J? Familieberichten Cornelia Maria Klompe-van Brummelen Adriana Fiorina Schuijt - van Bennekom -Maria- Johanna Janna (Jo) de Neef - Bras Dwazen trekken de wereld rond. Wijzen blijven thuis en de wereld komt naar hun toe. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn zorgzame dochter, lieve vrouw, moeder en oma echtgenote van J.A. Klompe in de leeftijd van 62 jaar heeft zij ons verlaten. I. van Brummelen-Balyon J.A. Klompe Dennis Schreuder Nathalie de Vreede Thijs Carmen Onze dank gaat uit naar dr. van Veen, dr. de Kan, het verzorgend personeel van Allévo, dagbehandeling oncologie Goes en onze trouwe huishoudster Ria. Kamperland, 7 augustus 2016 Middenhofweg 1 4493 MS Kamperland De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 12 augustus 2016 om 13.00 uur op de Middenhofweg 1 in Kamperland. Voorafgaand aan de dienst is er om 12.30 uur gelegenheid de familie te condoleren. Na de dienst zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats 'Gedenk te Sterven' aan de Boomdijk in Wolphaartsdijk. Haar wens is geen bloemen. In plaats daarvan liever een bijdrage in de collectebus van het KWF kankerbestrijding Ronald Schukking mevr. M. Risseeuw - In plaats van kaarten - Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Atie Dordrecht, Middelburg, 23 april 1941 6 augustus 2016 G.C. Schuijt Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 11 augustus om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentieadres: 't Hof Lustenburg 59 4335 SV Middelburg Enige en algemene kennisgeving Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en altijd zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Catharina Martina Maljaars - de Visser Sinds 18 november 1994 weduwe van Jan Maljaars Aagtekerke, Middelburg, 18 november 1925 8 augustus 2016 Sam en Lies Geert en Judith Carlien en Youri Rob en Judith Marjon Francien en Cees Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van ADRZ-Goes en Sint Jans hospice De Casembroot voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Halve Maanstraat 9 4356 BM Oostkapelle De begrafenis zal op vrijdag 12 augustus omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Uitsluitend schriftelijke condoleances. 18-12-1933 8-8-2016 M Plotseling hebben we gehoord dat onze joviale vriend, klasgenoot van de Ruyterschool, collega van Taxi vd Gruiter en CRF veel te vroeg is heengegaan. We hadden graag nog van alles met je besproken, herinneringen opgehaald en gelachen. We wensen Evelien en Michiel en Monique veel sterkte toe. Thijs en Lydia Mennes Peer en Chrisje Feenstra Kuiper Jaap en Caroline van Duijne Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de mama van Peter en Eveline Baecke Wij wensen hen en de hele familie, heel veel sterkte toe om dit grote verdriet te dragen. Namens het bestuur van Scoba, de directie, de leerkrachten, de ouders en leerlingen van de Meerstromenschool in Groede. dinsdag 9 augustus 2016 15 ÉV Je hebt ons veel liefde en warmte gegeven J ik en stond altijd heel sterk in het leven. me Toen kwam er een andere tijd het werd een moeilijke strijd. Je hebt het als een moedige vrouw gedaan maar nu moeten we je laten gaan. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma, ouwe oma en vriendin echtgenote van Johannes de Neef 21-1-2007 Sommelsdijk: Kees de Neef en Ria Hollaar Merel Willem Martijn Driewegen: Elly en Henk Meijvogel Sandra Daniël, Abel Wendy Jurgen, Fien Rick Vivian Dylan Denise David Maarssen: Jaap en Lisette de Neef-Hovius Ruben Janneke Lennart Jessie Kimberley Yerseke: Mia de Neef en Ad de Visser Melissa Tessa Yerseke: Lineke en Bert Hoogerland Marvin Judith Justin Kirstin Jari Culemborg: Janien de Neef Sonny Kapelle: Jan Matthijsse Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 11 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 12 augustus om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Hierna ontmoeten we elkaar in de Maartenskerk. Correspondentieadres: Smitsweg 2, 4438 AH Driewegen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Onze dank en waardering gaat uit naar zorgcentrum 'Moerzicht' te Yerseke en Jr zorgboerderij 'Rust na Onrust' te Schore rif - voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71