Overladen t r Familieberichten Nicolaas (Nic) Eversdijk 14 woensdag 10 augustus 2016 i Joris Haeck Altijd bezige handen en een sterke wil, vielen na een energiek, intens leven stil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Het blijft ons zó dierbaar, wat is geweest. Een groot gemis, het doet ons pijn, voor altijd zul je bij ons zijn! Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij: Dank voor alles wat je hebt gedaan! Na een zorgzaam, mooi en vruchtbaar leven is in de leeftijd van ruim 96 jaar overleden mijn lieve man, (schoon)vader en (over)opa 14 oktober 1919 Kapelle 18 augustus 2016 Kapelle Corrie Eversdijk-Felius Rotterdam Koos Eversdijk en Anno v.d. Borg Eli en Nora Noordwijk Nely v.d. Berg- Eversdijk en Aad v.d. Berg Liselotte en Pieter Geert en Margöt, Mees Marije Kapelle Jan Eversdijk Anne en Josher Nick Joan en Alyssa Janneke Poleij Kapelle Ko Eversdijk en Mia Eversdijk-Hoek v. Dijke Anne-Jan Yannick Oudewater Gerda Eversdijk en Erik Samson Noa Cas Len Rotterdam Martie Eversdijk en Henk Bremer Spaartweg 4, 4421 NC Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 11 augustus van 17.00-17.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op zaterdag 13 augustus om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we hem lopend naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'Pomona' te Kapelle voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. i. Nic Eversdijk Dave Zeger Meerdink J. J. de Neef - Bras Uw genade is mij genoeg Heden overleed onze moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Machelina Paauwe-Poleij gehuwd geweest met Pieter Paauwe t 7-10-1992 in de leeftijd van 89 jaar. Goes: J.C.J. Sanderse-Paauwe F.P. Sanderse Goes: J.M. Paauwe Terneuzen: J.Ph. Dingemanse-Paauwe S. Dingemanse Klein- en achterkleinkinderen Goes, 8 augustus 2016 Hospice "Het Clarahofje". Correspondentieadres: Dam 3 4461 HV Goes De afscheidsdienst, geleid door ds. S. Dierx, wordt vrijdag 12 augustus om 10.00 uur gehouden in het verenigings gebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegen heid tot condoleren. In plaats van bloemen graag een gift voor hospice "Het Clarahofje", deze kunt u deponeren in de bus bij het condoleanceregister. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is ons ontvallen onze Addy Paauwe-Poleij Ik zal ze missen. Lenie en Bertus van de Plasse-van Belzen Ut, Op hoge leeftijd is overleden onze meelevende buurman. Wij wensen buurvrouw, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. J.M. Zuidweg Kees Rouw Toon en Anneke Ros Kapelle, 8 augustus 2016 Bram en Lydia van 't Leven Harm en Sophie Na een periode van ziek zijn moeten we afscheid nemen van onze buurman Wij wensen Leny en de kinderen heel veel sterkte toe. Luuc en Tineke Martijn en Sharida Adrian en Nelleke Ko en Hanny Jarno De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig, 't Is op. Zo is het goed. Vl Op zaterdag 6 augustus 2016 is rustig overleden in de leeftijd van 65 jaar. Arthur Aspeslagh -executeur- Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 16 augustus van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 15.00 uur plaats vinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Joris hield van witte lelies. Correspondentieadres: Mina Krusemanlaan 6,4385 KH Vlissingen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Wij wensen Nellie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Meerdink Op 8 augusutus is overleden onze zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Yerseke J.J. Smits - Bras T. Smits (in herinnering) Wemeldinge Ch. W. Bras (in herinnering) E. Bras - Verschoor (in herinnering) Goes W. Ch. Bras (in herinnering) W. Bras - Moelker (in herinnering) Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71