Einde relatie én nieuwe 'oude' vlam voor journalist Frits Wester I Sophie Hilbrand domineert bij BNN-VARA 24 SI- KIJKT TV RADIO AFSCHEID VAN EEN ICOON ANGELA Er is al veel gezegd en geschreven over commentator Hans van Zetten. En te recht. Want door hem is het turnen minstens zo amusant om te kijken als een afle vering van Heel Holland Bakt of Boer zoekt Vrouw. Maar ik heb dinsdag tijdens de medal- race van zeilster Marit Bouwmeester nog een commentator in mijn hart gesloten: Ayolt Kloosterboer. Olympisch zeilen is natuurlijk een draak van een tv-sport. Het is nauwelijks te volgen voor de kijker, ondanks die virtuele lijnen die in het water worden getrokken en de vlagge tjes die de regie in beeld aan de boten hangt. Gefilmd van bovenaf lijken die witte schuit jes amper vooruit te komen; van dichtbij zie je niet hoe de één ligt ten opzichte van de an der. En als je al doorhebt in welke volgorde ze varen, moet je dat niet verwarren met de eind klassering, want het gaat om het totaal van een stuk of wat races. Kortom, er zijn sporten waarbij ik om min der afhaak. Dat ik desondanks ademloos heb zitten kij ken, of beter gezegd luisteren, kwam door Kloosterboer. Die maakte er in zijn eentje een nagelbijtend spektakel van. Ik had met hem te doen, want hij had het hoorbaar zwaar. Ik stel de me voor hoe hij van de zenuwen zat te wip pen op zijn commentaarstoel. Of met gebalde vuisten voor zijn schermpje stond. Baby op komst bij familie Clooney Nieuw album van Gaga De RTL-verslaggever benadrukt dat hij en Regina in goede harmo nie uit elkaar zijn gegaan. Frits Wester verliet in 2014 zijn vrouw Marjolein (52) voor Regi na. Hij en Regina zagen elkaar niet veel. Zij woont en werkt als theaterdocente in Friesland, Wes ter heeft zijn werk in Den Haag. Eerder dit jaar zei hij nog dat de afstand geen probleem was. „We genieten gewoon extra van de tijd die we wél samen hebben." Toch is de relatie stukgelopen. „Het is inderdaad waar", bevestig de Wester, die geen ruzie heeft met Regina. Wel is duidelijk dat hij opnieuw verliefd is geworden op Annelies. Met die 46-jarige vrouw had hij vijftien jaar gele den ook een affaire tijdens zijn huwelijk met Marjolein. De twee gingen in 2014 na meer dan twintig jaar huwelijk uit elkaar vanwege zijn relatie met Regina. Het was niet de eer ste keer dat Wester verliefd werd op een ander. „Voor mij was de maat vol en ik heb besloten om een einde aan ons huwelijk te ma ken", zei Marjolein destijds. De parlementair journalist heeft met Marjolein twee zoons: Jelle (22) en Auke (20). vrouwen op het water. „Bouwmeester, je moet gas geven." En: „Ja, ga maar voor die Ier se varen." „Oei, oei, oei." Dan een schietgebed je: „Zweden, Olsen, help ons." Voor de duidelijkheid: ik zag alleen witte bootjes die tamelijk vredig door een groen blauwe baai kliefden. Waar was die viezigheid eigenlijk waar iedereen zich van te voren zo'n zorgen over maakte? Maar daar was Kloosterboer helemaal niet mee bezig. Hij had inmiddels door dat het ging gebeuren voor Bouwmeester. „Daar komt ie, daar kómt ie. Oh wat mooi. Marit Bouwmeester, wat heb je het spannend ge maakt. En waarom? Kippenvel." Nou, daarom dus. „Hier is historie geschreven", jubelde Kloos terboer onverstoorbaar door. „Het is tachtig jaar geleden. En ze weet het nog niet." Met trillende stem: „Oh, wat mooi is dit. Oh, wat een overwinning." Ik zat met met tranen in mijn ogen. Die gou den medaille, die was toch ook een beetje voor Ayolt. Quote van de dag 'Er keek nooit een meisje naar me om, totdat ik die hit had. ledereen wilde iets van me, dat deed wat met mijn hoofd' donderdag 18 augustus 2016 Vl V i* U.*: I "timvHi*!! »^vvv»\*\avv »»Y»\W|>\>V n««H\v Ayot J SHOW Sophie Hilbrand presenteert in het nieuwe tv-seizoen liefst vier nieuwe programma's voor BNN- VARA, bleek gisteren bij de na jaarspresentatie van de omroep. Een daarvan is Buitenspel waarin ze samen met ex-profvoetballer Khalid Boulahrouz in de wereld duikt van amateurvoetbalteams. De serie start op 6 oktober op NP01. In Klonen: l/kens of Waan zin gaat Hilbrand met weten schapper Bas Haring in het bui tenland de stand van zaken om trent het klonen verkennen. Op NPO 2 vanaf eind oktober. De overige twee Hilbrand-titels zijn Het Instituutwaarin als sociaal experiment honderd man een week lang wordt opgesloten in een kazerne en een nieuw sei zoen van Sophie in de Kreukels, deze keer over hoe ver mannen gaan voor hun uiterlijk. Tijdens de presentatie kondigde ook Floortje Dessing een nieuw programma aan. Hiervoor reisde ze, net als acht jaar geleden (voor 3 op Reis), af naar Syrië. De vorige keer trof ze een nog vreedzaam land, in Floortje Te rug naar Syrië zoekt ze de men sen op die ze toen ontmoette. Een nieuwe serie Floortje Naar Het Einde Van De Wereld start begin volgend jaar op NPO 1. COMEBACK Lady Gaga (30) kondigt haar langverwachte comeback aan. Ze werkt daar voor samen met Mark Ronson. In september ver schijnt de eerste single Perfect Il lusion van haar nieuwe album. Het laatste al bum Artpop van Lady Gaga stamt uit 2013. Parlementair verslaggever Frits Wester (54) en zijn 26 jaar jon gere vriendin Regina zijn uit el kaar. Het Haagse kopstuk van RTL Nieuws heeft hernieuwd liefdesgeluk gevonden bij de 46-jarige Annelies, met wie hij al eerder een verhouding had. Mark den Blanken Den Haag Frits Wester met zijn ex Regi na. SCREENSHOT SHOWNIEUWS Ze is vaker zwan ger verklaard, maar nu zegt de Australische pers zeker te we ten dat Amal Clooney een kind verwacht van haar man Ge orge (foto). Ze zou vier maan den zwanger zijn van een meisje. Hij had het allang niet meer tegen de kijker, maar praatte vooral tegen zichzelf en die Reageren: angela@depersgroep.nl —Zanger Brace in Grazia.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 25