mm* s/ighxan C? lllensenlinq.nl Familieberichten Piet de Ruijter Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Voor betaalbare 20 zaterdag 6 augustus 2016 i/j Cornelia van de Woestijne-Wouters Ujtyaartverzorqing Uw hartelijke blijk van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Jacomina van Gilst-Kodde hebben wij bijzonder gewaardeerd. Onze hartelijke dank daarvoor. Lenie van Gilst-Filius Adrie en Adrie van Gilst-Remijn Leen en Susan van Gilst-Kodde Willy en Kees Goudswaard-van Gilst Klein- en achterkleinkinderen Goes, augustus 2016 Voor de hartverwarmende reacties die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Kees Schout willen wij u op deze wijze hartelijk danken. Uw medeleven heeft ons bijzonder goed gedaan. Jo Schout-van de Woestijne kinderen en kleinkinderen Sommelsdijk, augustus 2016 0 DE VLIEGER Het heeft me goed gedaan dat zo velen blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn geliefde man Hiervoor mijn hartelijke dank. Rie de Ruijter-Buijs Sandenburghlaan 2 woning 107 (nieuw adres) 4351 RLVeere Veere, augustus 2016 COLOFON Familieberichten Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. UITVAARTZORG info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar) Voor uw blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve en zeer zorgzame moeder, oma en overoma willen wij u hartelijk bedanken. Tevens bedanken wij iedereen voor het medeleven aan moeder betoond tijdens haar verblijf in Eben- Haëzer. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, augustus 2016 E-mall familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 www. uitvaart, vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70