Zorg jij voor doorstroming van de scheepvaart? Bedrijfsleider Mercuri Urval Bouwman Logistics B.V. Genieten aan de kust van Friesland Agathos Exclusieve Verkeersleider (nautisch) m/v Gemotiveerde Tankcontainer chauffeurs begeleid bezoek Intensief Ambulant Hulpverleners commerciële people manager met meer dan tegeltjeswijsheid Boek vóór 30 augustus op Kras.nl/LR83003 KEUKEN BAD WERELD - -• Tot 49,- voordeel ■f per persoon! 4-sterrenhotelaan het IJsselmeer Ontbijtbuffet ■Gratis wifi Klantbeoordeling 8,5: "Top tussendoortje!" Beach Hotel de Vigilante**** - in Makkum Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83003 Inbegrepen: 3/4/5 dagen (2/3/4 nachten) verblijf in Beach Hotel de Vigilante in Makkum met ontbijtbuffet en gratis wifi. Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 20 aug. 2016 t/m 30 mrt. 2017. van voor u 3 dagen --74T- vanaf 49,- 4 dagen 109/ vanaf 79,- 5 dagen 1487- vanaf 99,- Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je werkt mee aan zaken als het aanleggen van snelwegen en de beschikbaarheid van voldoende en schoon water. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. Rijkswaterstaat, Terneuzen Opleiding en salarisindicatie Je hebt de opleiding Nationaal Nautische Verkeersdienst afgerond (of bent bereid die te volgen), bezit Nautop 3 en hebt kennis van het beheersgebied. Je maximalesalaris is €3.240,- bij 36 uur per week. Je bent verantwoordelijk voor een vlotte, veilige doorstroming van de scheepvaart in jouw beheersgebied. Ook zorg je voor adequate informatieverstrekking over de verkeersafwikkeling, incidenten en calamiteiten. Je geeft verkeersaanwijzingen aan het scheepvaartverkeer en controleert reis-, scheeps- en ladinggegevens. Bij calamiteiten kom je direct in actie en ben je een professionele gesprekspartner voor hulpdiensten. Info www.werkenv00rnederland.nl/RWS160263 www.werkenvoornederland.nl Werken voorNedetland Bouwman Logistics B.V., opgericht in 2001 is een familiebedrijf welke zich bezig houdt met transport- en expeditie activiteiten in de breedste zin van het woord. De specialisatie ligt bij milieugevaarlijke (ADR) stoffen zowel in bulk als in gewone box containers. Hiertoe beschikt Bouwman Logistics B.V. uitsluitend over VLG gekeurde voertuigen volledig uitgerust voor het vervoer van milieugevaarlijke om zelfstandig op locatie te kunnen lossen. WEGENS UITBREIDING VAN WERKZAAMHEDEN EN ONS WAGENPARK ZIJN WIJ OP ZOEK NAAR Als Tankcontainer chauffeur ben je verantwoordelijk de correcte uitvoering van het gehele transport, inclusief laden en/of lossen. Binnen deze functie werkje van maandag tot en met vrijdag in de dagdienst, waarbij je begint rond 05.00 uur en eindigt tussen 20.00 en 21.00 uur. Incidenteel kan het voorkomen dat je in het weekend moet werken, uiteraard gebeurt dit altijd in overleg. Je moet rekening houden met enkele overnachtingen per week. De ideale kandidaat - Beschikt over rijbewijs CE en digitale bestuurderskaart; - Heeft Code 95 compleet; - Beschikt over een geldig ADR Basis Tank certificaat (eis); - Heeft minimaal één jaar ervaring binnen het tankcontainertransport; - Is zelfstandig, accuraat en flexibel inzetbaar; - Heeft beheersing van de Engelse en Duitse taal; - Heeft een groot verantwoordelijkheidsgevoel en werkt zeer nauwkeurig; Bouwman Logistics B.V. biedt Een zelfstandige baan binnen een professioneel transportbedrijf. Arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn conform het CAO Beroepsgoederenvervoer. Ben jij die tankcontainer chauffeur waarnaar Bouwman Logistics B.V. op zoek is? Heb je ervaring als tankcontainer chauffeur en bovenal, beschik je over een geldig ADR Basis Tank certificaat? Dan is dit misschien wel jouw baan I Wil je meer weten of solliciteren, neem dan contact met ons op via: email, info@bouwmanlogistics.nl of telefoonnummer 078 6290404 Acquisitie naar aanleiding van de vacature wordt niet op prijs gesteld Agathos zoekt: Intensief Ambulant Hulpverlener Regio Zeeland, uren in overleg Goeree-Overflakkee en Walcheren, beide 16 uur per week Als intensief ambulant hulpverlener zie je er zelfstandig op toe, dat het bezoek voor een kind goed verloopt. Je bent aanwezig bij de cliënt thuis, waarbij de focus ligt op het werken volgens Welzijn nieuwe stijl. Keuken Badwereld XXL is sinds 2011 gevestigd aan een van de grootste woonboulevards van de Benelux in Poortvliet. De stijlvolle zaak is eigendom van D.B. Keukengroep, die dit jaar haar 25 jarig bestaan viert. Keuken en Badwereld XXL hanteert echter een geheel eigen formule. De showroom beslaat 2.000m2aan keukens, sanitair en tegels. Persoonlijke benadering van klanten staat zeer hoog in het vaandel. Met moderne technieken als 3D presentaties van keukens en badkamers laten de deskundige medewerkers de keuken of badkamer tot leven komen. Het eigen professionele montageteam zorgt voor een vlekkeloze plaatsing en daarmee tevreden klanten. Om het succes van Keuken Badwereld XXL te bestendigen en verder uit te breiden zijn zij op zoek naar een zelfstandige en kundige ambulante hulpverlening zaterdag 13 augustus 2016 VORSTELIJKE KEUZE HOLLANDSE PRIJZEN In deze functie breng je de vestiging naar een hoger niveau. Als meewerkend voorman of vrouw inspireer je het verkoopteam (3 fulltime +2 parttime medewerkers) en kom je met vernieuwende ideeën. Samen met de directie van D.B. Keukengroep ontwikkel je een heldere visie en stel je een jaarplanning op. Je bewaakt de budgetten en stuurt op cijfers. Zo draag je actief bij aan zowel de omzetgroei van Keuken Badwereld XXL als aan de persoonlijke ontwikkeling van je medewerkers. Je rapporteert aan de operationeel directeur. Gevraagd wordt een betrokken en ervaren vestigingsmanager, die beslissingen durft te nemen en verantwoordelijkheid neemt. Je bent goed in staat meerdere ballen hoog te houden en prioriteiten te stellen. Verder ben je ondernemend en ga je graag de uitdaging aan. Jouw stijl van leidinggeven is coachend en motiverend, terwijl je de samenwerking bevordert. Jouw profiel: Mbo+ hbo-niveau. Een afgeronde opleiding op het gebied van management is een pre. Minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring. Ruime ervaring met verkoop van duurzame consumptiegoederen. Ervaring met verkoop van keukens en/of sanitair is een pre. Keuken en Badwereld XXL biedt een interessante omgeving waarin op veel vlakken winst te be halen valt. Je werkt met een klein team in een no-nonsens cultuur. Je wordt ondersteund door de sterke organisatie van D.B. Keukengroep, terwijl je de vrijheid hebt om mee te denken over de visie en het beleid van Keuken Badwereld XXL. Keuken Badwereld XXL biedt een interessant arbeids voorwaardenpakket waaronder een bedrijfsauto en een winstuitkering. Interesse? Spreekt deze functie je aan? Solliciteer dan via www.mercuriurval.nl. Je vindt de vacature met ref.nr. 3035 of zoekterm 'keuken'. Voor meer informatie kun je bellen met Céline Landman, management consultant Mercuri Urval via tel.nr. 010 - 282 86 00. Zie ook www.keukenenbad.nl Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 30 augustus 2016. Ga naar Kras.nl/LR83003 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83003 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon op basis van 2 personen exclusief reserveringskosten In verband met de identiteit van de organisatie vragen we van je dat je meelevend lid bent van één van de reformatorische kerken. Meer informatie? Willemienke Bliek (010) 264 07 77. Je kunt tot en met 2 september a.s. reageren via leliezorggroep.nl Friesland ontdekken? Boek deze aanbieding naar Makkum, een van de meest charmante vissersdorpjes van Nederland met een pittoreske haven, gezellige boulevard en zandstrand. Tip: bezoek de 'Elfstedentochtsteden' Sneek en Bolsward. Dit populaire 4-sterrenhotel ligt in het recreatie gebied 'De Holle Poarte', direct aan het zandstrand en de boulevard van het sfeervolle vissersdorp Makkum. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, lounge met openhaard, restaurant met uitzicht op het IJsselmeer, bar, terras, cafetaria, poolbiljart, bowling en parkeergelegen heid (ca. 5 per verblijf). U verblijft in een comfortabele landzijde-kamer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 22