'Ik had het te druk met Animatie met Beatles-songs 20 Johnny Depp vraagt rechter om scheiding Film naar Venetië Beat Bugs neemt de kij ker mee in een insec tenwereld waarin de gebeurtenissen opge hangen zijn aan beken de Beatles-songs. Josh Wakely kreeg toestem ming nieuwe uitvoe ringen van de klassie kers op te nemen. Meegewerkt is door onder anderen Pink Lucy in the Sky with DiamondsEddie Ved- der Magical Mystery Tour), Robbie Willi ams Good Day Sunshi ne), Rod Stewart (Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band) en Jennifer Hudson (I Follow the Sun). Wakely is niet bang dat hij binnenkort zon der Beatlesnummers voor zijn serie komt te zitten. „Er zijn 310 lied jes beschikbaar. We zijn al klaar met een tweede sei zoen van Beat Bugs, dat in novem ber begint." Johnny Depp heeft in een spoedzitting gevraagd een da tum vast te stellen voor de getuigenis van zijn vrouw Am ber Heard in hun echtscheidingszaak. De rechter in Los Angeles bepaalde dat die zal plaatsvin den op 6 augustus. Onder meer de ge heimhoudingsver klaring die de ac teur van zijn ex in spe zou eisen, zou de boel ophouden. De op handen zijn de scheiding kreeg veel aandacht, om dat Heard Depp be schuldigt van mis handeling. BRIMSTONE Omroep zoekt stad voor festival Stones in bioscoop Quote van de dag 'En wie staat er? Hansie. Ja, je kan er om lachen, maar het is wel zo: ik sta er' Hugh Grant (55) heeft nooit verborgen dat hij een hekel heeft aan journalisten. Toen hij in 1995 in Hollywood werd be trapt met een prosti tuee in de auto, werd zijn arrestatie die daaropvolgde maanden in alle kranten en roddelbladen breed uitgemeten. De pers smulde van het verhaal, vooral om dat de acteur al een relatie had met Brits topmodel en actrice Elizabeth Hurley (51), die hem na zijn slippertje onmiddellijk aan de kant zette. Hij bood publiekelijk zijn excuses aan in de talkshow van Jay Leno en beloofde daarna plechtig dat hij maar spora disch interviews zou geven. Maar Grant kan daar niet meer om heen nu hij na een afwezigheid van twaalf jaar (een paar kleine rollen daargelaten) schittert naast Meryl Streep in de nieuwe film Florence Foster Jenkins. „Ik vond politiek veel belangrijker én ik had het bo vendien druk met elke donder dag een kind te krijgen", zegt hij met een sneer naar de pers. Grant overdrijft licht: hij werd na zijn 50ste vier keer vader in vier jaar tijd bij twee ver schillende vrouwen. Florence Foster Jenkins vrijdag 29 juli 2016 Netflix zendt in au gustus de animatiese rie Beat Bugs uit, die geheel is gebaseerd op de muziek van The Beatles. Regisseur Martin Koolhoven is met zijn nieuwe film, de western Brimstone, geselecteerd voor het prestigieuze Film festival van Venetië. Dat begint op 31 au gustus. De film, met Guy Pearce, Kit Ha rington, Dakota Fan ning en Carice van Houten dingt mee naar de Gouden Leeuw, de hoofdprijs van het 73-jarige fes tival. Tijdens de op namen werd Van Houten verliefd op tegenspeler Pearce, van wie zij zwanger werd. EUROVISIE De Oekraïense omroep NTU heeft nog geen locatie voor het Eurovisie Song festival van vol gend jaar. De om roep wilde deze week kiezen uit de drie kandida ten Odessa, Kiev en Dnipro. Maar geen van die ste den heeft de be groting rond. <1 CONCERT Het legendari sche concert van de Rolling Stones in Hava na wordt 23 sep tember wereld wijd in de bios uitgezonden. Waar Havana Moon in ons land wordt vertoond, is nog onbe kend. elke week een kind krijgen' Kristien Gijbels-Morato Hans Kazan in Nieuwe Revu over een festival met 65.000 bezoekers FOTO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 20