Helden van Rio! 7-gangendiner in Kaatje bij de Sluis BON Helden van Rio 16 Lees alles over onze helden op de Olympische Spelen 84 pagina's vol met interessante weetjes, feiten en statistieken De hoogtepunten van elke dag in Rio Riuwwij Ep/ce-j Tom e/R, Exclusieve lezersreis 2 dagen nü vanaf Tot 33,- voordeel per persoon! 7-gangendiner in Michelinsterrestaurant Luxe 4-sterrenhotel Gratis wifi parkeren Klantbeoordeling 8,6: "puur genieten" Laat uw smaakpapillen verwennen... Chef-kok Peter Postma combineert de Franse keuken met biologische ingrediënten als geen ander en bezorgt u een culinaire topavond! U logeert en ontbijt in het bijbehorende hotel. Boek snel! Boek vóór 16 augustus op Kras.nl/LR52844 donderdag 11 augustus 2016 O.a. verkrijgbaar bij: AKO, Attent, Blz., Bruna, Cigo, Libris, Plantage, PLUS, Primera, The Read Shop, Spar en Vivant. Kaatjes Résidence**** - met geserveerd ontbijt Dit authentieke 4-sterrenhotel ligt in het hart van havenstadje Blokzijl en ligt pal tegenover Restaurant Kaatje bij de Sluis. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, bar, restaurant, terras en een Engelse tuin met moerbei- en Fruitbomen en een kruidentuin. De 7 luxe hotelkamers zijn o.a. voorzien van airco, telefoon, televisie, badkamer met ligbad en toilet. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52844 Inbegrepen: 2 dagen (1 nacht) verblijf met lekkernij uit Blokzijl (van okt. t/m in Hotel Kaatjes Résidence, geserveerd biologisch ontbijt, 1 x culinair 7-gangendiner in Restaurant Kaatje bij de Sluis op de dag van aankomst en 1 x een glas Prosecco p.p. (van apr. t/m sep.) of koffie/thee dec.). Genieten dus! Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 4 augustus t/m 23 december 2016. van vooru 2 dagen 432/- nü vanaf 99,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 16 augustus 2016. Ga naar Kras.nl/LR52844 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR52844 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 48