Familieberichten üi/erlailen Co Vercouteren Co Vercouteren Co Vercouteren 22 zaterdag 6 augustus 2016 Paulina Bliek - Voois Karei van de Gruiter Karei van de Gruiter Koos Dalebout - Anthonisse echtgenote van Cor t 2009 Sien Janse Sturm Jacobus Pieter 0 Ik ben moe van de lange reis al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefheb. In de mooie leeftijd van 101 jaar is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi echtgenote van Huibrecht Bliek t 26-10-1975 Goes f 's-Heer Arendskerke 12-2-1915 5-8-2016 Goes Lina en Dirk Lamper - Bliek Rosmalen Anton en Monique, Sven Goes Lianne en Sjaak, Robin, Jessica Duiven Nelleke en Adri van den Berg - Bliek Duiven Carlo en Maura, Jasper, Maurits Breda Haico en Stefanie, Niels, Sam Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'Poeiwijck' afd. Somatiek 2 voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Achterste Weide 82, 6921 SH Duiven Wij nemen afscheid op woensdag 10 augustus 2016 om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed onze dierbare schoonzus en tante Ovezande: W. Dalebout J.M. Dalebout - Zandijk en kinderen Groenlo: M. van der Maas M. van der Maas - Dalebout (in herinnering) en kinderen We kregen het droeve bericht van het overlijden van onze Tante Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Jan en Ina Sturm De Kam Heieen en Jan Flipse Sturm Elly en Han Wondergem Sturm Marijke Sturm Heden overleed onze geliefde zwager en oom Wij bewaren mooie herinneringen aan zijn veelzijdige creativiteit. Bewondering hebben we voor de niet aflatende zorg van onze zus en tante Tonny voor haar man. Kloetinge Alida in herinnering, Wim de Waard Gorinchem Narda en Peter Dieleman - van Oost Gouda Albert en Annemarie van Oost - Werkman Goes Hans van Oost en Nella in herinnering Jetty de Leeuw Blaricum Margriet en Co Vos - van Oost, Jaap van Arum in herinnering Zeist Bernard en Jannie van Oost - Krijger Goes Gertjan van Oost en Engelien Ruissen Neven en nichten Middelburg, 4 augustus 2016 Een bijzonder woord van dank aan het personeel van Willibrord en Ter Reede voor de goede behandeling en liefdevolle verzorging. Familie Vercouteren. Zoveel gedaan Zoveel gegeven Zoveel gekregen Een bijzondere man Onze geliefde is overleden. Terneuzen, Middelburg, 3 februari 1935 4 augustus 2016 Middelburg Tonny Vercouteren - van Oost Heinkenszand Ellen Vercouteren Rob Groot Bibi Joao Nuno en Olivier Caroline Amersfoort Peter Josje Vercouteren - Verlinde Joan Stefan en Jesper Middelburg Nanne Vercouteren Bart Coppoolse Jens en Tara Middelburg Bernard en Corinne Vercouteren van den Berge Jimm en Maxx Co is thuis in zijn vertrouwde omgeving waar wij als gezin samen zijn. Wij staan stil bij het leven van Co op maandag 8 augustus om 13:00 uur in de Koorkerk, Koorkerkhof 2, Middelburg. Aansluitend is er ruimte voor ontmoeting in de Wandelkerk, naast de Koorkerk. Nadat wij in besloten kring afscheid hebben genomen van Co voegen wij ons bij u. Wij waarderen het als u een persoonlijke gedachte op papier met ons zou willen delen. Mortierestraat 4, 4335 CX Middelburg Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze broer en oom echtgenoot van N. Meerman in de leeftijd van 84 jaar. KI. van de Gruiter f M. van de Gruiter-Minheere t J. van de Gruiter f W.C. van de Gruiter-Meerman t C. Maljers t J. Maljers-van de Gruiter L. van de Gruiter f M. van de Gruiter-Offenbeek D.C. van de Gruiter Neven en nichten Arnemuiden, 4 augustus 2016 Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinnerin gen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze vader en geweldige lieve (groot)opa. 14 oktober 1931 - Arnemuiden - 4 augustus 2016 Nel van de Gruiter-Meerman Jannie Geldof-van de Gruiter (in herinnering) en Wim Geldof Adriaan Karei en Annemarie Marijke Kodde-van de Gruiter en Henk Kodde Marco en Michelle Kristel en Michiel Aart van de Gruiter en Inge Kievit Mellanie, Celés en Vince Chermaine en Pieter Karei is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op maandag 8 augustus van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur aan de Nieuwlandseweg 33, 4341 CN Arnemuiden. De afscheidsdienst vindt plaats in de recreatiezaal van Beaufort, Nieuwlandseweg te Arnemuiden. Deze dienst vangt aan om 13.00 uur en wordt geleid door Ds. P. van der Kraan. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 9 augustus rond 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegen heid tot condoleren in de recreatiezaal van Beaufort. Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Arnemuiden en team Buurtzorg voor de liefdevolle zorg en aandacht. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig laten wij weten dat, na een leven van liefde en zorg voor en door zijn gezin, is overleden onze oudste broer, zwager en oom, echtgenoot van Tonny Vercouteren - van Oost Wij wensen de familie alle sterkte en steun in de komende tijd. Terneuzen Corrie en Bram de Ridder - Vercouteren Ede Janny en Bert Menger - Vercouteren Yerseke Bram en Truus Vercouteren - van Velzen 's-Heer-Hendrikskinderen Addy en Jan Oreel - Vercouteren Middelburg Ineke en Sjaak de Smidt - Vercouteren Neven en nichten Middelburg, 4 augustus 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 68