RH Wm S3 a; Dirk Pieter Kruithof Familieberichten Oys/lsilau 14 vrijdag 29 juli 2016 Jacqueline Helena Felicitas Maria Biesbroeck V Arnold Theodoor Joseph de Smet Mathijs Jan Weststrate COLOFON Familieberichten Bert de Bruin Jacqueline Biesbroeck Jacqueline Biesbroeck Rust zacht Jacqueline Mama van onze lieve collega Liesbeth Dirk A.M. Verstraten Een goed mens, een levensgenieter, mijn maatje door dik en dun, onze lieve Jacqueline heeft ons te vroeg verlaten. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn vrouwke, ons mamatje, omaatje en dochter partner van Zij overleed op 26 juli 2016 in de leeftijd van 61 jaar. Bert Jaap en Natasja Nynke, Bryan Liesbeth en Jacco Zenzi, Zayra, Melanie Erwin en Jennifer Maud, Thiemo, Benthe Daniëlle en Jacky Tlago, Jaëlla Fons Biesbroek en Madeleine Biesbroek t Celina de Maagt Oude Polderstraat 27, 4561 NE Hulst U kunt afscheid nemen van Jacqueline in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 1 augustus van 18.45 tot 19.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 2 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Rust zacht lieve zus en tante Hulst: Hélène en Co Jolien en Davy Karljn enThijmen Richard en Chris Bonnie en Wouter Hulst, 26-07-2016 Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze zeer gewaardeerde triage-assistente De herinnering aan de prettige samenwerking en haar trouwe inzet voor Nucleus Huisartsenposten zal in onze gedachten blijven. Wij wensen Bert, Jaap Nathasja, Liesbeth Jacko, haar kleinkinderen en dierbaren heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. Bestuur Coöperatie Nucleuszorg U. A. Huisartsen Directie, medewerkers en chauffeurs Nucleuszorg I -'r Met groot verdriet nemen wij afscheid van onze lieve collega Jacqueline Biesbroeck triage-assistente Nucleus Huisartsenposten. Jacqueline blijft in onze herinnering als een betrokken, hardwerkende, nuchtere en lieve collega die zich altijd volledig heeft ingezet op de huisartsenpost. We gaan je enorm missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Bert, Jaap Nathasja, Liesbeth Jacko, haar kleinkinderen en naasten. Wij wensen hen heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. Team triage-assistenten Nucleus Huisartsenposten Angela, Anne, Astrid, Carla, Carline, Claudia, Daniëlle, Dunya, Erwin, Esther, Femke, Heidi, Inge, Leona, Margreet, Marianne, Marjolein, Marloes, Mascha, Nelly, Noah, Petra, Renée, Sanne, Willemien, Willie en Yara. Als voor je kijken je bang maakt, Als achter je kijken je triest maakt, Kijk dan naast je Want daar staan wij Ernie, Daniella en Fleur het Café Lazarus Team. Met groot verdriet maar ook vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve vriend, onze vader, opa, broer en schoonbroer Den Haag, 28 mei 1934 t Philippine, 23 juli 2016 Partner van Middelburg: Egbert Kruithof Kim en James Misha Connor Bas Middelburg: K. Bakker-Kruithof Th. Bakker Castiliëstraat 15, 4553 BR Philippine De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ik heb altijd mijn best gedaan. Heden overleed zacht en kalm papa Arnold, onze broer, schoonbroer en oom papa van Mare Hij overleed in de leeftijd van 70 jaar. St. Jansteen: Mare Broers en zussen Schoonbroers en schoonzussen Neven en nichten 23 juli 2016 WZC Antonius, Pastoor Versterplein 1, Kloosterzande Correspondentieadres: Bontehondstraat 1, 4561 BA Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn het personeel van WZC Antonius dankbaar voor hun goede zorgen. Na een geduldig gedragen lijden is, door de Heere op Zijn tijd, van onze zijde weggenomen mijn dierbare man, onze geliefde, zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa echtgenoot van Johanna Weststrate - Boone Rilland, 25 november 1935 - Rilland, 27juli 2016 Rilland: J. Weststrate - Boone Krabbendijke: Klazien en Adri Baas - Weststrate Rilland: Rien en Thoke Weststrate - Aamoudse Yerseke: Marina en Johan van der Have - Weststrate Krabbendijke: Jan en Marianne Weststrate - Molhoek Waarde: Els en Sjaak de Bat - Weststrate Rilland: Hans Weststrate en Angelique Wilde Rilland: Niek Weststrate en Cynthia Kramer Kortgene: Jaap Weststrate en Wietske Wapstra Kruiningen: Kees en Letty Weststrate - Steenpoorte Oostdijk: Adrie en Carol icn Weststrate - Comelisse Yerseke: Hanneke en Jaap van Stee - Weststrate Hoogerheide: Jolijna Weststrate en Jan Zuijdwegt Rilland: Mathijs Weststrate Borssele: Annet en Peter Westerbeke - Weststrate Rilland: Diennet Weststrate en Maurice Harthoom Kleinkinderen en achterkleinkind Onze dank gaat uit naar huisarts S. Mulder en de medewerkers van Thuiszorg Allévo, voor de liefdevolle verzorging. Hoofdweg 87,4411 NA Rilland. D.V. zaterdag 30 juli is er van 11.00 tot 11.30 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. maandag 1 augustus om 13.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 45