Familieberichten Jacob Deij Adrie van Belzen Marian Christina Kalkman - Verschuur Willem Verhage 22 zaterdag 13 augustus 2016 Marian Wilhelmina de Pagter-Peene Wilma Tini Remijn Jaap Wim f Vol plannen, vol creativiteit, vol ideeën is plotseling overleden. Mijn compagnon, onze lieve vriendin Wij wensen de familie heel erg veel sterkte met dit zware verlies. Costuumpje Els Jeanette Nel van de Woestijne-Olree [0 Marinus Bertus Willem roepnaam Ezra Gezegend is de man die op de Heer vertrouwt, wiens betrouwen de Heer is; hij toch zal zijn als een boom, aan het water geplant, die zijn wortels tot aan een beek uitslaat, en het niet merkt, als er hitte komt, maar welks loof groen blijft, die in een jaar van droogte geen zorg heeft en niet nalaat vrucht te dragen. Jeremia 17: 7-8 Intens verdrietig delen wij u mede dat onze lieve vrouw, moeder en oma in rust en vrede, in het bijzijn van haar gezin, is overleden. Dapper heeft ze de afgelopen weken gevochten vooreen re-transplantatie, helaas heeft ze deze strijd niet mogen winnen. Zij is nu bij de Heer in het nieuwe Jeruzalem. Middelburg, t Rotterdam, 13 oktober 1954 10 augustus 2016 Jan Kees de Pagter Jacob-Jan en Michelle de Pagter Stijn en Lotte Johan en Melissa de Pagter V Anneleen en Maarten Meilink Menthe, Basten, Timme en Mare Wat zijn wij trots op Wilma! Ze had een groot hart dat overliep van troost en liefde met ruimte voor iedereen. Correspondentie: Monuta De Vlier T.a.v. Fam. de Pagter Vlierweg 7 3991 BA Houten Wilma is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta, Vlierweg 7 te Houten, waar gelegenheid is om afscheid te nemen en te condoleren op maandag 15 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 17 augustus om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Het Kant 1 te Houten. Voorafgaande aan de dienst kunt u afscheid nemen van 12.00 tot 12.45 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats Oud Wulven, Oud Wulfseweg 6 te Houten. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in bovengenoemde kerk. Heden bereikte ons het droevige bericht, dat is overleden lid van onze parochiële werkgroep O.L.Vrouwe op Zeekerk te Haamstede Zij zal altijd in onze herinnering blijven. Haar inspirerende, warme en liefdevolle persoonlijkheid en haar grote verantwoordelijkheid voor onze parochie en kerkbezoekers zullen wij blijven missen. Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korinthiërs 13:13 Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden, laten wij u weten dat in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Boerengat, Vlissingen, 7 september 1926 9 augustus 2016 E. Deij-Buijs Corrie -in herinnering- Saskia Johan Benjamin, Rebekka, Jeroen Sebastiaan, Kevin Addy en Frans Djnri, Suresh Lideke Koen, Anne, Tijs, Tom en achterkleinkinderen Coosje Buskenstraat 230 4381 LX Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 15 augustus van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. Daarna zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaats vinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. v, En eigenlijk zijn wij allemaal net zo, dat we ver onder de zeespiegel willen gaan, naar daar waar alle liefde zit, maar we zijn te bang om het toe te staan. Vlissingen, 21 juli 1946 f Eindhoven, 8 augustus 2016 Jo en Humphrey van Zalm - Meeusen Sandra en Gert-Jan Xiomara Winnie en Lukas Linda en Roy, Claire Wij nemen in besloten kring afscheid van Adrie. Correspondentieadres De Uitvaartverzorger (t.a.v. familie Adrie van Belzen) Jaguar straat 5 5645 CR Eindhoven Verdrietig om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn alles en onze geweldige mam Rhoon, Kleverskerke, 28 juli 1954 10 augustus 2016 Cor Kalkman Nils Dirk en Sharon Iris en Abel Ruilverkavelingsweg 1 4341 PH Kleverskerke De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 18 augustus om 15.00 uur in de aula van uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het uitvaartcentrum. Mijn rots in de branding Nog vol verdriet na het verlies van onze oudste zoon en broer, zwager en oom, geven wij u diep bedroefd kennis van het overlijden na een ernstige ziekte van mijn lieve man, papa en opa •08-06-1942 J 11-08-2016 Uit aller naam: Tannie Verhage-de Bruijn Lepelstraat 10 4354 KK Vrouwenpolder De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dank aan Dr. Ubels en Dr. Luyendijk voor de medische begeleiding en aan de verpleegsters van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. V Tot ons verdriet is overleden onze schoonzus Weduwe van Chris van de Woestijne Wim en Catrien Rooze-v.d. Woestijne Maartje v.d. Woestijne Suus v.d. Woestijne-Adriaanse Jan en Ria v.d. Woestijne-Verstraate neven en nichten Verheugd en blij zijn we met de geboorte van ons 4e kleinkind Hij is geboren op 8 augustus 2016 in Cairns (Australië) Zoon van Rien van Hoepen en Tanya van Hoepen- van den Brink en broertje van Indi De trotse grootouders Heieen en Wim van der Weele 2/2 Moresby Street Trinity Beach 4879 Queensland Australië Heieen en Wim Langstraat 11 4423 AB Schore

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 94