Dirk Pieter Kruithof Familieberichten Plonie Schipper Onze lieve tante Plonie Mathijs Jan Weststrate 14 vrijdag 29 juli 2016 Tanny Repko - van Boven Met groot verdriet maar ook vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve vriend, onze vader, opa, broer en schoonbroer Den Haag, 28 mei 1934 t Philippine, 23 juli 2016 Partner van Dirk A.M. Verstraten Middelburg: Egbert Kruithof Kim en James Misha Connor Bas Middelburg: K. Bakker-Kruithof Th. Bakker Castiliëstraat 15, 4553 BR Philippine De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Tanny Repko-van Boven Willy Wielemaker-Kodde Mijn hulp is van de Heere Psalm 121 Intens verdrietig geven wij u kennis dat geheel onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn lieve dochter en onze lieve en bijzondere zus en tante in de leeftijd van 48 jaar. Mama Schipper - Koppejan Papa Schipper (in herinnering) Nellie en Vim Hans en Connie Henk en Lissy Sjaak Sjanet Jacob Wim en Eline Peter en Rianne Tanja en Peter Rianne en Arjen Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar alle mensen van de Duiventilen de Knipoogdie veel voor Plonie hebben betekend tijdens haar leven. Goes, 27 juli 2016 Correspondentieadres: Westerzicht 498, 4385 BS Vlissingen Plonie is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 achter de Torentijdweg) te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen D.V zaterdag 30 juli van 15.30 tot 16.30 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden D.V maandag 1 augustus om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Ger. Gem. aan de Havenweg 26 te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. f Zo lief voor iedereen, zo geliefd door iedereen. wat zullen we u missen! Thomas Corlinde Matin Sandra Bram Bréam Leonie Har aid v Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve medebewoonster Plonie Schipper Wij zullen haar gezellige aanwezigheid op onze woning enorm missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Medebewoners: Medewerkers: Annelies Corbijn Anita Bianca Govers Mar ja Robert Lenz Corline Jeroen Reijnhout Anna-Maria Magda Wagenaar Jennifer Kimberley Vivienna Sandra Middelburg, 28 juli 2016 Na een geduldig gedragen lijden is, door de Heere op Zijn tijd, van onze zijde weggenomen mijn dierbare man, onze geliefde, zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa echtgenoot van Johanna Weststrate - Boone Rilland, 25 november 1935 - Rilland, 27juli 2016 Rilland: J. Weststrate - Boone Krabbendijke: Klazien en Adri Baas - Weststrate Rilland: Rien en Thoke Weststrate - Aamoudse Yerseke: Marina en Johan van der Have - Weststrate Krabbendijke: Jan en Marianne Weststrate - Molhoek Waarde: Els en Sjaak de Bat - Weststrate Rilland: Hans Weststrate en Angelique Wilde Rilland: Niek Weststrate en Cynthia Kramer Kortgene: Jaap Weststrate en Wietske Wapstra Kruiningen: Kees en Letty Weststrate - Steenpoorte Oostdijk: Adrie en Carol ien Weststrate - Comelisse Yerseke: Hanneke en Jaap van Stee - Weststrate Hoogerheide: Jolijna Weststrate en Jan Zuijdwegt Rilland: Mathijs Weststrate Borssele: Annet en Peter Westerbeke - Weststrate Rilland: Diennet Weststrate en Maurice Harthoorn Kleinkinderen en achterkleinkind Onze dank gaat uit naar huisarts S. Mulder en de medewerkers van Thuiszorg Allévo, voor de liefdevolle verzorging. Hoofdweg 87,4411 NA Rilland. D.V. zaterdag 30 juli is er van 11.00 tot 11.30 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. maandag 1 augustus om 13.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Matthijs Jan Weststrate 0 "de mensen van voorbij Ze zijn in liefde verweven In liefde, in verhalen" Wij nemen afscheid van onze bijzondere, lieve moeder en oma Krabbendijke, 16-04-1927 Vlissingen, 26-07-2016 In liefde verbonden met Fokke Jan Repko (t) Zij was het hart van onze familie. Rian en Rudi Cees (t) en Willy Liesbeth René en Lidy Marjolijn en kleinkinderen Boulevard Bankert 436 4382 AC Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 1 augustus om 11:00 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Aansluitend aan de dienst vindt de begrafenis plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. ZX Volkomen onverwachts, maar op een respectabele leeftijd, is overleden mijn lieve zus en onze tante, Ze laat een grote leegte achter. Vlissingen, Toos de Nooijer-v Boven Jan Kees Robert Jan Heden overleed onze schoonzus Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Familie Wielemaker Tot onze diepe droefheid nam de Heere uit onze familiekring weg onze zwager en oom Sterke de Heere Annie en de kinderen Hoedekenskerke Joh. Boone (in herinnering) N. Boone J. Boone-Berman J. Boone L.C. Boone-Moerman neven en nichten Hoedekenskerke, 27 juli 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64