Familieberichten ■Diifiküarui^ifigi Zoon (Ras Willy Wielemaker - Kodde (/c l/ï///('-()(/// S^elze/z Joke van de Wolfshaar- Roodenburg 0 Verdrietig, maar trots op wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Harry Verburg - Gabriël Corstiaan - Vlissingen, 11 augustus 2016 Jannie Verburg - Broerse Daniëlle Jelle Janna Nora Seth Emile Helen Loïs, in liefdevolle herinnering Tess Pepijn Jip Correspondentieadres: Nachtegaallaan 9, 4461 RJ Goes De afscheidsbijeenkomst is op dinsdag 16 augustus om 13.00 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst kunt u schrif telijk condoleren. - Geen rouwkleding - Goes, 20 maart 1945 Goes: Nes aan de Amstel: Goes: Harry Verburg Harry Verburg Harry Verburg Jacoba Johanna Meliefste - Louwerse (tante) Koos Koos Meliefste - Louwerse Verdrietig door het gemis Dankbaar voor de goede herinneringen Wij bedanken iedereen voor de belangstelling, het medeleven en de mooie woorden die wij ontvingen na het overlijden van Eliza Gaspersz Familie Gaspersz Oost-Souburg, augustus 2016 ABRAHAM (BRAM) HUIJSMAN Maria Johanna Smolders-de Munck Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Leonie en Richard Rosinda en Branco Serina en Bas Annemarie en Henk Samantha Dylan Oost-Souburg, augustus 2016 Hierbij willen we iedereen hartelijk bedanken voor de blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van onze lieve moeder en oma Cor en Jolanda Johnny Robin en Rowena Tom en Eva Veere, augustus 2016 Hartelijk dank lieve mensen voor alle steun. Met de herinneringen aan hem gaan wij verder. Het is goed zo. Vlissingen, augustus 2016 An Ras Kinderen Kleinkinderen Herinner mij niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon Wij danken Corrie, Cyril, Diana, José, Linda en alle andere medewerkers van zorgcentrum Ter Reede voor hun liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan en Janny Verburg-Schouwenaar. Kees (in liefdevolle herinnering) en Paulien Verburg-Dekker. Lia Verburg. Maddy en Martin Slingenberg-Verburg. Neven en nichten. Goes, 11 augustus 2016. "Watje in je hart bewaart, raak je nooit kwijt" Verdrietig, maar dankbaar dat hem onnodig leed bespaard is gebleven, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve zwager en oom 11 augustus 2016 Wij wensen Jannie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in de komende tijd. Fred (in liefdevolle herinnering) en Riet Broerse Neven en nichten Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze goede vriend Wij wensen Jannie en de kinderen heel veel sterkte. Corry en Hans van Opbergen en kinderen zaterdag 13 augustus 2016 23 "Heer die mij ziet zoals ik ben" psalm 139 Verdrietig laten wij u weten dat rustig en vredig is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en onze (oud)tante gehuwd geweest met jan Meliefste Serooskerke, Veere, 25 maart 1927 12 augustus 2016 Zij en ome Jan, die 9 jaar geleden op 13 augustus overleed, hadden een bijzondere plaats in de familie. De herinnering aan hen koesteren wij. Serooskerke: C. Wattel - Louwerse Serooskerke: Wilh. Meliefste Correspondentieadres: Luijksberglaan 3 4353 AP Serooskerke Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieuw-Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 17 augustus om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn geliefde schoonzus en onze tante Mien Meliefste neven en nichten In liefde gedenken wij diegenen die haar voorgingen. Serooskerke, 12 augustus 2016 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de uitvaart van mijn man wil ik u hartelijk bedanken. Het heeft mij goed gedaan. J.C. Huijsman-Coppoolse Middelburg, augustus 2016 Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2016 Voor al uw blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het verlies van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk danken. Dit is voor ons erg tot steun geweest. Familie Ravensbergen Familie Janse Zoutelande, augustus 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 95