44 Naar de dokter voor een perfect lichaam 29 Kijkcijfers Nieuw seizoen 'Eigen huis en tuin' tuiniert bij BN'ers AFLEVERING 13 Première van slot tv-serie'Floris' Remake Stripklassieker The Flash is de zoveelste redder-in-nood met bovennatuurlijke krachten die op het tv-scherm in een modern pakje is gehesen. Na de eerste serie uit 1990 schiet de superheld sinds 2014 weer over het scherm. Na een korte zomerstop hervat Fox vanavond het tweede seizoen van The Flash. De draad wordt opgepakt bij aflevering twaalf. Anders dan voorheen redt de supersnelle Flash de wereld voortaan op donderdag avond in plaats van op zondag. Voor wie halverwege seizoen twee wil aanhaken of zijn geheugen even wil opfrissen, hieronder een paar rede nen waarom The Flash niet mag ont breken in je rijtje favoriete super- hero's. In het dagelijks leven is The Flash briljant forensisch rechercheur Barry Allen. Barry wordt gespeeld door de 26-jarige acteur en zanger Thomas Grant Gustin, bekend van zijn rol in de hit-serie Glee. Ook stond hij op Broadway in de musical West Side Story. The Flash is de snelste mens ter wereld. Weer eens wat anders dan de sterkste, stoerste, slimste of groenste. Hij heeft zijn superkrachten te dan ken aan een onverwacht gunstig uit gepakte blikseminslag. Zijn bijzon dere talent maakt dat The Flash zich razendsnel en bijna onopgemerkt door de stad kan verplaatsen om cri minelen in de kladden te grijpen en ander dreigend onheil af te weren. Flinke kluif Zoals dat gaat met superhelden zet Barry zijn specialiteiten in om zijn stad te behoeden voor het kwaad. In seizoen twee krijgt hij er een flinke kluif bij. Naast zijn geliefde Central City blijkt er een parallel universum te bestaan met dubbel zoveel schur ken die het op hem en zijn vrienden hebben gemunt. Net als zo veel populaire boven- The Flash was de op één na best bekeken première op het netwerk The CW menselijke redders is ook The Flash een geesteskind van het legendari sche DC Comics. Als stripfiguur maakte The Flash zijn debuut in 1940 en in 1990 verscheen hij voor het eerst op tv. The Flash anno nu is een spin-off van superheldenserie Arrow. Hij dook op in het tweede seizoen van Arrow en werd zo populair dat hij een eigen show kreeg. Dat bleek meteen een slimme zet; de eerste aflevering van The Flash werd met 4,8 miljoen kijkers de op-één-na best bekeken première op het Amerikaanse net werk The CW, op de start van The Vampire Diaries na. In 2014 won de se rie een People's Choice Award voor favoriete nieuwe tv-drama. Hoewel The Flash als superheld in Nederland nog niet zo heel bekend is, doet zijn logo bij veel tv-kijkers vast een belletje rinkelen. In The Big Bang Theory loopt Sheldon regelmatig rond in een shirt met het Flash- beeldmerk. VANAVOND Under the knife Schoonheid zit vooral van binnen. Maar in een wereld die zó nadrukkelijk op ui terlijkheden is gericht, blijkt een perfect lichaam het ideaal van velen. Met cosmetische ingrepen pro beren velen hun obsessie voor lichamelijke perfectie vorm te geven. In Californië praat Louis Theroux met dokters en patiënten over de verbete ringen aan het menselijke lijf. Zo ontmoet hij Chris, een man die verlangt naar de perfecte borstkast. Chris is ervan overtuigd dat het leven hem toelacht wan neer hij die verbetering heeft laten uitvoeren. Alles is mogelijk: grotere borsten, volumineuzere spieren, strakke buiken. Sommigen kopen de ver gaande ingrepen zelfs op krediet. Louis Theroux gaat ook on der het mes: hij laat lipo- suctie toepassen. Dat is een techniek waarmee onder huids vetweefsel wordt weggehaald. donderdag 18 augustus 2016 PZ Dinsdag 16 augustus 1. Rio Live NPO 1 2.434.000 2. OS turnen NPO 1 2.400.000 3. Studio Rio avond NPO 1 1.904.000 4. OS zeilen laser radial vrouwen F NP01 1.728.000 5. Journaal 20.00 uur NPO 2 1.235.000 6. De slimste mens NPO 2 945.000 7. Hart van Nederland SBS 6 877.000 8. Voetbal Ajax - Rostov Veronica 831.000 9. Half acht nieuws RTL 4 705.000 10. Studio Olympic Park NP01 674.000 In de ban van de paus begon vorige week met 514.000 kijkers. De bewondering van Andries Knevel voor de herder van de ka tholieke kerk duikelde dinsdagavond fors. Slechts 351.000 mensen zagen de repor tage over corruptie en zelfverrijking in het Vaticaan. De aangekondigde veranderin gen bij RTL Boulevard lijken terecht: het programma is dinsdag opnieuw ingehaald door Shownieuws van SBS 6. Het team van Eigen huis tuin gaat na hoe bekend Nederland woont en tuiniert. In het nieuwe seizoen, dat vanaf 27 augustus op de buis is, wordt elke week een BN'er bezocht die zijn huis en tuin laat zien. Het aantal presentatoren is teruggeschroefd van zes naar drie vaste gezichten: Thomas Ver hoef, Tom Groot (bekend van Boer zoekt vrouw) en Evelyn Struik. Bijna 47 jaar na de uitzen ding van de twaalfde en laatste aflevering van de tv- serie Floris gaat een tot nu toe onbekende dertiende aflevering in première. Dat gebeurt morgen op het kas teel Doornenburg in het bij zijn van toenmalig titelvertol- ker Rutger Hauer. Die rol be tekende voor Hauer zijn doorbraak als acteur. De serie werd in 1969 uitgezon den. De dertiende aflevering werd om verschillende rede nen nooit afgemonteerd. The Flash is de snelste mens ter wereld, foto fox Modern pakje voor oude stripheld Joeke Berg The Flash, Fox, 23.00 uur. OCEAN'S ELEVEN Misdaadkomedie van Steven So- derbergh op Ve ronica. Crimineel Danny Ocean wil in Las Vegas drie casino's tegelijk beroven. Daar heeft hij hulp voor nodig. AMOR MET EEN SNOR Reeks documen taires op NPO3 over de aard van de Latijns-Ameri kaanse man en zijn kijk op liefde, relaties, roman tiek en seks. Klopt de mythe achter de latin lover? GENESIS: SUM OF THE PARTS Documentaire op NPO 2 over de rockgroep Gene sis. Met frontman Peter Gabriel blijft commercieel succes uit. Dan neemt Phil Col lins in 1975 diens rol over. Californië is de bakermat van de cosmetische chi rurgie. Documentairema ker Louis Theroux reist voor Under the knife naar het mekka van de licha melijke perfectie. Under the knife, NPO 3, 21.00 uur. 0 m 1 I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 30