J? niensenlinq.nl Ei Familieberichten [a] Pieter Hendrik Janse -Piet- COLOFON Familieberichten "X Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven maar alleen op het einde had je de wind niet mee Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwachts overleden, mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, trotse opa en overgrootvader Echtgenoot van Jozina Christina Janse-Romeijnsen Breskens, 20-12-1934 t Vlissingen, 5-8-2016 J.C. Janse-Romeijnsen Wilma en Maarten Tina, Maximo, Luna Wiebren Tijmen Anja en Peter Martijn en Astia Marjoke, Ilana Peter en Monique Eljah Thirza Lindy Met dank voor de liefdevolle verzorging door het verzorgend personeel van Verpleeghuis Ter Reede, Vondellaan kamer 15 Correspondentieadres: Vredehoflaan 444 4382 CJ Vlissingen De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 11 augustus 2016 om 14.00 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de afscheidsdienst is er de gelegenheid met ons herinneringen op te halen in de condoleanceruimte aldaar. Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Karei van de Gruiter Karei van de Gruiter PvdA Met het overlijden op 2 augustus j.l. van Anneke Jacobs-van Egmond is een betrokken partijlid ons ontvallen. Van 1986 -1990 was ze lid van de gemeenteraad van Middelburg. In die hoedanigheid en als gewestelijk bestuurslid was ze zeer benaderbaar voor burgers over hun zorgen m.b.t. hun directe woon- en leefomgeving. Wij zijn haar zeer dankbaar voor haar inzet. Wij wensen haar familieleden sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens de PvdA, afdeling Middelburg De fractievoorzitter Peter de Doelder De afdelingsvoorzitter Eric Lameijn Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Ad Klopmeijer Truus Ktopmeijer-Veen Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande maandag 8 augustus 2016 25 Wij vernamen dat is overleden onze zwager en oom echtgenoot van Nel Meerman Wij wensen Nel, de kinderen en (achter) klein kinderen veel sterkte. Arnemuiden W. Leenhouts-Meerman A. Leenhouts in liefdevolle herinnering) C. Marijs Meerman C. Marijs (achter) neven en nichten Arnemuiden, 4 augustus 2016 Ons bereikte het bericht dat is overleden, ons Erelid Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden, Muziekvereniging Arnemuiden Stil ging je heen, lang heb je gewacht op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Stil van verdriet, maar vol bewondering en respect voor zijn vechtlust en doorzettingsvermogen, is er op vrijdag 5 augustus 2016 een einde gekomen aan het leven van onze vader, schoonvader, opa en overgroot-opa weduwnaar van Vlissingen, 15-11-1933 Terneuzen, 5-8- 2016 Terneuzen Elly en Dirk Boers-Klopmeijer Kiera WassenaarAlex en Esther - Thomas, Isis BristolEwald en Stephanie - Freya, Hero Terneuzen Ad t en Anita Klopmeijer-Vissers Tamara Wouter Correspondentieadres: Vincent van Goghstraat 34 4532 GR Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op woensdag 10 augustus 2016. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(5)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. volg ons op Twitter like ons op Facebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65