Üyarlaxlaf] Familieberichten Jacobus Schroevers Opa Ko Jacobus Schroevers Jacobus Schroevers Ko Schroevers Ko Schroevers 24 maandag 8 augustus 2016 Adriana de Vries-Baayens - Ad - Jannita Nelly Niemeijer - Janny Janny ...'laat me maar gaan' Sinds 2006 weduwe van Arent de Vries Veere, Oost-Souburg, 19 juli 1927 5 augustus 2016 Bartt Jenny Ko Schroevers ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Een moeder is een kostbaar iemand Ze zorgt en verzorgt je, ze troost je. En het enige verdriet dat ze je aandoet is te sterven en je alleen te laten. Intens verdrietig geven wij u kennis dat op het aller onverwachts uit het leven is weggenomen onze lieve moeder en oma 30 maart 1958 4 augustus 2016 Ramon en Dorota Danny en Alev, Aaron, Nora Correspondentieadres: ten Houtenstraat 35 4401 KS Yerseke Wanneer u samen met ons afscheid van Janny wilt nemen bent u dinsdag 9 augustus om 13.00 uur welkom in dorps huis Kaj Munk. Schoolstraat 5 te Hansweert. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er in Kaj Munk gelegenheid tot condo leren. Zo vol in het leven is door een noodlottig ongeval van ons weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Hansweert: Willem en Yvonne Natasja en Remon, Sophie Andrea en Marlon, D-venzley Arnemuiden: Nelleke en Lenard Mariëlle en Martijn, Celina, Noa f, Tess Johnny en Chantal Shelina en Joeri, Chermaine, Lynn Rust zacht lieve zus Neochori Lefktroy Hannie en Gerhard Paul Tim en Ursel Dilsen Johant en Marie-Josée Janes en Lien, Sjoerd, Renske Tijs en Elke Bram en Marleen Middelburg Bert en Hanny Marijke en Hans Evelien Grijpskerke Maria en Ben Remon en Doenja Sjors Culemborg Corrie en Rogier Luuk Ben en Djena, Tidjaro, Ardjoena Correspondentieadres: De Keijzerstraat 23, 4364 Bf Grijpskerke De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 11 augustus om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Hieraan vooraf is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangst ruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Psalm 103: 8 en 9 (berijmd) Na een kortstondige ziekte is van ons weggenomen onze lieve broer, zwager en oom: in de leeftijd van 81 jaar. We wensen Willie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Joos (in herinnering) en Geert Frans (in herinnering) en Nel Mien en Wim Dora en Fluib Rinus en Wilma Gerda en Piet Nelly en Blaas neven en nichten Arnemuiden, 5 augustus 2016 Intens verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn, maar dankbaar voor wat hij was en altijd in herinnering zal blijven. Onze liefdevolle Jacorriena en Henry, Joan Jeanique Arienne en Niek Joselyn Corisjo Aricia (in liefdevolle herinnering) Carlos Vivian Daphne en Rutger Ach hoe nietig Ach hoe vluchtig Is der mensen wezen Al ons doen en al ons streven Heel de wereld duurt maar even Wie God vreest zal eeuwig leven De Heere heeft tot Zich genomen, na een kortstondig, ernstig ziekbed, mijn lieve man en onze liefhebbende vader, opa en overopa echtgenoot van Wilhelmina Johanna Hendrika van Sterkenburg eerder gehuwd geweest met Cornelia Marijs in de leeftijd van 81 jaar. Arnemuiden: Willie Schroevers-van Sterkenburg Arnemuiden: Janneke en Adrie Meerman Jacorriena en Henry, Joan Jeanique Arienne en Niek Joselyn Ooltgensplaat: Klaas en Laura Schroevers Corisjo Aricia (in liefdevolle herinnering) Carlos Arnemuiden: Joosjan en Tosca Schroevers Vivian Daphne en Rutger 5 augustus 2016 Nieuwlandseweg 34, 4341 CP Arnemuiden Op D.V. woensdag 10 augustus zal om 13.30 uur een rouwdienst gehouden worden in het kerk gebouw van de Hervormde Gemeente, Markt 10 te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleidt door Ds. P. van der Kraan. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Dewijl zijn dagen bestemd zijn, het getal zijner maanden bij U is, en Gij zijn bepalingen gemaakt hebt, die hij niet overgaan zal. Job 14 vers 5 Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid, vrij plotseling, uit ons midden weg onze geliefde zwager en oom echtgenoot van W.J.H. Sterkenburg eerder weduwnaar van onze geliefde zuster Cornelia Marijs Arnemuiden: C. Marijs C. Marijs-Meerman Oost-Souburg: G. Oostdijk-Marijs Arnemuiden: T. Marteijn-Marijs J.P. Vogel-Marijs H. Marijs A. Marijs-de Meulmeester B. Marijs A.M. Marijs-Joosse Neven en nichten In liefde gedenken wij diegene die hem voorgingen. Wij wensen Willie met de (klein)kinderen veel sterkte met dit zware verlies. Arnemuiden, 5 augustus 2016 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze goede en altijd behulpzame vriend echtgenoot van Willie Sterkenburg De vele jaren van hechte vriendschap zullen we in herinnering houden. Sterke de Heere Willie en de kinderen in dit diepe verdriet en heilige Hij deze ernstige roepstem aan onze harten. Piet en Coby de Nooijer-Meulenberg Tannie Marteijn-Marijs Nellie Schroevers-Poortvliet Corrie Marinissen-de Ridder Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van die vele jaren in ons bedrijf werkzaam is geweest. Sterke de Heere Willie en de (klein)kinderen in dit zware verlies. Schipper en bemanning en werksters van de ARM 20 Arnemuiden, 5 augustus 2016 Verdrietig zijn wij omdat is overleden onze altijd behulp zame buurman en vriend Hij stond altijd voor ons klaar met raad en daad. Wij wensen Willie, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Jannie van Eenenaam- van Belzen Janna Baas Kees en Sannie de Looff Arnemuiden 5 augustus 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64