Bieber slaat bod Republikeinen af 26 Rol Meryl Streep in vervolg 'Mary Poppins' im VPRO aangeklaagd Justin Bieber heeft een miljoenenaanbod afgeslagen om op te treden op een bijeen komst van de Republi keinse Partij. Bieber was gevraagd voor een optreden in Cleveland tijdens de Republikeinse conven tie, waar Donald Trump zijn nominatie als presidentskandi daat accepteerde. Maar daar had zijn manager Scooter Braun, die een fervent aanhanger is van Hillary Clinton, grote problemen mee. Hij zou zelfs overwe gen op te stappen als manager van Bieber als deze de klus van 4,5 miljoen euro zou aannemen. Ook de band van de popster, die geheel uit Afro-Amerikaanse mu zikanten bestaat, zag een optreden niet zit ten. Daardoor werd de druk op de Canadese zanger zo groot dat hij besloot om het lucra tieve aanbod af te slaan. Bieber mist daardoor het hoog ste honorarium ooit voor een een malig optreden. Meryl Streep gaat mogelijk een rol spe len in de nieuwe film Mary Poppins Returns. Dat meldt het vakblad Variety op basis van inge wijden. De film is een vervolg op de klassieker Mary Pop pins uit 1964. Emily Blunt zal de be roemde nanny spe len. Streep zou de rol van Topsy op zich nemen, een personage dat niet voorkomt in de ori ginele film. Mary Poppins Returns staat gepland om eind december 2018 te verschijnen op het witte doek. Publiek afscheid van Prince Primeur Armin ZOMERGAST Quote van de dag 'Ik word nooit een Chantal Janzen of Wendy van Dijk. Ik heb niet zulke poezige schoudertjes' zaterdag 30 juli 2016 13 OKTOBER De familie van de eerder dit jaar overleden popster Prince houdt op 13 okto ber in het sta dion van Minnea polis een publie ke afscheidsce- remonie. Dat meldt de zus van Prince. De arties ten die komen optreden, wor den later aange kondigd. CHINA Armin van Buuren geeft 18 november een vijf uur durende show in Shang hai. Daarmee heeft de Neder lander de pri meur te pakken van de eerste so loshow van een dj op het vaste land van China. De eerste Zomer gast van dit seizoen leidt tot kritiek vanuit joodse hoek. De con troversiële Bel- gisch-Libanese publi cist Dyab Abou Jah- jah bijt morgen het spits af in het VPRO- programma. De be langenorganisatie Federatief Joods Ne derland heeft aangif te gedaan tegen hem en het program ma. De VPRO zou zich schuldig maken aan het voorberei den van een straf baar feit door Abou Jahjah uit te nodi gen. -Oud-judoka en bin nenkort tv-presentator Edith Bosch in de Volks krant. FOTO ROBIN UTRECHT/HH

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 26