Overladen 0 rtsjs ös/jcmaij Familieberichten [ËTj Peter Faas Christina Bastiaanse-Flipse Maarten Reinier Jobse Dave van Bommel Maria Klompe-van Brummelen Hendrika Helena de Ligny - de Kam Maarten Reinier Jobse COLOFON Familieberichten donderdag 11 augustus 2016 15 Wbes mij een rotssteen, om daarin te wonen, om geduriglijk daarin te gaan. Gij hebt bevel gegeven om mij te verlossen, want Gij zijtmijn Steenrots en mijn Burg. Ps. 71:3 Verslagen en verdrietig delen wij u mee dat plotseling is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma sinds 9 mei 2010 weduwe van Anthonie Bastiaanse 3 januari 1937 - t 9 augustus 2016 Nieuwdorp: Peter Bastiaanse Ouddorp: Carla Tanis - Bastiaanse (eerdergehuwd metAndré Corré t) Jaap Tanis Hanno en Annemarijn, Andries, Christian Justin Tanis Ton Tanis Goes: Tonnie Bastiaanse Marieke Bastiaanse - Verweij Anthonie en Alieke, Heieen en Robbert-Jan, Hans, Peter Pr. Christinastraat 10, 4455 BD Nieuwdorp Correspondentieadres: A.A. Bastiaanse, Heulblok 3, 4464 JK Goes Er is gelegenheid aan huis afscheid te nemen van ma en de familie te condoleren op D.V. vrijdag 12 augustus van 16.00 tot 17.30 uur. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 9.30 tot 9.45 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in de zaal van de kerk. De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdag 13 augustus om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Nieuwdorp, Havenweg 26. De begrafenis zal om 11.30 uur plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Leny, Christian, Marcel en Lisa veel sterkte toe. Bestuur en leden zwemvereniging Zeelandia Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. In liefde losgelaten Hij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Angélique en Peter Patrick en Marijn Jacqueline 4 augustus 2016 Correspondentieadres: Cassinstraat 27, 4336 LE Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bestuur en leden van klederdrachtvereniging "Mooi Zeeland" ontvingen het droevig bericht dat na een lange periode van ziekte is overleden ons lid Haar betrokkenheid bij de vereniging en haar positieve levenshouding is ons een voorbeeld. Plonie Passieux, voorzitter Marion Strik-van den Brande, secretaris De Heer is mijn herder Psalm 23 Overleden is een goed mens, een lieve vrouw, een fantastische moeder sinds 15 maart 2005 weduwe van Abraham Jacob de Ligny Vlissingen, 1 september 1924 t Veere, 9 augustus 2016 Ma is weer samen met pa. Ellie en Henk Leny en Cor Jan Krista en Benno, Carice, Wolf Astrid Roland Hennie Bianca en Dannis, Isabella, Jurrian Bram en Kim, Jesse, Thomas Brigiet en Damien Ineke en Geert Gerdien Branda en Niels Marjan en Jaap Rianne Yvonne Bas Correspondentieadres: Gouwe 25, 2911 GA Nieuwerkerk a/d IJssel Wij willen ma herdenken op maandag 15 augustus om 13.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerksestraat in Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg. Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand. Verdrietig om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze vader en opa Serooskerke (W.), 26 september 1930 Middelburg, 9 augustus 2016 Nel Jobse - Spierens Evelien en Jan Stoffel Corbijn - Jobse Matthijs Paula Jobse en Marcel Timmen Margit Marloes Wouter en Anke Jobse - van Oosten Erik en Amy René en Lilian Sjoerd Frans en Mariëtte Jobse - Mulder Myrna Tycho Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom, team "Stromenwijk" en van Zorgcentrum Buitenrust "afdeling Vuurtoren". Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 139, 4335 PC Middelburg De afscheidsdienst, voorafgaand aan de begrafenis, wordt gehouden op maandag 15 augustus om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Neven en nichten Goes 9 augustus 2016 Bedroefd, maar beseffend dat hem ernstig lijden verder bespaard is gebleven, delen wij u mee dat onze oudste broer, zwager en oom is overleden Maart Echtgenoot van Nel Spierens Wij wensen de familie alle sterkte en steun om dit verlies te kunnen dragen. Breda, Rein en Ina Jobse - Nieuwenhuize Goes, Suzan Jobse Goes, Joop en Cobie Jobse - de Koeijer Krommenie, Mattie Ponsen - Jobse Benoeming vereffenaar nalatenschap en oproeping schuldeisers Op 19 juli 2016 heeft rechtbank Zeeland-West- Brabant in de nalatenschap van Cornelia Hendrina Oosterloo, geboren te 's-Gravenhage op 27 maart 1922, overleden te Middelburg op 13 maart 2016, tot vereffenaar benoemd mr B.Q. Claas, kandidaat-notaris bij het kantoor Sauer en Oonk Adviseurs en Notarissen te Vlissingen, Postbus 181, 4380 AD Vlissingen. Iedere schuldeiser in deze nalatenschap wordt verzocht van hun vordering voor 18 november 2016 opgave te doen bij de vereffenaar. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71