OysrJsilsf] Familieberichten Ne eitje de Fouw - Lambrechtse Ne eitje de Fouw - Lambrechtse 14 dinsdag 9 augustus 2016 Sone Beije mF Dave van Bommel 0 Geboren! op 5 augustus 2016 Trotse ouders: Maarten Beije en Marloes Meulmeester Kruizemuntstraat 2 4451 TX Heinkenszand Peter Hamelink Catharina Martina Maljaars-de Visser Met verbijstering hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze fijne en lieve collega Janny Niemeijer We zullen haar spontane en zorgzame aanwezigheid missen. We wensen de familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Alle collega's van Hotel Wemeldinge Heden is overleden onze biljartvriend Karei van de Gruiter Biljartvereniging Arnemuiden David Reinhold Dave van Bommel Dave van Bommel Heden is overleden onze biljartvriend Jacobus Schroevers Biljartvereniging Arnemuiden Weer samen... Wij zijn dankbaar dat haar lijden voorbij is. In haar vertrouwde omgeving, te midden van de mensen die haar liefhadden, is overleden onze lieve moeder en oma sinds 2008 weduwe van Tom de Fouw in de leeftijd van 80 jaar. Salchendorf (D): Paula en Klaus Nils en Babett, Kim, Bas Kortgene: Jolanda en Marius Kortgene: Monique Joeri, Colin 7 augustus 2016 Bernhardstraat 9, 4484 AM Kortgene De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus en schoonzus Colijnsplaat: Marie en Jo de Looff - Lambrechtse Langzaam is het leven opgehouden Verdrietig berichten wij dat is overleden onze zus en tante Iza Boone A 23 april 1929 t 8 augustus 2016 W. Boone, Ermelo P. Meijer-Boone, 's Hertogenbosch M. Westendorp-Boone, Narre-Warren, Australië Neven en nichten Correspondentieadres: Martin Joosse Ebro 178 1423AZ Uithoorn Op donderdag 11 augustus is er om 11.30 uur een korte samenkomst in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Gemeentelijke Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg, waarna aldaar gelegen heid is elkaar te ontmoeten. Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten ter herinnering. Je was zo moe, op maandag ging je eindelijk rusten. Dag lieve mam, bedankt en welterusten. Hierbij geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Cleijenborch" is overleden mijn moeder, schoonmoeder en oma Margaretha van Wijngaarden Weduwe van Johannes Brouwer in de leeftijd van 86 jaar. Wissenkerke: Elly en Leen Dennis en Mandy Marieke en Michael Colijnsplaat, 1 augustus 2016 Correspondentieadres: Zandkreekstraat 6 4491 GN Wissenkerke De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. '!P Ik zal nog altijd grapjes met je maken we zullen samen door het stille landschap gaan nu je mijn handen niet meer aan kunt raken raak je mijn hart nog duidelijker aan Toon Hermans Rustig weggegleden uit het leven Goes, 27juni 1963 fTerneuzen, 8 augustus 2016 Familie Hamelink bewoners en team Basaltpromenade Tragel Zorg Correspondentieadres: Basaltpromenade 6 4533 CB Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 11 augustus om 16.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante S. de Visser in herinnering N. de Visser-de Visser M. de Visser J. de Visser-Poppe in herinnering neven en nichten Aagtekerke, 8 augustus 2016 Loslaten. ...je weet dat het moet Maar als het moment daar is is het altijd te vroeg Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn maatje, onze zorgzame pa Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Lenyvan Bommel-van Noorden Marcel en Lisa Christian Rammee 7 augustus 2016 Huygensstraat 1, 4416 DJ Kruiningen U kunt afscheid nemen van Dave in het mortuarium, Fluitekruidstraat 8 te Goes, op donderdag 11 augustus van 1 9.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 12 augustus om 13.30 uur in de aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Kom zoals je bent Verdrietig dat de man van onze nicht Leny en de vader van Marcel en Christian te vroeg is overleden. We wensen hen alle sterkte toe. Tante Zus Marie en Henny Ome Rinus en tante Marie Tineke en Adrie Tante Jo Rinie en Jolande Ome Adrie en tante Wilma Carla en Jaap Elly en Frans Flip en Carolien Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze vriend. Dave bedankt voor je vriendschap, we zullen je missen. We wensen Leny, Marcel Lisa, Christian veel kracht en sterkte toe. Adri en Nellie van den Dries Jo en Simone Maas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70