Familieberichten Leuntje Elenbaas - Duerink Leo Groothaert Emil Patijn 26 zaterdag 30 juli 2016 Franco van den Broeke f f Corrie Nouse - van Schaik Regina Sarnan Rinus Steenbakker Anna Catharina Cijsouw-Peters Joop Goedbloed Eduardus Blommaert Sjef Meuldijk Miel Jacoba Maria van der Heijde-Westerweele Koos VJ Bram Meerman 0 Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht veijagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Op kaar 8iste verjaardag is zackt en kalm van ons keengegaan onze lieve ma, zus, sckoonzus en tante weduwe van Emiel Lamkert Ferdy -in liefdevolle Kerinnering- Lydia Familie Saman Familie Lamkert Ftulst, 27juli 2016 correspondentieadres: Sportlaan 43 4561 KX Hulst Woensdag 3 augustus kunt u vanaf 10.30 uur afscheid nemen van Regina, waarna om n.oo uur de crematieplecktigkeid zal plaatsvinden in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na a/loop kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van ket uitvaartcentrum. Speciale dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 'De Blaauwe Hoeve', zfd. Blaauwe Hojke r34 voorde liefdevolle verzorging. Opa, al zijn wij nog zo klein we vinden het heerlijk om bij jou te zijn ais we bij jou zijn hoeven we ons niet te vervelen want jij gaat altijd met ons spelen we willen datje weet, dat we jou de allerliefste vinden. Miszy Twiggy Met liefde hebben we, twee weken na zijn 75ste verjaardag, afscheid genomen van mijn man, onze pa, Oop en opa echtgenoot van Ria Kramer Ria Steenbakker-Kramer Marian en Dries Gijs en Dendylon Rozemarijn en Ingmar - Miszy, Twiggy Mario en Marjolein Sonja en Hans Rram Dirk *11' 24 juli 2016 Stuvesande 592 4532 ML Terneuzen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar huisarts F. Nieuwoudt, alle medewerkers van ZorgSaam Thuis, de IC, de longafdeling en de ambulancedienst van het ziekenhuis in Terneuzen. Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en telefoontjes steun en warmte na het verlies van mijn echtgenote, moeder en oma Dhr J. Cijsouw Kinderen en Kleinkinderen Voor alle hulp aan Joop en aan ons, voor alle bezoekjes en kaarten tijdens zijn ziek zijn, voor al het meeleven na het overlijden en bij de begrafenis van willen wij iedereen hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Familie Goedbloed Gapinge, 30 juli 2016 Na het overlijden van onze innig geliefde moeder en oma hebben velen hun blijk van meeleven en deelneming betoond. Wij willen u hiervoor heel hartelijk danken. Sjaak en Teuni Elenbaas-van Keulen Carla en Johan Kurvink-Elenbaas kleinkinderen en achterkleinkinderen Baarland, juli 2016 De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van ons vader en opa Voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaarten, telefoontjes, en een luisterend oor. Kinderen en kleinkinderen St. Jansteen, juli 2016 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en de vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van onze lieve Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELA voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Chantal, Yanna Pa en Ma van den Broeke Angelique en Berry, Owen Familie van den Broeke Een kaart, een bloem, een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze pa, opa en opa Sas Dat was hartverwarmend. Bedankt. Marleen en Jan van Damme Groothaert Jorg en Softe Linda en Steven Madeleine Pieter Elewijt, juli 2016 Ons rest de herinnering 'Zo is het goed' Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve pa, opa en overgrootopa Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Hulst, juli 2016 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en opaatje heeft ons goed gedaan. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Fam. Patijn Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Biervliet, 30 juli 2016 Een hand. Een woord. Een kaart. Het doet zo goed. Als je iemand missen moet. Lieve mensen, Hartelijk bedankt voor jullie medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Riet en Rinus Kasse klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juli 2016 Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. De overweldigende belangstelling, lieve reacties, de vele kaarten, steunbetuigingen en prachtige bloemen hebben ons goed gedaan en zijn een grote steun bij de verwerking van het verlies van mijn lieve vrouw en onze onvergetelijke moeder Vandaar via deze weg, een heel warm "dank jullie wel". Jan, Heieen en Esther Nouse Kloetinge, juli 2016 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en trotse opa willen wij u hartelijk bedanken Rina Meerman- de Nooijer Paula, Marina en Frode Jan en Carrie Vlissingen, juli 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62