ÜvsrJailsfJ IDensenlinq.nl Familieberichten [ËT Catharina den Toonder COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Alfred Joseph de Koek Fred "Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinneringen waard is" Verdrietig maar dankbaar dat wij haar zolang bij ons mochten houden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Johannes van Sprang In de leeftijd van 98 jaar Leo Jopie Jorg Joram, Levi en Nathan Diana Thony Larissa en Mandy Gerard Mirjam Robin en Iza Correspondentieadres: Familie Stokvis Dixielandkade 38 4533 AB Terneuzen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Verzorgingstehuis Bachten Dieke in Terneuzen, voor de liefdevolle verzorging. Overeenkomstig de wens van ma vindt de begrafenis in besloten kring plaats. Naam Plaats Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande donderdag 18 augustus 2016 15 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa Hontenisse t Gent (B), 18 januari 1935 14 augustus 2016 Kuitaart: Maria de Kock-Nachtegael Terneuzen Rose-Marie en Roger Alexandra Jonathan Dominic Correspondentieadres: Hoefkensdijk 26, 4584 RR Kuitaart De afscheidsdienst zal gehouden worden op zaterdag 20 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, gevolgd door de begrafenis op r.-k. begraafplaats aldaar. U kunt afscheid nemen van Fred in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 19 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 48