Familieberichten üvarladïfj Maarten Reinier Jobse VV 14 donderdag 11 augustus 2016 Anna Magdalena Cijsouw Peter Dobbelaar Peter Dobbelaar Peter Dobbelaar Peter Peter Dobbelaar Matthijs Sabina Erkelens 0 Hendrika Helena de Ligny - de Kam Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad, nog zoveel te doen zoveel te geven, nog lang niet klaar in dit leven. Tijdens onze vakantie in Mallorca hebben we plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonzoon -Petrus Paulus- echtgenoot van Marjo van Overdulve *18 maart 1962 4 augustus 2016 Marjo Dobbelaar-van Overdulve Dennis Sander H.A. van Overdulve C. van Overdulve-Cornelissen Adriaan Walravenstraat 17 4543 ATZaamslag Zaterdag 13 augustus kunt u van 19.00 -19.30 uur afscheid nemen van Peter in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 15 augustus om 13.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Ook als u geen kaart heeft gehad bent u welkom. Diep bedroefd zijn wij door het plotselinge verlies van onze goede en behulpzame broer, zwager en oom Je was een rots in de branding, en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven, alleen had je de wind niet mee. Wij wensen Marjo, Dennis en Sander heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Theo en Annie,Eddy en Marie-Louise, Betty en Jan, Willy en Tilly, Emmy en Carlos, Gerard en Nicole Mijn lieve, zorgzame broer, mijn beste vriend, mijn maatje, mijne Peet en onze lieve schoonbroer, onze lieve, gezellige oom is er niet meer. We gaan jou ontzettend missen. We wensen Marjo, Dennis en Sander heel veel sterkte toe. Jo en Beppie Dobbelaar Martin Patrick en Mariëlla Jonathan, Lukas, Rebekka Het is zo oneerlijk.... Je bent er niet meer! Dit is voor niemand van ons te beseffen, dat dit zo moest gaan. Je vriendelijke lach, je was altijd de vrolijke noot. We zullen je heel erg missen. Marjo, Dennis en Sander, we zullen er altijd voor jullie zijn. Gilly en Gerda van Overdulve-Bakker Verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van echtgenoot van Marjo Dobbelaar-van Overdulve, juf op onze school DeTorenberg Blijvend in onze herinnering als opgewekt en behulp zaam mens. We wensen Marjo, Dennis en Sander heel veel sterkte toe en bidden dat ze kracht mogen ontvangen om dit grote verlies een plaats te geven. Leerlingen, leerkrachten, MR, OR en bestuur van CBS DeTorenberg te Zaamslag Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand. Verdrietig om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze vader en opa Serooskerke (W.), Middelburg, 26 september 1930 9 augustus 2016 Nel Jobse - Spierens Evelien en Jan Stoffel Corbijn - Jobse Paula Jobse en Marcel Timmen Margit Marloes Wouter en Anke Jobse - van Oosten Erik en Amy René en Lilian Sjoerd Frans en Mariëtte Jobse - Mulder Myrna Tycho Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom, team "Stromenwijk" en van Zorgcentrum Buitenrust "afdeling Vuurtoren". Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 139, 4335 PC Middelburg De afscheidsdienst, voorafgaand aan de begrafenis, wordt gehouden op maandag 15 augustus om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van dochter van Els en Don Erkelens. Wij wensen de hele familie veel sterkte toe in deze moei lijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Want wij hebben hier geen blijvende stad, maar wij zoeken de toekomstige. Heb. 13:14 Na een moeilijk laatste jaar is, toch nog onverwacht, overleden mijn geliefde moeder ruim 69 jaar gehuwd geweest met Jacobus Jannis Leenhouts Cadzand, IJzendijke, 19 september 1913 8 augustus 2016 S.C. Leenhouts in herinnering C.S. Dek-Leenhouts in herinnering J.H. Dek in herinnering Heveadorp: A.J. Leenhouts Correspondentieadres: Zuiderlaan 11, 6869 VK Heveadorp De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 15 augustus om 14.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. De Heer is mijn herder Psalm 23 Overleden is een goed mens, een lieve vrouw, een fantastische moeder sinds 15 maart 2005 weduwe van Abraham Jacob de Ligny Vlissingen, 1 september 1924 t Veere, 9 augustus 2016 Ma is weer samen met pa. Ellie en Henk Leny en Cor Jan Krista en Benno, Carice, Wolf Astrid Roland Hennie Bianca en Dannis, Isabella, Jurrian Bram en Kim, Jesse, Thomas Brigiet en Damien Ineke en Geert Gerdien Branda en Niels Marjan en Jaap Rianne Yvonne Bas Correspondentieadres: Gouwe 25, 2911 GA Nieuwerkerk a/d IJssel Wij willen ma herdenken op maandag 15 augustus om 13.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerksestraat in Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 46