0 TWEAKERS .NETFLIX KIJKEN OM EEN 4K TV TE TESTEN #PIXELS HET VOOR DEEL VAN BLIND ZIJN? f) reiskatern.nl 'Ik heb geen last van hoogtevrees! 28 AVIFAUNA Avifauna Barcelona en Andorra Exclusieve Lezersreizen Dalmatische kust Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Help blinden en slechtzienden zo zelfstandig mogelijk te leven. Doneer via steunBartimeus.nl bartiméus sonneheerdt tweakers Van F6r voor 11,20 GA SNELNAAR pzc.nl/zomeruitjes k i i t 10-daagse busreis €25 - korting opuwboeking Boek met actiecode BAD2 10 dagen 12 dagen €25 korting opuwboeking 12-daagse rondreis dinsdag 2 augustus 2016 Bij exploot van kandidaat-gerechts- deurwaarder M.E.H. Brekelmans te Goes d.d. 27-07-2016 is op verzoek van de naamloze vennootschap SNS Bank N.V., gevestigd en kantoorhoudende te UTRE CHT, aan de onbekende huurders c.q. onderhuurders die verblijven in de on roerende zaak of een gedeelte daarvan, staande en gelegen te 4411 CG Rilland aan de Ouwerdingestraat 12, onder meer uitdrukkelijk ingeroepen het daarin genoemde beding, waarbij de daarin ge noemde schuldenaren zijn beperkt in hun bevoegdheid voormelde onroerende zaak buiten toestemming van verzoekster te verhuren dan wel anderszins aan anderen in gebruikte geven ("huurbeding"). Een afschrift van dit exploot is voor betrokkene(n) te verkrijgen bij GGN Mastering Credit N.V., Westsingel 132 te Goes, telefoon 088-3314898, o.v.v. dossiernr. L1424951. -Bram, 15 jr, blind VERENIGING Ontdek ZOOveel in Avifauna! Avifauna staat voor een heerlijke dag tussen de dieren met heel veel activiteiten, zoals lori's voeren in de Lori Landing en unieke vogeldemonstraties. Ook kunt u kijken bij het voeren van de pinguins, pelikanen en halfapen! Nieuw in 2016: Nuboso, een mini Zuid-Amerikaans nevelwoud met dwergaapjes en bijzondere vogels. En in Avifauna hebben kinderen ook urenlang speelplezier in de reusachtige speeltuin. Vertrek: 22 augustus t/m 3 oktober 2016 V 4 overnachtingen in """"hotel Tahiti PLaya 3 overnachtingen """"hotel Magie la Massana Goed verzorgd afscheidsbuffet Wij laten u kennismaken met Barcelona aan de Costa Brava en Andorra in de Pyreneeën. Deze bergketen tussen Frankrijk en Spanje zal u versteld doen staan van haar schoonheid. Men denkt bij het horen van de naam Costa Brava alleen aan zon, zee, strand en uitgaan. Maar het heeft veel meer te bieden. Het is een gebied met een rijke geschiedenis en karakte ristieke steden en dorpen. Costa Brava betekent Woeste Kust, ontleent aan de grillige rotsen en kapen, de steile hoogtes en de vele inhammen. Het klimaat is er mild, weinig vochtigheid en veel zon. Witgekalkt zijn de vissershuizen en bontbeschilderd de boten. We rijden naar de badplaats Malgrat de Mar Vertrekdata en prijs per Prijzen 2016 persoon Maardag 22 augustus 499,- Maandag 5 september €499,- Maandag 19 september €459,- Maandag 3 oktober €399,- met mooie hotels, villa's, appartementen en studio's tussen de pijnbomen in de buurt van het 1800 meter lange zandstrand. We verblijven in Santa Susanna. Na de Costa Brava gaat de reis via een mooie route naar Andorra. Ingesloten tussen Frankrijk en Spanje ligt, midden in de Pyreneeën, op 1800 meter hoogte, het belastingvrije staatje Andorra, nauwelijks 500 km2 groot, Andorra heeft veel te bieden: prachtige flora en fauna, schitterende bergen en dalen en ongerept natuurschoon. Er zijn veel mogelijkheden om te wandelen en u kunt er belastingvrij winkelen. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in midden Frankrijk op basis van halfpension 4 overnachtingen in """hotel Tahiti PLaya in Santa Susanna 3 overnachtingen in """"hotel Magie la Massana Alle dagen in de standplaatshotels een goed verzorgd ontbijt- en dinerbuffet Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeerkosten Vertrekdata en prijs per Prijzen 2016 persoon Maandag 22 augustus €699,- Maandag 19 september 649,- Maandag 3 oktober €599,- Boek met actiecode DALM2 Dalmatië is een veelbelovende naam aan de Adriatische kust. Een naam die doet denken aan wijn en zon, maar vooral aan de kunsthistorische schatten uit het verleden. In de periode van 1420 tot 1797 behoorde een groot gedeelte van de kustlijn toe aan Venetië. Wij vinden dan ook veel invloeden van de Venetianen terug in de steden en de leuke kleine dorpjes aan de subtropische Dalmatische kust. Tijdens deze rondreis verblijven wij in goede midden klasse hotels, van waaruit wij leuke uitstapjes gaan maken naar o.a. de Krka watervallen, Sibenik, Split en natuurlijk Dubrovnik, Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 1 overnachting omgeving van Opatija 4 overnachtingen in het ""'hotel Borovnik in Tisno 3 overnachtingen in het """hotel Aurora in Podgora 1 overnachting in het ""hotel I in Zagreb In hotel Borovnik welkomst drankje, muziekavond en wijnproeverij Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangen- diner Lokale gids voor Split en Dubrovnik Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeerkosten Vertrek: 22 augustus t/m 3 oktober 2016 4 overnachtingen in het """hotel Borovnik 3 overnachtingen in het ""'hotel Aurora In hotel Borovnik welkomstdrankje, muziekavond en wijnproeverij Meer informatie en boeken: Ga voor de Barcelona en Andorra naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1601 en voor de Dalmatische kust naar reiskatern.nl/pzc/BOL1602 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 7 augustus 2016 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Fouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 28