k Familieberichten KoBal Johannes Boone Maatje Cornelia Brouwer - van Pienbroek Henk den Hartog Piet de Rijke Frangois Martinus Kuiper Ronald Schukking Julia Jacoba Elizabeth Basting - van Binsbergen Marjan Goossens-Schrier Ronald Schukking m ü-ifiküïïiui^ifig Voor uw blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze broer, zwager en oom Willen wij u hartelijk danken. Kees Simon Sjaan Jaap Trees Cor Neven en nichten Augustus 2016 Uw meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa heeft voor ons veel betekend. We zeggen u hiervoor hartelijk dank. J. Boone-Marinissen Kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2016 Voor de vele en hartelijke bewijzen van meeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, oma, overoma en "tante Kaatje" Catharina van Burg - Paauwe willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons heel goed gedaan. J. van Burg Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, augustus 2016 Voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. J.A. Brouwer Kinderen en kleinkinderen Waarde, augustus 2016 Jozina Hoogesteger-Ova Uw aanwezigheid bij het afscheid, de vele hartverwarmende kaarten, uw bezoek, uw telefoontjes en de bloemen hebben ons getroost na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon)vader, opa en overgrootvader Op deze wijze willen wij u allen hartelijk bedanken voor alle medeleven. Het heeft ons heel goed gedaan te merken dat hij ook voor u zoveel betekend heeft. J.C. den Hartog - den Hoed Bert en Antien Bart en Lia Han en Martie Els en Marcel kleinkinderen en achterkleinkinderen Heinkenszand, augustus 2016 Miet Menu-Kerckhaert Jeanine Moens-Pilaat Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa en overgroot-opa Hubèrt de Nijs Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. M.M.T. de Nijs-de Smet kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, augustus 2016 zaterdag 6 augustus 2016 23 Hierbij bericht ik u het overlijden van voormalig levenspartner van Gerardina Keja ex-1ste stuurman bij de Verenigde Nederlandse Scheepvaartmaatschappij te Rotterdam ex-inspecteur Stuwadoorsmaatschappij Müller te Rotterdam Heteren, 11 november 1924 Goes, 2 augustus 2016 'Tot het laatste moment van leven had Frans de regie in eigen hand.' Pascalle Dittner - Hoytink De afscheidsbijeenkomst, waarvoor ik u uitnodig, zal gehouden worden op woensdag 10 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Mw. P.M.M. Dittner - Hoytink, Wilhelminastraat 52, 4484 AJ Kortgene Volkomen onverwachts overleden onze buurman Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Mattie en Adrie Reijnierse Geschokt door het plotselinge overlijden van vriend en zeer gewaardeerd collega Wij wensen Evelien, kinderen en familie veel sterkte toe. Paul en Lenie Koole Grijpskerke, 5 Augustus 2016 God, die de nederigen troost, heeft ons getroost. (2 Korinthe 7:6) Hem danken we bovenal voor Zijn bijzondere troost en sterkte. Erg gesteund voelden wij ons door de vele blijken van meeleven tijdens het ziek-zijn en diep getroffen door de overweldigende belangstelling en de warme betrokkenheid na het ontslapen van mijn liefdevolle vrouw en onze lieve zorgzame moeder Langs deze weg danken wij u oprecht voor uw meeleven, steun en bemoedigingen. Daardoor is ons grote verdriet lichter geworden en ons hart gesterkt. Sjaak Basting en kinderen. Cadzand, augustus 2016 ik geloof in jou en mij Dank voor uw medeleven bij het overlijden van Peter Sanne 'it Koudekerke, augustus 2016 Voor de vele blijken van medeleven en de belang stelling tijdens de ziekte en na het overlijden van willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven is voor ons een grote troost. Kinderen, klein- en achter kleinkinderen Westkapelle, augustus 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet goed, wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vriendschap en sympathie tijdens haar leven. Uw medeleven in welke vorm dan ook, tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en "super" oma was hartverwarmend. W. Menu Kinderen, Kleinkinderen en achterkleinkind Kloosterzande, augustus 2016 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Marco en Gisèle Aimé en Dorothea kinderen en kleinkinderen Mariette kinderen en kleinkind Wil Clinge, augustus 2016 Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan, te weten dat hij bij zovelen geliefd was. Rina, kinderen en kleinkinderen Zoutelande, 6 augustus 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 69