Familieberichten Eugenie Kuijpers Bertha Jansen - Schellekens Lamberta Cornelia Johanna Schellekens Petrus Antonius van Dommelen Angela Louisa van Esbroek-de Smit Bertha - Eugenie Maria Theresia - Gerard de Kok Josephus Dingenis Tolhoek - Jos - Telkens ben je van ons weggegleden elke dag een beetje meer. Telkens werd jou iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. Het gemis, een stille pijn, dat je nooit meer in ons midden zal zijn. Na jaren waarin zijn levenskaars steeds zwakker ging branden is op 28 juli 2016 vredig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Leontina Maria Cornelia van Damme Hij is 89 jaar geworden. Kloosterzande L.M.C. van Dommelen-van Damme Steenbergen: Benny en Godelive Kloosterzande Frank en Nelly ZoetermeerPaul en Gita HulstRudi en Marina Klein- en achterkleinkinderen Dahliastraat 3 4587 BK Kloosterzande De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 4 augustus om 13.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waar na afloop gelegen heid is tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na de condoleance kunt u de familie nog ontmoeten in 'Brasserie Truffino'. Woensdag 3 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Piet in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'De Blaauwe Hoeve', afdeling Somatiek 2 en pastor K. van Geloof voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat onverwacht in haar eigen vertrouwde omgeving van ons is heen gegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Josephus van Esbroek Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Hulst: Ruud en Anneke Wanda en Martijn, V V Vincent en Famke Stephanie en Jeroen, Evy Emmen: Mariëtte en Olie 28 juli 2016 Correspondentieadres: Cruquiusstraat 16, 4561 MS Hulst U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 4 augustus van 18.45 tot 19.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 5 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, hartelijkheid en zorgzaamheid voor allen die haar lief waren, is veel te vroeg van ons heengegaan onze lieve schoonzus entante Wij zullen haar erg missen. Bea en Jan Keijmel Reinald en Linda V Willem en Jolanda Jansen- Kolijn en kinderen Vanaf vandaag niets meer te vrezen. Vanaf vandaag weet ik voortaan dat Soms is het beter iets moois te verliezen Beter verliezen dan datje het nooit hebt gehad. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder echtgenote van Pieter Reinier Cornelis Jansen Hilvarenbeek, 7 juli 1956 t Oostburg, 30 juli 2016 Oostburg: Pieter Eiine en Benny Andrea en René Stephan Correspondentieadres: Nieuveltweg 55,4501 PZ Oostburg U kunt afscheid nemen van Bertha op dinsdag 2 augustus om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 4 augustus om 13.30 uur in de Protestante kerk, Kerkplein te Oostburg. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren van 12.45 tot 13.20 uur in voornoemde kerk. We begeleiden Bertha in familiekring naar het crematorium. In plaats van bloemen graag een donatie voor het K.W.F. Kankerbestrijding, collectebussen staan bij de condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. maandag 1 augustus 2016 27 Een schip dat naar de horizon vaart verdwijnt niet...we zien het alleen niet meer. Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze schoonzus en tante weduwe van in de leeftijd van 90 jaar. Familie de Kok Familie Kuijpers Roosendaal, 29 juli 2016 Correspondentieadres: Robijndijk 139 4706 LZ Roosendaal Eugenie is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Margaret Verbraak, Bergsebaan 104 te Nispen, waar u woensdag 3 augustus tussen 18.30 uur en 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. De crematiedienst vindt plaats op donderdag 4 augustus om 10.00 uur in crematorium Zegestede, Ionweg 12 te Roosendaal. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de crematiedienst. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Wij danken de medewerkers van Moerweide, afdeling Vlasaard, voor de liefdevolle zorg van Eugenie. Ik ben ervan overtuigd dat dood noch leven, engelen noch machten noch krachten, heden noch toekomsthoogte noch diepte, of wat er ook maar in de schepping is, ons zal kunnen scheiden van de liefde van God, die hij ons gegeven heeft in Christus Jezus, onze Heer. Romeinen 8 vers 38 en 39 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige maar hevige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en overgroot-opa Klundert, 24-4-1937 Axel, 29-7-2016 Toos Tolhoek-Koster Marco en Agnes Cathleen en Matthijs Dennis en Joy - Seph David en Selina Collin en Nika Matteo Carlo en Sylvia Carlito Cleopatra Sylvano Guido Luca Axelle Van Middelhovenstraat 77 4571 AB Axel Donderdag 4 augustus is er van 13.15 uur tot 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Kerkdreef 21 te Axel, waarna om 14.00 uur de samenkomst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in het Verenigingsgebouw van de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 31