Jf brat ladsn Beatrix Martha Richarda de Smet Trix Maria Nathalia de Vos-de Vrieze Pieter Hendrik Janse Margaretha Sara Risseeuw Margreet Anja Wijnacker -Piet- Groede, 16 mei 1975 Groede, 2 augustus 2016 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend nimmer klagend, altijd stil dragend. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat onverwacht uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma 15 -02 - 1946 Westdorpe 1 05 -08 -2016 Temeuzen Westdorpe: Manfred en Wendy Westdorpe: Kurt en Patricia Westdorpe: Renata en Nico Rick Familie de Smet Familie Swagemakers Westdoipe, 5 augustus 2016. Corr. adres: Kanunnikenpad 2 4554 CV Westdorpe De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 12 augustus om 13.30 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28 c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Ma ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootcne Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er donderdag 11 augustus om 19.00 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Frans de Vos PvdA Met het overlijden op 2 augustus j.l. van Anneke Jacobs-van Egmond is een betrokken partijlid ons ontvallen. Van 1986 -1990 was ze lid van de gemeenteraad van Middelburg. In die hoedanigheid en als gewestelijk bestuurslid was ze zeer benaderbaar voor burgers over hun zorgen m.b.t. hun directe woon- en leefomgeving. Wij zijn haar zeer dankbaar voor haar inzet. Wij wensen haar familieleden sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens de PvdA, afdeling Middelburg De fractievoorzitter Peter de Doelder De afdelingsvoorzitter Eric Lameijn Ad Klopmeijer Truus Klopmeijer-Veen Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven maar alleen op het einde had je de wind niet mee Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwachts overleden, mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, trotse opa en overgrootvader Echtgenoot van Jozina Christina Janse-Romeijnsen A Breskens, 20-12-1934 t Vlissingen, 5-8-2016 J.C. Janse-Romeijnsen Wilma en Maarten Tina, Maximo, Luna Wiebren Tijmen Anja en Peter Martijn en Astia Marjoke, Ilana Peter en Monique Eljah Thirza Lindy Met dank voor de liefdevolle verzorging door het verzorgend personeel van Verpleeghuis Ter Reede, Vondellaan kamer 15 Correspondentieadres: Vredehoflaan 444 4382 CJ Vlissingen De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 11 augustus 2016 om 14.00 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de afscheidsdienst is er de gelegenheid met ons herinneringen op te halen in de condoleanceruimte aldaar. Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. COLOFON Familieberichten Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdwenen, blijf je In onze harten leven. Zij had nog zoveel plannen, maar het heeft niet zo mogen zijn. Geheel onverwacht is van ons heengegaan Mama van: Eveline en Peter Dochter van: Henk en Jo Zusje van: Corien en Marian Schoonzusje van: Marco Tante van: Davy Levenspartner van: Peter Volledig verslagen blijven wij achter. Correspondentieadres: H.W. Risseeuw Molenstraat 19, 4503 BA Groede De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geschokt en verdrietig zijn we na het plotseling overlijden van onze zus, schoonzus en tante Vaak een lach, soms een traan. Jij was met iedereen begaan. Lieve Margreet, wat zullen we je missen. Corien Marian en Marco Davy Wanneer ik eenmaal ben gestorven, mijn lieve kinderen, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in 't leven zoveel goeds verwerven, Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. Ik bid dat God mij 't afscheid licht zal maken, scheiden van jullie zal moeilijk zijn en dat ik op een morgen zal ontwaken, in 't warme licht van 's hemels zonneschijn. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen mijn lieve moeder en onze zorgzame oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed op 4 augustus 2016 in de leeftijd van 90 jaar. Temeuzen: Lizet de Vos Soraya, Divain Enrico Robertino Correspondentieadres: Middenstraat 66, 4541 AE Sluiskil U kunt afscheid nemen van Maria in het Uitvaart centrum, Bellamystraat 28-c te Temeuzen, op dinsdag 9 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 10 augustus om 13.30 uur in de Emmaüskerk aan de Alberdingk Thijmstraat te Temeuzen, waarna aansluitend de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematie plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Stil ging je heen, lang heb je gewacht op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Stil van verdriet, maar vol bewondering en respect voor zijn vechtlust en doorzettingsvermogen, is er op vrijdag 5 augustus 2016 een einde gekomen aan het leven van onze vader, schoonvader, opa en overgroot-opa weduwnaar van Vlissingen, 15-11-1933 Temeuzen, 5-8- 2016 Temeuzen Elly en Dirk Boers-Klopmeijer Kiera ür WassenaarAlex en Esther - Thomas, Isis BristolEwald en Stephanie - Freya, Hero Temeuzen Ad t en Anita Klopmeijer-Vissers Tamara Wouter Correspondentieadres: Vincent van Goghstraat 34 4532 GR Temeuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op woensdag 10 augustus 2016. Je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Vliegen, vrij zijn... Hulst, 13 maart 1966 t Temeuzen, 5 augustus 2016 Koewacht: Pa en Ma Wijnacker-d'Haen Koewacht: Robby en Isabelle Wijnacker-Cappendijk Jordy, Joëlle Correspondentieadres: Nieuwe Karnemelkstraat 18, 4576 BT Koewacht U kunt afscheid nemen van Anja in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 10 augustus van 18.45 tot 19.45 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op zaterdag 13 augustus om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 25