V k Familieberichten üï/erJadefj COLOFON Familieberichten [a| f--v Jozina Janse-Sturm Cornelia Adriana Pouwer-Barentsen Madelein Verdurmen ^m/iüvcA/ Lieve Ronald Anneke Jacobs-Van Egmond Sien Hans-Peter Göbels vrijdag 5 augustus 2016 15 Groot was haar liefde. Groot is het verdriet. Prachtig zijn de vele mooie herinneringen. Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Leo van Bellen in de leeftijd van 80 jaar. Leo Peter en Miriam Paul en Sarah Anton en Jolanda Tanja en Roy Menno en llja Gent, 3 augustus 2016 Brouwersplein 2 4561 CB Hulst De afscheidsviering, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 9 augustus om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na afloop van de viering kunt u de familie condoleren. Maandag 8 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Madelein te nemen in eerdergenoemd uitvaartcentrum. fZi ij/tv padj-e< is/ rva/ ae/fz<yi/t' Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader en opa. Sinds 15 januari 1973 weduwnaar van Nelly Breel. 's Heer Abtskerke 25 juni 1937 Goes 30 juli 2016 Oost Souburg René en Angelique, Gino, Sergio Kortgene Clarinda en Jeffry, Roxy, Jake Middelburg Martino en Veroni, Railey Torendijk 88,4484 ND Kortgene. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. We herinneren je zoals je was. Jan - Chris Jopie - Liza Martin - Karin Jesper - Erik Franklin - Paula Ronald - Suus Willem - Dennis Gertjan - Astrid Heden hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw voormalig raadslid (1986 -1990) van de gemeente Middelburg voor de PvdA Voor haar inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij haar zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Gemeenteraad van Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg de secretaris, mr. A. van den Brink de burgemeester, mr. H.M. Bergmann Rustig en tevreden is overleden onze lieve, sterke moeder, schoonmoeder en oma Sinds 5 september 1979 weduwe van Joost Janse Zoutelande, 17 oktober 1927 t Westkapelle, 2 augustus 2016 Betsie en Daaf Faasse-Janse José Levien en Pamela, Ivy Marjan en Kees de Pagter-Janse Jeroen en Saskia, Fenna Sjaak en Evi, Wenonah Karina, Diego Jozien en Jos Boot-Janse Mario Remy en Adriënne Correspondentieadres: D. Faasse, Zwinstraat 1, 4374 BS Zoutelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 6 augustus van 15.00 tot 16.00 uur in woonzorg centrum "De Kreek", Krekepad 1 te Westkapelle. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 8 augustus om 13.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 te Zoutelande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Catharinakerk. Indien u geen rouwbrief ontvangen hebt, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar Team Thuiszorg Zorgstroom, Team SVRZ Waterwel en Krekepad en de vrijwilligers voor de liefdevolle begeleiding en verzorging. Dankbetuiging. Voor een handdruk wanneer er geen woorden waren, en voor alle blijken van meeleven die wij op welke wijze dan ook mochten ontvangen na het overlijden van willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit heeft ons en onze familie heel erg goed gedaan. Ook gaat onze dank uit naar Jack de Voogt van de uitvaartverzorging, voor zijn warme betrokkenheid in deze moeilijke periode, en goede verzorging van de uitvaart. Cilia, Niki Manfred en Franny Göbels-van Damme Michel en Ester Ben, Birgit Terneuzen, augustus 2016 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. De grote belangstelling en de lieve reacties in de voorbije periode hebben ons goed gedaan. Anneke Bruel-Pouwer en Leo Bruel Ab Pouwer en Riet Pouwelse Klein- en achterkleinkinderen Veere, augustus 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44