Opgepakte Syriër plande aanslag bij start Bundesliga tt Joch durft Feyenoord-shirt niet meer aan na aanval 12 NI Een Rotterdamse kliniek beweert dat hot werkt: een injectie met eigen bloed in je vagina voor een beter orgasme. Critici geloven er niets van. een leuk seksleven komt meer kij ken dan alleen het lichaam dat goed functioneert." Gepensioneerd gynaecoloog Cees Renckens van de Vereniging tegen de Kwakzalverij meent dat de claims van arts Groh 'heel bru taal en heel onbewezen' zijn. „Echt, als je leest wat die injectie allemaal doet; het kan niet op. En dan de prijs die hij durft te vra gen. Het is écht te gek voor woor den." Volgens Renckens zijn zulke behandelingen in Nederland niet verboden. „Maar mogelijk is het wel in strijd met de gedragsregels voor artsen. De inspectie komt echter pas in actie als er klachten zijn." De Inspectie voor de Gezond heidszorg kon gisteren niet reage ren. Groh zegt dat hij deze metho de mag gebruiken. Vijftien patiën ten hielp hij de afgelopen weken in zijn Rotterdamse kliniek, voor al mannen. En nee, het is geen wondermiddel. Een vrouw die geen orgasme kan krijgen, gaat niet opeens van hoogtepunt naar hoogtepunt. „Maar het is de ultie me vitamine voor down under", stelt hij. „De resultaten zijn fan tastisch." Zelf probeerde hij de manne lijke versie, het p-shot, uit. „Stel dat iedereen na de behandeling zou zeggen: het werkt niet. Dat is slecht voor mijn naam. Zonder op de details in te gaan, kan ik je verzekeren: het werkt." De beloftes van het p-shot zijn groot: de injec ties zouden de penis 20 pro cent groter kunnen maken, kromstand en erectiestoornis sen tegengaan en zorgen voor een langer uithoudingsvermogen tijdens seks. Het wetenschappelij ke bewijs? Groh: „Er wordt ge werkt aan een groot onderzoek, waarbij 500 artsen patiëntengege vens verzamelen." Nee, het is niet zo dat ze na het 'orgasme shot' iedereen wil be springen die langs loopt. Dus dat de in jectie met haar eigen bloedplaat- jes voor toenemende seksuele ver langens zorgde, zoals beloofd, dat gelooft de 36-jarige Linda Son- nevelt niet. „Maar mijn orgasmes zijn langer en heviger." De Rotterdamse kliniek Artz Medical geeft als eerste in Neder land de 'o-shots' - een behande ling van 1.000 euro - die zouden zorgen voor sterkere orgasmes en meer zin in seks. De Nederlandse huisarts Olivier Groh volgde in Londen een opleiding voor deze Amerikaanse methode, waarbij een speciale centrifuge bloedplaat- jes uit het bloed haalt, die worden teruggespoten in de vagina. Het is de ultieme vitamine voor 'down under'. De resultaten zijn fantastisch Dit bloedplaatjesrijk plasma werd eerder beroemd gemaakt door de vampire facial, bedacht door dezelf de Amerikaanse arts Charles Run els. Ster Kim Kardashian onder ging deze behandeling en maakte een foto van zichzelf met een bebloed gezicht. De Groningse Linda Sonnevelt kwam via via in de stoel van de cosmetische arts Groh terecht, als oefenmodel. „Ik had niet echt na gedacht over de gevolgen, zei iet wat impulsief'ja' toen ik hoorde dat het o-shot werkt tegen urine- verlies bij inspanning. Na de beval ling van mijn tweede kind was dat een probleem, zeker tijdens mijn werk als dansdocent." Toen de behandeling nader de, kwamen de zenuwen. De injecties met het plas ma vol bloedplaatjes geeft de arts onder plaatselijke verdoving in de vagina en in de clitoris, een van de gevoeligste plekjes van een vrouw. „Het deed minder pijn dan gedacht." Na een paar weken merkte ze de voordelen, zo ver telt ze. Haar incontinen- tieklachten zijn nage noeg verdwenen. „Als ik moet niezen, heb ik nergens last meer van." En ja, ze voelt dus ook 'bijwerkingen' van het betere orgasme. „Al had ik daar voordien ook geen problemen mee." Ellen Laan, seksuoloog bij het AMC, stelt dat er 'geen wetenschappelijk bewijs is dat het werkt'. De Nederlandse We tenschappelijke Vere niging voor Seksuo logie vult aan: „Bij BREUKELEN Een jonge Feye- noord-supporter heeft na een aanval door een Ajax-fan nooit meer de kleuren van de Rotter damse club gedragen. Dat bleek gisteren tijdens een rechtszaak tegen twee Ajax-hooligans, die uit frustratie over het verloren kampioenschap in mei op sta tion Breukelen supporters van Feyenoord aanvielen. De man nen uit Maarssen (33) en Hou ten (27) kregen een werkstraf van 160 uur en moeten de slachtoffers 600 euro betalen. De twee Ajax-fans zagen na het gelijkspel van hun club tegen de Graafschap een man met een Feyenoord-shirt. Dat werkte als een rode lap voor hun boos heid. Ze trokken zijn shirt van zijn lijf en sloegen en trapten hem. Toen het slachtoffer wist te vluchten, moest een gezin met twee kinderen het ontgel den. Ook zij droegen het rood wit van Feyenoord. De moeder werd uitgescholden. Dankzij NS-personeel wist het gezin te ontkomen. Een van de kinde ren, die verstandelijk beperkt is, durft sinds die dag de kleding van zijn favoriete club niet meer aan te trekken. Speciale anti-terreureenheden van de SEK ('Spezialeinsatzkom- mando') rekenden de Syriër in na dat de autoriteiten een tip had den gekregen. Die kwam uit een gevangenis in Gelsenkirchen. De verdachte, van wie de naam niet bekend werd gemaakt, zou een IS-strijder zijn. De man kwam begin vorig jaar naar Duits land en werd als asielzoeker gere gistreerd. Geruchten dat het zou gaan om een hooggeplaatste IS- vertegenwoordiger, werden door het ministerie van Binnenlandse Zaken van deelstaat Noord- rij n-Westfalen tegengesproken. Volgens Duitse woordvoerders beschikten zij over concrete aan wijzingen die de man in verband brengen met plannen voor een aanslag. Die zou zijn gepland voor 26 augustus, als de Bundesli ga, de Duitse voetbalcompetitie, weer van start gaat. De man is in voorlopige hechtenis genomen. Duitsland verkeert in hoge staat van alertheid na de recente aan slagen door individueel optreden de moslimterroristen in Ansbach en Würzburg, waarbij doden en gewonden vielen. Duitsland wordt door IS be schouwd als een belangrijk doel wit. Nu duidelijk is geworden dat moslimterroristen zich ook ver schuilen tussen de vele asielzoe kers die naar de Bondsrepubliek zijn gekomen, is de angst onder de bevolking toegenomen. Veel Duitsers staan inmiddels scep tisch tegenover de 'welkomstpoli- tiek' van kanselier Angela Merkel (CDU). woensdag 10 augustus 2016 'Mijn orgasmes zijn langer en heviger' Adrianne de Koning Rotterdam —huisarts Olivier Groh Een 24-jarige asielzoeker die vrijdag in het Duitse Mutter- stadt werd aangehouden, plan de mogelijk een terreuraanslag tijdens de opening van het Bun- desliga-seizoen. Wierd Duk Berlijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 12