ra rm monteur vertegenwoordiger f) reiskatern.nl JOOST KLOK MECHANISATIE B.V. Wij zoeken voor onze vestiging in Middelburg een: JOOST KLOK MECHANISATIE B.V. Wij zoeken voor onze vestiging in Middelburg een: www. dickkloknl landbouwmachines en tuin- en parkmachines Bruisend Benidorm Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Van 't hoffweg 2 .^1 4333 RE Middelburg nnmHHHi Van 't hoffweg 2 4333 RE Middelburg Wij vragen: opleiding MTS of gelijkwaardige opleiding of ambitie om tot dit niveau te worden opgeleid rijbewijs B&E of de intentie dit te behalen affiniteit met landbouw en techniek Voor deze functie bieden wij: Een prettige werkkring binnen een jonge enthousiaste club met toekomst Een georganiseerde en veilige werkomgeving Doorgroeimogelijkheden indien werkelijke ambitie aanwezig is Salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden voor enthousiaste, positieve medewerk(st)ers naar inzet en kennis Voor meer informatie kunt u altijd bellen met Joost Klok, tel. (06) 53 40 21 62. Sollicitatie kunt u sturen naar Joost Klok Mechanisatie B.V., Drieëndijk 1 d, 3218 LB Heenvliet t.a.v. de directie of via e-mail: joost@dickklok.nl www.dickklok.nl Wij vragen: MBO/HBO opleiding in commercie en/of techniek Klantgerichte instelling Affiniteit met landbouw en techniek Goede sociale en communicatieve vaardigheden Voor deze functie bieden wij: Een prettige werkkring binnen een jonge enthousiaste club met toekomst Een georganiseerde en veilige werkomgeving Doorgroeimogelijkheden indien werkelijke ambitie aanwezig is Salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden voor enthousiaste, positieve medewerk(st)ers naar inzet en kennis Voor meer informatie kunt u altijd bellen met Joost Klok, tel. (06) 53 40 21 62. Sollicitatie kunt u sturen naar Joost Klok Mechanisatie B.V., Drieëndijk 1d, 3218 LB Heenvliet t.a.v. de directie of via e-mail: joost@dickklok.nl \j TUJ Winterzon in Benidorm 8-daagse vliegreis Vanaf Mechanisatie zaterdag 13 augustus 2016 Joost Klok Mechanisatie is een dynamisch en gestaag groeiend bedrijf met een jonge ambitieuze leiding en een enthousiast team van veelal jonge en goed gemoti veerde medewerkers. Er wordt gewerkt vanuit vestigingen te Heenvliet (Zuid-Holland), Poortvliet (Zeeland) en Oudenbosch (Noord-Brabant) met ruim 25 medewerkers en als werkgebied Zuid-West Nederland. Joost Klok Mechanisatie is actief in handel en reparatie van landbouw trekkers en -werktuigen, machines voor groenvoorziening en industrie. Onze merken zijn o.a.: Deutz Fahr Bijlsma Agrifac Pottinger Husqvarna Beijne Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Joost Klok Mechanisatie is een dynamisch en gestaag groeiend bedrijf met een jonge ambitieuze leiding en een enthousiast team van veelal jonge en goed gemoti veerde medewerkers. Er wordt gewerkt vanuit vestigingen te Heenvliet (Zuid-Holland), Poortvliet (Zeeland) en Oudenbosch (Noord-Brabant) met ruim 25 medewerkers en als werkgebied Zuid-West Nederland. Joost Klok Mechanisatie is actief in handel en reparatie van landbouw trekkers en -werktuigen, machines voor groenvoorziening en industrie. Onze merken zijn o.a.: Deutz Fahr Bijlsma Agrifac Pottinger Husqvarna Beijne Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen, of genieten van een Spaans wijntje met een tapa aan de haven. Dat is winter in Benidorm! Deze populaire badplaats aan de Costa Blanca is niet alleen een gezellige winterbestemming. De omliggende bergen houden slecht weer op afstand, waardoor het er ook nog eens aangenaam warm en droog is. Hotel RH Victoria**** Benidorm Overnacht in stijl, met een verblijf in een comfortabele kamer in een elegant viersterren hotel met buitenzwembad. Iedere dag staan gevarieerde en gezonde gerechten voor u klaar in het buffetrestaurant, 's Avonds is er live muziek en dans in de gezellige bar. De ligging is perfect, slechts ca. 400 meter van het Levante strand en de oude binnenstad. Hier vindt u authentieke tapasbars en restaurantjes met gezellige terrasjes. Boek nu met vroegboekkorting uw winterzonvakantie voor een gezonde dosis zon tijdens de grauwe winter maanden. Inclusief: TUIfly retourvlucht Amsterdam - Alicante Luchthavenbelasting brandstofheffing Transfer luchthaven - hotel en v.v. 7 overnachtingen in hotel RH Victoria 7 x ontbijt, lunch dinerbuffet water en wijn tijdens de maaltijden Nederlandse reisleiding Vi dag uitstapje Alfaz del Pi en Popol (per bus met Nederlandse hostess) '/2 dag uitstapje Alicante (per bus met Nederlandse hostess) Nu vanaf: €399,-p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteitenfonds en 6 20,- reserveringskosten per online boeking. Vertrek woensdag en zaterdag. De vanafprijs is beperkt beschikbaar op een aantal data. De actuele prijzen per vertrek datum, voor andere reisduren en vertrek vanaf Eindhoven of Rotterdam vindt u in het reiskatern. Bekijk ook de sfeerfilm! Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de website reiskatern.nl. U kunt ook bellen met TUI tel.: 0900- 8847 (0,70 pg) of langsgaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. 50+ winterzonpakker Benidorm - Victoria. Meer informatie en boeken GavoorRHVictorianaaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/TUI1602 of bel metTUI 0900-8847 (0,70 pg) of ga langs bij een TUI winkel (<5>) Walk of fame Kastelen De reisleiding neemt u mee naar het vestingsstadje L'Alfaz del Pi, waar tussen de sinaasappelbomen jaarlijks de jetset neerstrijkt voor het filmfestival. U proeft er het échte Spanje op de weekmarkt. Dan op naar het pittoreske Polop met sfeervolle straatjes en witte huisje. Tijdens het tweede uitstapje maakt u kennis met de hoofdstad van de Costa Blanca: Alicante, inclusief kasteelbezoek, stadsrondrit en tijd voor een terrasje of om te shoppen. Vertrek: november 2016 - maart 2017 Volpension Uitstekend 4-sterren hotel 2 uitstapjes Boek nu als eerste!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 91