Familieberichten Adrie de Ruijsscher Henk den Hartog J-Ceriïert 'TheojjfïiCus cCe HuijsscFier Julia Jacoba Elizabeth Basting - van Binsbergen 0 Miet Menu-Kerckhaert Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en de vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het plotselinge overlijden van onze vader, schoonvader en opa Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Adri en Andrea de Ruijsscher-Dieleman Chanella Niels Emmy en Max Ras-Ruijsscher Stefanie en Sander Rob Breskens, augustus 2016 Jeanine Moens-Pilaat Voor de hartverwarmende reacties die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Kees Schout willen wij u op deze wijze hartelijk danken. Uw medeleven heeft ons bijzonder goed gedaan. Jo Schout-van de Woestijne kinderen en kleinkinderen Sommelsdijk, augustus 2016 Uw aanwezigheid bij het afscheid, de vele hartverwarmende kaarten, uw bezoek, uw telefoontjes en de bloemen hebben ons getroost na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon jvader, opa en overgrootvader Op deze wijze willen wij u allen hartelijk bedanken voor alle medeleven. Het heeft ons heel goed gedaan te merken dat hij ook voor u zoveel betekend heeft. Heinkenszand, augustus J.C. den Hartog - den Hoed Bert en Antien Bart en Lia Han en Martie Els en Marcel kleinkinderen en achterkleinkinderen "De dood kun je aeenpCekje geven, de CiejcCe weC'. Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa en overgroot-opa Hubèrt de Nijs Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. M.M.T. de Nijs-de Smet kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, augustus 2016 COLOFON Familieberichten Een woord, een gebaar of een kaart, het doet goed, wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vriendschap en sympathie tijdens haar leven. Uw medeleven in welke vorm dan ook, tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en "super" oma was hartverwarmend. W. Menu Kinderen, Kleinkinderen en achterkleinkind Kloosterzande, augustus 2016 God, die de nederigen troost, heeft ons getroost. (2 Korinthe 7:6) Hem danken we bovenal voor Zijn bijzondere troost en sterkte. Erg gesteund voelden wij ons door de vele blijken van meeleven tijdens het ziek-zijn en diep getroffen door de overweldigende belangstelling en de warme betrokkenheid na het ontslapen van mijn liefdevolle vrouw en onze lieve zorgzame moeder Langs deze weg danken wij u oprecht voor uw meeleven, steun en bemoedigingen. Daardoor is ons grote verdriet lichter geworden en ons hart gesterkt. Sjaak Basting en kinderen. Cadzand, augustus 2016 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Marco en Gisèle Aimé en Dorothea kinderen en kleinkinderen Mariette kinderen en kleinkind Wil Clinge, augustus 2016 zaterdag 6 augustus 2016 19 Overweldigd door zoveel belangstelling na het overlijden van mijn man, onze pa en opa, is het voor ons niet mogelijk om ieder persoonlijk te bedanken. Uw medeleven, aanwezigheid, mooie woorden op brieven en kaarten, een schouder om even uit te huilen, voelen als een warme deken die ons beschermt tegen de intense pijn die een groot verlies met zich mee brengt. Het is goed te weten dat Herbert in vele harten nog verder leeft. Dank hiervoor. Paula de Ruijsscher-Bokelaar kinderen en kleinkinderen. Oostburg, augustus 2016 E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 47