Familieberichten OyarJadau COLOFON Familieberichten God,de Heer, is een zon en schild Voor hen die op Hein vertrouwen Ps.84:12-15 De Heer heeft uit onze familiekring tot zieh genomen,onze lieve en hartelijke zwager Jos Tolhoek echtgenoot van onze zus To Tolhoek-Koster. Wij bidden To,de kinderen en kleinkinderen de liefdevolle zorg toe van onze hemelse Vader. Terneuzen Vlissingen Losser Axel Bergen op Zoom Waalwijk Terneuzen Axel, 29 juli 2016. Corry Koster Leen en Jeanne Koster-Schat Nellie en Leo van den Broek-Koster Marion en Rinus Maas-Koster Jo en Mieke Koster-Verburg Vivian en Joop Etienne-Koster Kees en Odette Koster-Wieme Neven en nichten. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Jos Tolhoek Jos was sinds 1 augustus 2004 lid van de cliëntenraad van SVRZ De Vurssche. Hij was ook nauw betrokken bij de verbouwing van De Vurssche die onlangs is afgerond. We zijn hem dankbaar voor zijn inzet voor SVRZ en onze cliënten. Zijn echtgenote, (klein)kinderen en verdere familie wensen wij veel sterkte toe. Namens cliënten, vrijwilligers en medewerkers, Francine Hopman-Penne, voorzitter cliëntenraad SVRZ De Vurssche Ilse de Croock, locatiemanager SVRZ De Vurssche Jos Tolhoek Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lamberta Cornelia Johanna Jansen-Schellekens (Bertha) Medewerker Warmande, woonzorgcentrum Stelle afdeling Boterbloem Wij danken haar voor haar liefdevolle inzet voor onze cliënten en wensen de nabestaanden heel veel kracht toe dit verlies te dragen. Mede namens cliënten, collega's, vrijwilligers, Raad van Bestuur, Warmande Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden Bertha Jansen-Schellekens Van 27 september 2012 tot en met 25 maart 2014 was zij raadslid van de gemeente Sluis namens de fractie Lijst Babijn. We denken met waardering terug aan haar inzet en betrokkenheid. Wij wensen de familie en iedereen die dierbare herinneringen aan haar heeft, veel sterkte. Namens het gemeentebestuur van Sluis, J. A. Quaak, waarnemend voorzitter gemeenteraad M.J. Reinhoudt, waarnemend raadsgriffier P.P.M. Ploegaert MPM, loco-burgemeester S .1. de Kievit-Minnaert, secretaris Op 30 juli 2016 is onze zeer gewaardeerde partijgenote Mevr. Bertha Jansen-Schellekens helaas veel te vroeg van ons heengegaan. Met raad en daad heeft ze ons bijgestaan tijdens de jaren dat ze lid was van onze fractie in de Raad van de Gemeente Sluis. We zullen haar blijven herinneren als een innemende persoonlijkheid. Haar man en kinderen wensen wij sterkte om dit verlies te dragen. Namens Lijst Babijn, Franqois Babijn. Bertha Jansen - Schellekens Anne Marie Brikkenaar van Dijk HU dinsdag 2 augustus 2016 15 Door zijn Heiland thuisgehaald ons trouw koorlid We wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte. Christelijk Mannenkoor Zeeuws-Vlaanderen Verdrietig zijn we, omdat de moeder van onze vriendin Andrea, te vroeg is overleden. Wij wensen Andrea en haar familie alle sterkte toe. Danielle, Eliane, Esther, Kimberley, Lienke, Linda, Nadine, Suzanne en Wendy. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van ons lieve zusje Bussum, 29 augustus 1929 Middelburg, 22 juli 2016 Bussum J.E. Brikkenaar van Dijk Amsterdam W.S. Brikkenaar van Dijk Neven en Nichten Achterneven en Achternichten Bussum/Amsterdam, 30 juli 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(S)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. i tl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44