Law) een chaotisch, veel te lang manuscript dat tot dan toe door iedere uitgever is gewei gerd. Perkins is ervan overtuigd een literair genie te hebben ontdekt. Wat volgt is een ja renlange symbiotische maar ook moeilijke relatie van Perkins met de briljante en zelf destructieve Wolfe. Daarnaast zijn we getui ge van Wolfes turbulente verhouding met zijn vrouw Aline (Nicole Kidman), zijn alco holmisbruik en andere verslavingen. Naast de exclusieve voorstelling bieden Film by the Sea en de PZC ook een bijzon dere aanbieding voor het openingsgala. Op 9 september vindt de jaarlijkse opening plaats. Dit jaar doet de PZC hier nog een extra schepje bovenop voor zijn clubleden en voegt nog wat extra's toe aan het pro gramma. Het gala leidt het begin van het nieuwe Film by the Sea festival in. Nadat u als een ware celebrity over de rode loper bent bin nengekomen wordt u ontvangen met een glas champagne. Vervolgens kunt u langs het buffet lopen, waar dit jaar de Indische rijsttafel voor u klaarstaat. Nadat het wel komstwoord is afgelopen begint de eerste film van het festival, namelijk de film Floren ce Foster Jenkins. Een hartverwarmende feel good comedy met Meryl Streep die schittert als de slechtste sopraan allertijden. Wan neer de film afgelopen is zal het galafeest plaatsvinden, waar u onder het genot van li vemuziek ervoor kunt kiezen om plaats te nemen op de dansvloer. Ook wanneer u het liever iets rustiger houdt is dat geen enkel probleem. CineCity biedt ook een rustigere ruimte aan, waar u gesprekken met elkaar kunt voeren. Als PZC-abonnee ontvangt u bovendien bij het gala-ticket ook nog een voucher ter waarde van to euro zodat u later naar nog een film naar keuze kan. donderdag 18 augustus 2016 It Een paar weken geleden stond op deze speciale clubpa gina een activiteit beschreven die ons voer door Nationaal Park de Biesbosch (Noord-Bra bant). Welgeteld tweehonderd PZC-abonnees hebben gehoor gegeven aan deze oproep en zijn inmiddels met de luxe elek trische rondvaartboot door de prachtige natuur gevaren. Houd daarom de website pzc.nl/club in de gaten voor on ze clubkalender met toekom stige activiteiten. Twee arrangementen tijdens Film by the Sea Bier proeven met biersommelier Alain Schepers, in ons eigen Zee land? PZC Club maakt het moge lijk! Luister, proef en geniet ter wijl u luistert naar de interessan te verhalen en anekdotes van de zeer enthousiaste Alain. Leer op de locatie bij brouwerij Emelisse alles over bier en het proeven er van! Schrijf u snel in via pzc.nl/club Urker Mans Formatie Ze brengen het repertoire ten ge hore van de diverse cd's die zij uitbrachten. Eén ervan heeft de titel 'De zee zingt' en sluit mooi aan bij het karakter van dit en semble. De mannen van Urk zijn van oudsher verbonden met de zee en brengen dat in hun lied naar voren. Op gevoelige wijze zingen zij over heimwee en ver trouwen en vullen met hun stoe re stemmen de grootste kerken. Bij twee tickets ontvangt u gratis de dvd 'Jan Vayne en Martin Mans, klaviervirtuozen in Parijs'! Tickets: pzc.nl/club PZC Club Een bijzondere natuurvaart over de Oosterschelde, een inspire rende workshop, of een smaak volle bierproeverij met streekbie- ren. PZC Club organiseert activi teiten in de regio die net even an ders zijn dan normaal. Gaat u ook gezellig mee? Op onze website vindt u altijd ac tueel alle aanbiedingen van PZC Club, speciaal voor u als abon nee. Kijk voor meer informatie op www.pzc.nl/club Kijkt u snel op pzc.nl/club voor het com plete aanbod! Colin Firth (I) en Jude Law in Genius. Met een luxe elektrische rondvaartboot door de prachtige na tuur van De Biesbosch.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73