COLOFON Familieberichten dlensenlinq.nl Familieberichten JOTainüriiirri Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Anja Wijnacker Anja Wijnacker 09.08.2001 09.08.2016 Cees Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Twitter Facebook dinsdag 9 augustus 2016 15 Verdrietig hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze vrijwilligster Anja was belangstellend naar de cliënten en haar rustige aanwezigheid deed hen goed. We denken met respect terug aan haar oprechte betrokkenheid en wensen familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens cliënten, vrijwilligers en medewerkers SVRZ De Molenhof Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Ilse de Croock, locatiemanager SVRZ De Molenhof "Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van Anja was sinds enkele jaren werkzaam als vrijwilligster op de huiskamer bij Woonzorgcentrum de Blide te Terneuzen en leverde een waardevolle bijdrage aan allerhande activiteiten. Wij wensen haar naaste familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens Raad van Bestuur, management, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Ouderenzorg Kanaalzone. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Al 15 jaar een groot gemis Bea Naam Plaats volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 47