ZEELAND 9 Niet iedereen kent de minicamping bij lunchboerderij Molenberg in Burgh-Haamstede. Deze ligt verscholen in het groen van de golfbaan. Je kunt er bovenal genieten van de rust. René Smit Gouda Roel Seriier Klundert Willeke Koevoets Bleiswijk Carla van der Wilt Ridderkerk Arend Timmer Westmaas EllyTims Dordrecht DE MINICAMPING MOLENBERG A Mariska den Hartog PZC ONLINE Judith van Sprundel @juuddith Wij zijn in het klei ne en grote jon gensparadijs be land! #rescuevlissingen Minicamping Molenberg donderdag 28 juli 2016 Het geheim van Burgh Angelique en René Smit met doch ter Meerte. foto's dirk-jan gjeltema CIJFER: 9 Plaats: „Mijn ouders kwamen vroeger al in Burgh-Haamstede op vakantie, het voelt als een tweede thuis. We vinden het fijn om in de Zeepeduinen te wandelen en te fiet sen. En is veel dingen in de omgeving." Sanitair: „Niets op aan te merken, dat wordt prima schoon gehouden." Personeel: „Het personeel is top." Dochter Meerte roept: „Leuk en lief!" Plaats: „Al vanaf het begin van de camping komen we hier. Ik meen dat dit het 21e jaar is. Het is hier als thuiskomen." Sanitair: „Dat is goed onderhouden, mijn vrouw vindt het water in de douche alleen iets te heet." Personeel: „We zijn door de jaren heen een beetje vrienden geworden met Marcel en zijn team. We horen er helemaal bij." Cijfer: 8,5 Plaats: „We wilden graag in Burgh-Haam stede kamperen en zijn vanwege mijn rol stoel op zoek gegaan naar een camping met aangepast sanitair. Mijn roots liggen hier, mijn moeder komt uit deze omgeving." Sanitair: „Er is een aangepaste sanitaire ruimte, ideaal voor mij met mijn rolstoel." Personeel: „Prima, de ontvangst was heel goed." Plaats: „We komen hier al lang in huisjes en op campings. We gaan ook graag naar Griekenland, maar op den duur wilden we hier iets voor de weekends. We houden van fietsen en andere sporten, we zijn hier begonnen met golfen." Sanitair: „Prima douches en toiletten." Personeel: „Hartstikke leuk personeel. We hoorden al snel bij de familie." Plaats: „We vinden Zeeland heel fijn, het is hier altijd blauw. Nog altijd ontdekken we nieuwe fietsroutes en plaatsjes." Sanitair: „Perfect schoon, maar warm wa ter bij de wastafel zou fijn zijn. Nu moet je al tijd in de douche voor warm water. Dat is ook lastig voor mijn man met scheren." Personeel: „Erg vriendelijk en alles is altijd goed verzorgd. Het wordt ieder jaar beter." Plaats: „Je hebt hier lekker ruime plekken met privacy. Dit is voor ons lekker dichtbij. We zijn nu twee jaar gepensioneerd en ge nieten ervan. Het is fijn fietsen vanaf de camping, ik vind de omgeving geweldig." Sanitair: „Heel schoon. Ik zou het fijn vin den als het makkelijker toegankelijk was." Personeel: „We worden altijd heel gastvrij ontvangen, dat doen ze echt fantastisch." Kijk op www.pzc.nl of ©pzcredactie facebook.com/depzc ©pzcredactie —Snelle auto's, helikopters, vliegtuigen, en zwaailichten: Rescue Vlissingen trok woens dag toch vooral heel veel man nen in allerlei leeftijdscategoriën, viel ook Judith van Sprundel op. UW REACTIE Opvang van asielzoekers moet een onderdeel worden van het gemeentelijk woonbe leid, vindt commissaris van de koning Han Polman. Joost Bosboom denkt daar anders over: „Mijnheer Han Polman is een beetje van het padje. We moeten helemaal geen ruimte vrijhouden voor asielzoekers maar mensen die hier komen vanwege oorlog in eigen land centraal opvangen en daar in training laten gaan om hun land, wanneer mogelijk, te hel pen bevrijden. Vervolgens moeten gemeenten zorgen dat er voor Nederlandse jon geren woningen beschikbaar komen om hun leven te kun nen opbouwen. ONLINE TOP 5 1. Kermis Middelburg draait twee uur zonder herrie en flik kerende lichtjes 2. Verwarde man gooit met dakpannen in winkelstraat Goes 3. Polman: opvang vluchtelin gen hoort bij gemeentelijk woonbeleid 4. Hulpverleners laten zich zien tijdens Rescue 5. Schuldpositie gemeenten: omgerekend 2722 euro per Zeeuw NIEUWSBRIEVEN Elke dag gratis onze nieuws brief met het laatste nieuws uit Zeeland in je inbox ontvan gen? Dat is zo geregeld! Vraag eenvoudig een abonne ment aan op www.pzc.nl/nieuwsbrieven! TWITTER Soort camping: 25 ruime plaatsen en een sanitairgebouw met wasmachine en droger. Voorzieningen: Lunch- en borrelmo gelijkheden; ontbijt- winkel; terras; speel tuin; golfbaan; vol doende parkeergele genheid; gratis Wifi. Kampeerplaats kost 25 euro per nacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 37