üyarlailafj Familieberichten COLOFON Familieberichten Catharina Johanna Rosalia van den Hemel-Stobbelaar 0 Cornelia de Fouw-de Fouw Corrie Willy Jacobus van Vliembergen Wees niet bevreesd! Tn de gezegende leeftijd van 92 jaar ging - gesterkt door het Sacrament der Zieken - zacht en kalm van ons heen mijn lieve en zorgzame moeder, onze zuster en tante sinds 1 september 1996 weduwe van Ludwig August Marie van den Hemel Luc van den Hemel Ursula Muller Familie van den Hemel Familie Stobbelaar Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Buitenrust, afdeling Zeester voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 27 juli 2016 Correspondentieadres Bachtensteene 20 4331 AC Middelburg De uitvaartmis wordt gehouden op dinsdag 2 augustus om 10.15 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Ameville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Twitter Facebook donderdag 28 juli 2016 15 Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat onverwacht na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve vrouw, onze geliefde moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van Reinier Jan de Fouw tV Hoek, tTerneuzen, 10 september 1940 26 juli 2016 Terneuzen: Reinier de Fouw Terneuzen: Sarina Sophie en Olivier Wouter West-Souburg: Deborah en Wilfred Jip Vlaardingen: ErwinenTon Langs de kreek 72 4535 CD Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 30 juli om 14.00 uur in het crematorium, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Een bijzonder woord van dank aan huisarts dhr. A. Asrian, specialisten en verpleegkundigen van afd. Intensive Care, van ZorgSaam ziekenhuis Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als uitnodiging beschouwen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Op 26 juli 2016 is overleden mijn lieve man, onze lieve pa en opa echtgenoot van Mathilda Louisa Maria van Goethem Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Hulst: Mathilda van Vliembergen-van Goethem Blerick: Eddy en Loni van Vliembergen-Jansen Roland Marina en Maurice Goes: Christian en Stan de Koster-van Vliembergen Daphne en Koen Martijn Vlissingen: Jolanda en Leo Riemens-van Vliembergen Marissa en Tim Manon Kloosterzande: Esmeralda en Fred Reijm-van Vliembergen Laura Britta en Tim Truffinoweg 72, 4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Willy in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zondag 31 juli van 14.00 tot 15.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 1 augustus om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Na de afscheidsdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in Brasserie Truffino, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Een woord van dank aan dr. Zijl en de medewerkers van Curamus voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. (T1ensenLinq.nl Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Zoeken Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43