Wp m Familieberichten tysifiKitöiuijJirij; DverlerJan s A Paul Marie Caesar van Waes 18 zaterdag 13 augustus 2016 Jan Frans van Huisstede Rudi Camil van Rattingen André Petrus de Jaeger V Riekie Nieuwelink-van den Aker Marinus Bertus Willem roepnaam Ezra Jan Rudie Annie Josefien Aloijsa van den Bergen-van Dorsselaer Adrie Biesbroeck Piet de Potter Eliza Gaspersz Righnald's Henk Koekkoek Hendrikje Liefting-Steegenga Maria Johanna Smolders-de Munck Verheugd en blij zijn we met de geboorte van ons 4e kleinkind Hij is geboren op 8 augustus 2016 in Cairns (Australië) Zoon van Rien van Hoepen en Tanya van Hoepen- van den Brink en broertje van Indi De trotse grootouders Heleen en Wim van der Weele 2/2 Moresby Street Trinity Beach 4879 Queensland Australië Heleen en Wim Langstraat 11 4423 AB Schore Onverwachts is overleden mijn lieve man, lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Wil van Huisstede - van den Heuvel Zeist, 23 april 1941 Groede, 5 augustus 2016 Voor altijd in ons hart, Wil van Huisstede - van den Heuvel Mariska van Huisstede en Albert Messerschmidt Rens en Mirte Casper van Huisstede Scherpbierseweg 9 4503 GR Groede Het afscheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Enige algemene kennisgeving Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons niet alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. Bedroefd delen wij u mede dat na een liefdevol en arbeidzaam leven van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve zorgzame pa en opa echtgenoot van Rolanda van Steenberge *25-01 - 1947 Biervliet t 10-08 -2016 Biervliet Biervliet: Rolanda van Rattingen-van Steenberge Philippine: Rilana en Mare, Justin Den Haag: Ricardo en Raymond Biervliet, 11 augustus 2016. Oost Zeedijk 2, 4521 PW De crematie zal, naar zijn wens, in stilte plaatsvinden. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, oma en overgrootoma Annie Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in het uitvaartcentrum. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Annie in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Familie van den Bergen Familie van Dorsselaer Familie Kaijser Hulst, augustus 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij u bedanken voor de steun en blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man en vader De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Hulst, 13 augustus 2016 Annie en Véronigue Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid en bestuurslid Piet was 60 jaar lid van onze vereniging. Wij wensen zijn familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Muziekgezelschap Apollo Sluis Sluis, 13 augustus 2016 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn man en vader, grootvader en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank, Lijda Maria de Jaeger - Kindt Betty en Chiel van Langevelde - de Jaeger Ursula en Martijn van Es - van Langevelde Joep en Suze Verdrietig door het gemis Dankbaar voor de goede herinneringen Wij bedanken iedereen voor de belangstelling, het medeleven en de mooie woorden die wij ontvingen na het overlijden van Familie Gaspersz Oost-Souburg, augustus 2016 Het is voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Wij hebben alle warmte, belangstelling en steun tijdens ziekte en na zijn overlijden als heel bijzonder ervaren. Wij willen iedereen hiervoor oprecht bedanken. Het doet ons goed te weten dat hij niet alleen voor ons veel betekende, maar ook voor anderen. Thea, Robin, Anneke en Nino van Hecke Lieve mensen, Wij danken iedereen voor de grote belangstelling, de mooie woorden, prachtige bloemen en de fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen, voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse [over] opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Jannie Koekkoek-Maas Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, augustus 2016 De vele kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder hebben ons diep ontroerd en waren voor ons een grote steun. Wij kijken terug op een mooi en troostrijk afscheid. Daar willen we u langs deze weg hartelijk voor bedanken. Axel, Familie Liefting Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Ad Nieuwelink Kinderen en kleinkinderen Biervliet, 7 augustus 2016 Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2016 Voor de wijze waarop u heeft meegeleefd na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom zeggen wij u hartelijk dank. Familie van Waes Oostburg, augustus 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 46