MIJN PZC Bekendmaking definitief projectplan WaterwetVooroeververdedigingen in de Westerschelde Cluster 3 12 MIJN U EN UW ZONSONDERGANG ■xv». VAN LEZERS Dijk via 06-51867530. woensdag 10 augustus 2016 Mijn PZC is een pagina gemaakt voor en door lezers. Wilt u iets de len met de lezers van de PZC, stuur dan een mail naar mijnpzc@pzc.nl onder vermelding van Mijn PZC. Fo to's, recepten, oproepjes, alles wat u kwijt wilt aan andere lezers kunt u sturen. Wilt u een foto plaatsen in de rubriek U en Uw album? Stuur dan voor volgende week de kiekjes van uw TOERIST in. Mail uw foto's naar mijnpzc.nl of plaats ze op www.pzc.nl/mijnpzc. Graag met naam, woonplaats en een korte toelichting. Deze foto is genomen aan 'de Grote Vogel' nabij Hengstdijk, waar vooral de paarse gloed mij heel erg aanspreekt. Het blijft fascinerend...! louise de poorter, terhole Vanuit mijn appartement geniet ik elke dag van de zonsopgang en -ondergang. De kleuren zijn adembenemend mooi! Ik ben gek op de luchten van Zeeland! foto anneke van den dries, oost-souburg Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Op 2 mei 2016 is het projectplan WaterwetVooroever verdedigingen in de Westerschelde Cluster 3 definitief vastgesteld .Het ontwerp-proj ectplan heeft zes weken ter inzage gelegen. Er zijn twee zienswijzen ingediend. Ten opzichte van het ontwerp is het definitieve projectplan Waterwet Vooroeververdedigingen in de Westerschelde Cluster 3 gewijzigd. Het projectplan op grond van artikel 5.4, lid 1 van de Waterwet is genoemd in de bijlage bij artikel 1.1. van de Crisis- en herstelwet, zodat de bepalingen in hoofdstuk 1, afdeling 2 van de Crisis- en herstelwet hierop van toepassing zijn. Wijziging projectplan Waterwet Op het ontwerp-projectplan zijn twee zienswijzen naar voren gebracht. De zienswijzen hebben ervoor gezorgd dat het definitieve projectplan gewijzigd is. De wijzigingen zijn behandeld in het tevens ter inzage liggende erratum. Terinzagelegging Het projectplan met de bijbehorende bijlagen en het erratum liggen vanaf woensdag 10 augustus 2016 zes weken ter inzage bij: Rijkswaterstaat Zee en Delta, Poelendaelesingel 18 te Middelburg Gemeente Hulst, Grote Markt 21 te Hulst Gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen Gemeente Sluis, Nieuwstraat 22 te Oostburg Gemeente Reimerswaal, Oude Plein 1 te Kruiningen Gemeente Terneuzen, Stadhuisplein 1 te Terneuzen De stukken zijn tevens in te zien op de website, onder het kopje 'Documenten': https://www.rijkswaterstaat.nl/ water/projectenoverzicht/oosterschelde-en- westerschelde-vooroeververdediging/index.aspx. Beroep instellen tegen het definitieve projectplan Belanghebbenden die hun zienswijze(n) op het ontwerp projectplan naar voren hebben gebracht, of belang hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat zij daarop geen zienswijze(n) naar voren hebben gebracht, kunnen beroep instellen tegen het definitieve projectplan door het indienen van een beroepschrift bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, sector Bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda. Het ondertekende beroepschrift dient ten minste te bevatten: uw naam en adres; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht; de redenen waarom u zich niet met het besluit kunt verenigen. Voorlopige voorziening Het indienen van een beroepschrift heeft geen schorsen de werking. Dat betekent dat het besluit blijft gelden in de tijd dat uw beroepschrift in behandeling is. Als u dit niet wilt, bijvoorbeeld omdat het besluit onherstelbare gevolgen heeft voor u, dan kunt u een verzoek om voor lopige voorziening indienen bij de Voorzieningenrechter van de hierboven genoemde rechtbank. U kunt uw verzoek om voorlopige voorziening of uw beroep ook digitaal instellen bij de genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handteke ning (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Voor het indienen van een beroepschrift en/of een verzoekschrift om een voorlopige voorziening is griffie- rechtverschuldigd. Vragen Voorvragen kunt u contact opnemen met de heer A. de Smet, e-mailadres alex.de.smeujürws.nl en telefoonnummer 06 53 67 09 32. De minister van Infrastructuur en Milieu namens deze, de directeur Netwerkontwikkeling van RWS Zee en Delta, dr. ir. E.H.S. van Duin Mijn vrijwilliger Het Leger des Heils Zierik- zee zoekt vijwilligers ter versterking van het team in het Dienstencentrum. Het vrijwilligerswerk varieert van kleding en/of boeken sorteren tot winkelverko per. Ook is er plaats voor enkele enthousiaste mede werkers die in de ontmoe tingsruimte koffie, thee, to sti's en soep serveren. Meer informatie: Udo op de Mijn tocht Elke donderdagmiddag wan- delen-fietsen of maken wij een scootmobieltocht met een groep in en rond Goes. Er wordt rekening gehouden met verschillende niveaus. Deelna me is gratis, aanmelden is han dig zodat u op de hoogte ge steld kunt worden als de tocht niet doorgaat. De groepen ver zamelen in het restaurant van het Erasmuspark, Troelstra- laan 162 in Goes. Meer informatie: Joan Koning van SVRZ via 06-10961576 of Matijs Gerrits van SMWO via 0113-277111. Mijn luisterend oor Sensoor Middelburg zoekt luis tertalent voor haar telefoni sche en online hulpdiensten. De vrijwilligers van Sensoor bieden dag en nacht een luis terend oor aan mensen die hun verhaal niet in hun eigen omgeving kwijt willen of kun nen. Ze luisteren naar verdriet en problemen, geven steun en denken mee. Vanaf 14 oktober 2016 start er een nieuwe Sen- soortraining in Middelburg om nieuwe vrijwilligers op te lei den. De vrijwilligers voerden in 2015 ruim 257.000 gesprek ken. Met name eenzaamheid, psychische problemen en rela tieproblemen werden veel be sproken. Vrijwilligers kunnen de ander ondersteunen, mee denken, pijn erkennen en ver zachten. ledereen die vrijwilli ger wil worden volgt de Sens- oortraining, welke zich richt op het ontwikkelen van luis ter- en gespreksvaardighe- den. Na deze training worden vrijwilligers professioneel be geleid en ondersteund. Meer informatie: sensoor.nl/vrijwilligerswerk Mijn Rode Kruis De collecte van het Rode Kruis heeft dit jaar in de ge meente Schouwen-Duiveland €7263,- opgebracht. De op brengst komt ten goede aan de opbouw van Hartveilig Schouwen-Duiveland en de verdere opbouw van het AED netwerk. Recent konden AED buitenkasten worden ge plaatst bij de dorpshuizen van Zonnemaire, Serooskerke, Noordwelleen Burgh-Haam- stede en bij bakkerij Ten Hove in Nieuwerkerk. Ook zijn aan diverse groepen reanimatie- trainingen aangeboden. Mijn podium Gezocht: 'Dubbele persoonlijk heden!' Kruip jij graag in de huid van een ander? Kom jij dan onze podiums mee onvei lig maken en onze gezellige to neelvereniging Kunstvrienden in Goes versterken? Planken koorts en liever achter de schermen bezig? Ook dan kun nen wij jou goed gebruiken! Vanaf 16 jaar. Aanmelden en info: kunstvrienden@goesnet.nl www.kunstvrienden.goes- net.nl en FaceBook.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 81