Ü!/srlaile/J Familieberichten W Vi Rob van der Ploeg Johanna Geertruida Jacobs-van Egmond Anneke, (oma) 'Gijs' 2 i uiijinu COLOFON Familieberichten Mirjam van cCer Lans-^Vu66en 0 Je vocht zo dapper, maar het was een machtig beest, dat niemand kon verslaan. Je gaf alles wat je had, en meer en wij zijn zo trots op je. Rudy Bosman Je handen hebben voor ons geiverkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is na een kort ziekbed rustig ingeslapen mijn zorgzame man, vader en opa echtgenoot van Ton van der Ploeg - van Aken Surabaya (Nederlands-Indië), t Terneuzen, 20 december 1930 28 juli 2016 Ton van der Ploeg - van Aken Carry van der Ploeg Bas en Ludovica, Merel Bas en Corina van der Ploeg - Besseling Correspondentieadres: Fahrenheitlaan 636,4532 JW Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Strooi uit mijn as voor alle winden dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinden M.A. Muusses Na een mooi en veelbewogen leven is onze strijdbare moeder, schoonmoeder en oma overleden Echtgenote van Huibertus Jacobs, Bert, (opa) 'Jacob' (t 6 juni 2002) Wassenaar, 28 december 1932 Middelburg Middelburg, 2 augustus 2016 Leiderdorp Anita Jacobs Albert de Vries Martijn en Lindy, Zelda, Robin Sander en Eline, Luka, Sofie Wouter Jo Jacobs Nadia en Matthijs, Levi Milan en Shannon Yael en Alex Koog aan de Zaan Rob Jacobs en Anouk Daalder Annet Zijlstra Almere Rinse en Nicole, Mila Berlijn Maire Breda Lise Almere Correspondentieadres: L.J.A. Hoogenboomstraat 19, 4333 MG Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 8 augustus 2016 om 15.30 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er een samenzijn in sociëteit "De Vergenoeging", Gortstraat 30 te Middelburg. Julia Margaretha Johanna Maes W Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en maatje (mijn meissie), onze zorgzame moeder, schoonmoeder en onze trotse oma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Leo van der Lans Vincent en Laura, T Erwin en Jeanette Mandy en Johan Jayvano Levi 's-Gravenzandc, augustus 2016 Fax 088-0139 990 donderdag 4 augustus 2016 15 Met veel verdriet in ons hart geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde man, broer, zwager en oom echtgenoot van Gwenda Bosman-Quigley Dordrecht 03-02-1947 Zaamslag 28-07-2016 Zaamslag Gwenda Vlissingen Elly en Heinz GentGaby en Aram Amsterdam Richard Perth Rod en Barb (Australia) Lauren en Cameron Ken en Marg Paul, Marilyn en Grace Sean Gerard van der Nissestraat 15A 4543 AD Zaamslag Het afscheid heeft plaatsgevonden in familiekring. Enige en algemene kennisgeving Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn zus en onze tante Zij overleed thuis op 30 juli 2016 in de leeftijd van 86 jaar. Heikant: Annie Maes Hulst: Lydia en Frank van den Brande-Maes en kinderen Wildelandenstraat 16, 4566 AP Heikant De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl bndestem.nl/familieberichten Op bndestem.nl/familieberichten kunt u overlijdens berichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op bndestem.nl/familieberichten worden alle over lijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via bndestem.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdens berichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44