ÜyarlaiJsf] IDensenlinq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio \b\ Catharina Johanna Rosalia van den Hemel-Stobbelaar Wees niet bevreesd! In de gezegende leeftijd van 92 jaar ging - gesterkt door het Sacrament der Zieken - zacht en kalm van ons heen mijn lieve en zorgzame moeder, onze zuster en tante sinds 1 september 1996 weduwe van Ludwig August Marie van den Hemel Luc van den Hemel Ursula Muller Familie van den Hemel Familie Stobbelaar Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Buitenrust, afdeling Zeester voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 27 juli 2016 C orrespondentieadres Bachtensteene 20 4331 AC Middelburg De uitvaartmis wordt gehouden op dinsdag 2 augustus om 10.15 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraalplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Ameville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Annet Wisse-Blok Dag lieve Kirsten Met droefheid vernamen we het bericht van overlijden van onze lieve schoonzus en tante Mien de Poorte-van Houte 'tante Mientje' Zij was vrolijk en geestig. Krabbendijke: C.N. van Houte-Zuijdweg Kapelle: Leo en Nellie van Houte-Waterman Waarde: Joke en Dries Weber-van Houte Achterneven en -nichten Met veel verdriet namen wij kennis van het overlijden van ons lid Nel Solleveld Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens het bestuur en de leden van Bridgeclub 't Wolhaakje Naam Plaats Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande donderdag 28 juli 2016 15 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sterke de Heere jullie in dit grote verlies Nw. en St. Joosland: Pauw en Lenie van Eenennaam Middelburg: Pauw en Ellie Blok Vlissingen: Adrie en Jannie Sturm Neven en nichten Middelburg, 26 juli 2016 Pluk de dag, ook samen met anderen Het kan zomaar ineens veranderen... Je blijft in onze gedachten We houden vast aan de herinneringen die we samen hadden. We gaan je missen. Carola Bij de Vaate Leontine Zweistra Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64