Voor wie supersnel de scherpste foto's wil maken! hollands nieuwe. Niksnieuws Sony Xperia XA Paul de Leeuw 18 NI Europese lidstaten die hun eigen sores op Jean-Claude Juncker afschuiven zouden er beter aan doen, vindt hij, om Europa te verdedigen in plaats van af te vallen. "I a>l 0 1000 MB/MIN/SMS TOTAAL P/MND BUNDELVERDUBBELAAR: hollandsnieuwe.nl/pzc GEEN TOESTEL NODIG? Sim Only 1000 slechts 10,- p/mnd! ijna elke dag vraagt wel iemand om zijn ontslag, maar voorzitter I Jean-Claude Juncker van de Eu ropese Commissie geeft geen krimp. Nooit eerder kreeg een voorzitter zoveel crises tegelijk voor zijn kiezen, nooit eerder werd er één zo hard, aanhoudend en per soonlijk aangevallen. Het doet Jun cker pijn, maar hij ligt er nier wakker van. Wel, zegt hij, stellen de vele crises bij elkaar de samenhang en solidari teit zwaar op de proef. „We zitten niet langer in een logica van op bouw, maar met de Brexit zelfs in een gedeeltelijke afbouw." „Nee, want ik ben ervan overtuigd dat Europa overleeft. Wat mij soms ontmoedigt is de manier waarop sommige lidstaten omgaan met die grote erfenis van onze voorouders." dijsje. Volgens mij hadden ze trek in een vette bek. Sommige niksnieuwsverhalen zijn fantasievol. Zoals in deze krant. Vakantie vieren in je eigen huis. Goed plan en begrijp het ook helemaal. Marieke Dubbel man maakt van haar woonkamer een camping en doet met haar ge zin alsof ze kilometers verder weg is. Deze enthousiaste moeder zet ook nog de verwarming in huis op 25 graden. Nu is dat deze zo mer geen overbodige luxe, maar het gaat om het gevoel. Leve Playa om de Hoek. Je moet er maar zin in hebben. Elke dag zwetend in je bed wakker worden omdat de thermostaat op 25 graden staat. ma op tv, nog nikser dan de NOS zomercolumns, komt van omroep Max: We zijn er bijna'. 48 pensiona- do's, inclusief verdrietige weduw naar, cynisch kibbelend stel, over ijverige wandelaars en cultuurbar baren, maken met hun sleurhut, camper of aanhangwagen een toer door Spanje, en wij onthaasten mee. We kijken naar verregende potjes jeu de boules, bezoekjes aan garages vanwege kapotte cam pers en krijgen typische Spaanse weetdingetjes voorgeschoteld. Weet u waar de originele rozenkransen van zijn gemaakt? Van geperste rozenblaadjes. Is er iets ergers dan zomers niks nieuws? Ja! De weermannen en -vrouwen met de zomerweers voorspelling. brengt. Zo kunnen we le zen over Sylvie Meis. Om dat ze paparazzi 'haat', gaat ze liever niet naar toe ristische plekken op vakan tie. Waar gaat ze dan heen? Naar Saint-Tropez! Behalve dat ze wordt gefotografeerd, Degene die de zomer- column heeft be dacht bij het NOS Journaal, moeten ze verplicht een paar dagen tentoonstellen in het Insti tuut voor Beeld en Geluid. Gebak ken lucht. Zoals: NOS-verslagge ver Martijn Bink zit vaak met zijn handen in het haar. Hij kan geen vlechtjes maken bij zijn dochters. Omdat hij niet de enige is, gaat hij met andere vaders op cursus. En daar maakt hij een NOS-niks nieuwsfïlmpje van. Sander van Hoorn filmt zichzelf in een kappersstoel en heeft het over de baard. In het Midden-Oos ten luistert een baard nogal nauw. Dat we het maar even weten. We zien correspondenten en verslaggevers die je na zo'n zomer- columnpje moeilijk meer serieus kunt nemen. Het wachten is op opperzomercolumnist der zomer- columnisten Peer Ulijn die zijn gezin laat toekijken hoe hij z'n ballen laat waxen in Rio de Janei ro door vrouwen met één arm. krijgen we schokkende berichtjes waar elke komkommer recht van trekt. Sylvie heeft bijvoorbeeld op een avond een glaasje cola over haar witte outfit heen gekregen. Ze verkleedt zich volgens mij va ker dan dat konijnen neuken, maar hier moest ze wel even van bijkomen. En ze werd ziek na het eten van een ijsje. Ja, Sylvie eet een ijsje. En als ze een brutale bui heeft, eet ze het oubliehoorntje er ook nog bij op. Nu werd ze na het ijsje ziek en haar assistente ook. De hele dag in bed gebleven en heerlijk roomservice gebeld om drie blaadjes rucola en een half ra- zaterdag 6 augustus 2016 13 megapixel camera met supersnelle autofocus 5 inch display Tot wel 2 dagen batterijduur 2000 MB/MIN/SMS voor slechts 5,- extra Voor wie de volledige vrijheid wil over hoe hij zijn tegoed gebruikt is er hollandsnieuwe. Want bij ons is 1 MB gewoon gelijk aan 1 minuut bellen of 1 sms! Jij bepaalt zelf waar je het voor gebruikt. Kies voor volledige vrijheid met bijvoorbeeld de Sony Xperia XA met zijn camera met supersnelle autofocus. Nu i.c.m. 1000 MB/ MIN/SMS voor maar 10,- per maand. Voor het toestel t.w.v. 329,- betaal je bij ons gedurende je abonnement slechts 192,-. En voor slechts 5,- per maand extra verdubbel jij je bundel naar 2000 MB/MIN/SMS. Per maand €18,- waarvan €10,- abonnement en €8,- toestel. Toestel bijbetaling €0,- eenmalig. Totale toestelprijs €192,-. Prijs excl. eenmalige kosten ter hoogte van €30,-. Looptijd 24 maanden. Deze actie is geldig tot en met 31 augustus 2016. Brussel Het maakt u moedeloos? Het ultieme niksnieuwsprogram- Frans Boogerd De NOS is trouwens niet de enige die niksnieuws

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 18