üvsfhjs Ba; iohran Familieberichten *^I|lS!tü5£ui£jiri|j Tini Remijn-Vermuë Martina Apolonia Remijn-Vermuë Riet Schot - Koster COLOFON Familieberichten [ËT Na een periode van ziek zijn, moeten wij afscheid nemen van onze lieve jongste (schoon)zus en tante 's-Heerenhoek: A.M. Vermuë-Werri 's-Heerenhoek: C.M. en C.M. Bierens-Vermuë Steenbergen: A. Vermuë-Rijk Hensall, Canada: J.C. en A. Jacobs-Vermuë Graauw: L. Vermuë M. Goossens-Jonkheym Neven en nichten 's-Heerenhoek, 10 augustus 2016 Verdrietig zijn wij om het overlijden onze lieve schoonzus en tante Tini Remijn - Vermuë We wensen Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Familie Remijn Wie zijn eindigheid beseft en kan aanvaarden, kan onomwonden leven. En als het dan zover is, het laten en in dankbaarheid terug geven, wat in het leven aan het leven ontvangen is. MEDITATIE BI] ZONNELIED FRANCISCUS Dankbaar voor haar liefde en betrokkenheid geven wij diep verdrietig kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en onze lieve oma Tini 's-Heerenhoek f Burgh-Haamstede 27 november 1940 10 augustus 2016 Piet Remijn Ankie en Leo Ruissen-Remijn Engelie Pieter Huub en Judith Remijn-van Mechelen Pieter Julia Olivia Correspondentieadres: Brabersweg 6 4328 NN Burgh-Haamstede De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 15 augustus 2016 om 11.00 uur in de kerk 'Onze Lieve Vrouw op Zee', Serooskerkseweg 2,4328 AM Burgh-Haamstede. Aansluitend zal in besloten kring de begrafenis plaatsvinden op de nabijgelegen algemene begraafplaats 'Vredehof'. Daarna is er gelegenheid om te condoleren en elkaar te ontmoeten op locatie 'Molenberg', Hogeweg 53,4328 PB Burgh-Haamstede. Geen bezoek aan huis In plaats van bloemen graag een gift voor het KWF. Een collectebus staat naast het condoleanceregister. Onze dank gaat int naar de afdeling Oncologie van het Van Weel-Bethesda ziekenhuis in Dirksland, de huisartsenpraktijk Renesse en de Buurtzorg Burgh-Haamstede. Tot onze droefheid is overleden na 50 jaar trouwe vriendschap Tini Remijn-Vermuë Wij wensen Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Dien en Rinus Boot-v.d. Welle Adrie en Jan v.d. Velde-Stouten Burgh-Haamstede, 10 augustus 2016. Niet meer in ons midden, maar voor altijd in ons hart. Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, bezoeken en fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de afscheidsdienst van mijn allerliefste meisje en vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Graag willen wij Lieke Bosveld, de artsen en het verpleegkun dig personeel van het ZRTI en het ADRZ, de extra inzet van de verpleegkundigen van Allévo, de leiding en de vrijwilligers van hospice Kaaskenshuis en de huisartsen dr. De Jonge, dr. Jumelet en dr. Speelman bedanken voor alle goede zorgen. Jan Schot Christian en Esther, Fabiënne Nicole en Edwin, A nne, Gijs -A Overtoom 'UZZD Groen vrijdag 12 augustus 2016 15 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Juist bij een overlijden heeft u een uitvaartverzor ger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange erva ring. Die weet dat juist de kleinste details zo belang rijkzijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. UITVAARTVERZORGSTERS Uitvaart Zorgtentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon 4382 XW Vlissingen www.uzzl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71