«549 10 NI Peter Langhout Reizen Altijd al een zomerhuisje willen hebben met een vorstelijk uitzicht? Over twee maanden kan het. In Griekenland zijn dan de eerste appartementen klaar, pal naast de vakantievilla van Willem Alexander. zaterdag 30 juli 2016 Boek nu de mooiste reizen incl. vele extra's Laat u inspireren! 10-daagse busreis All inclusive Costa Brava Ze zagen hem in de middag, toen het lekker rustig was. Koning Wil lem-Alexander in zijn kano, ped delend op de war me zee, slechts gadegeslagen door de enkeling die deze kalme baai tjes ook heeft ontdekt. Hier in het azuurblauwe, glinsterende water bij zijn zomervilla is het op mo menten zoals deze haast alsof hij geen staatshoofd is. Goed, dan moet wel de kluwen beveiligers die in een dobberende motorboot de achtervolging inzet even worden weggedacht. En nu is er dat ene reclamebord je van Sunny Villas, met een tekst die het leven op de berg hier in de gemeente Kranidi, het Wassenaar van Griekenland, wel eens kan ver anderen. Zou de koning het ge zien hebben, er een beetje buik pijn van krijgen misschien? 'Huur appartementen en villa's'. Het staat er in bijna vlekkeloos Neder lands. Vier vakantie zoals jullie ko ning, zou er net zo goed bij kun nen worden geschreven. Want wie het bijbehorende, stei le toegangsweggetje naar beneden volgt, ziet links het vakantiever blijf van de Oranjes al liggen. Het witte huis met de blauwe luiken verving die eerder gekochte, om streden vakantievilla in Mozam bique, die de koning na alle ophef wel moest verpatsen. In een 4,5 miljoen kostend paradijsje met pri- vézwembad, een eigen strand en - tot woede van de Grieken die er geen konden bemachtigen - een exclusieve aanlegsteiger kunnen de Oranjes in alle rust vertoeven, in de buurt van hun vrienden, de Griekse jetset. Er wordt gefluis terd dat hier met opzet nooit een vliegveld werd aangelegd, zodat dit het domein blijft van de rijk sten op aarde. Natuurstenen paadjes De afslag naar rechts, even voor de oprit van de Oranjes, leidt naar Vagelis Christides, die bezoek met een grote lach opwacht. Aan de ap partementen achter hem, op het terrein van zijn familie, wordt nu nog de laatste hand gelegd. De toi letten moeten nog worden geïn stalleerd, de natuurstenen paadjes wachten als een gebit zonder kie zen op de 'finishing touch'. Toch is overduidelijk dat ook dit een heerlijk vakantieoord wordt. Het goede nieuws: de familie van Christides is vastbesloten deze ap partementen te verhuren aan 'ge wone toeristen'. „De precieze prijs bepalen we als de renovatie hele maal is afgerond, maar het moet geen exclusieve bedoening wor den." Ook voor Grieken moet het betaalbaar blijven. Nederlanders zijn natuurlijk van harte welkom, dat bordje hangt er niet voor niets. koning buurman advertentiecode: WEGENER30 (Si/ anvr SCR Vraag de gratis brochure aan! Kijk op peterlanghout.nl of 0172-468800 Vagelis Christides, de verhuurder van de appartementen naast de villa van koning Willem-Alexander. foto carla van der wal/ad compleet v.a. De Spaanse Costa Brava is een ideale bestem ming voor een heerlijke vakantie met prachtige excursies. Geniet van zon, zee en strand, maar ga ook mee naar eeuwenoude Catalaanse dorpjes en het indrukwekkende Montserratgebergte. We brengen ook een bezoek aan Barcelona en genieten van de prachtige uitzichten op de rots achtige kustlijn en de Middellandse Zee. Boek nu deze "busreis met uitgebreide all inclusive formule (incl. ontbijt, lunch, diner en drankjes van 10.00 - 23.00 uur) en ontdek de Spaanse Costa Brava. Inclusief Vervoer per luxe bus Begeleiding chauffeur, tevens reisleider Overnachting op de heen- en terugreis Verblijf in hotel Sorra d'Or o.b.v. all inclusive Koffie met gebak op de heenreis Afscheidsbuffet in Nederland Reiscode: Vertrek 2,16 en 30 sept. BE40862 Carla van der Wal Kranidi van de aewone toerist'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 10