Vijf vernieuwers in de race voor Emergo WOON 4 ZEELAND De Emergo wordt jaarlijks uitge reikt door de provincie en de Ka mer van Koophandel. Uit meer dan 30 aanmeldingen zijn de vijf finalisten geselecteerd. In septem ber volgt er meer informatie over de verkiezing en uitreiking van de Emergo. Vorig jaar won Provispo uit Terneuzen. Het bedacht het Panofield-camerasysteem, dat beelden van twee camera's aan el kaar hecht. Dat helpt sportcoaches betere videoanalyses van wedstrij den te maken. Beelden zijn nog tij dens de wedstrijd te bekijken. Kunststofbedrijf Allplast BV maakt furore met een kogelwe rend schild voor arrestatieteams. Allplast heeft dat in samenwer king met politie- en interventie teams ontwikkeld. Het is getest en goedgekeurd door TNO. Bever Innovations BV bedacht een intelligente luifelverlichting voor tankstations. Bever Innova tions is marktleider op het gebied van led-verlichtingsproducten voor tankstations. Bever verkoopt haar producten aan tankstationsei genaren en oliemaatschappijen in 54 landen. Delmeco Fishing Technology Kunstofproducent Allplast BV uit Tholen maakt furore met een kogelwerend schild voor arrestatieteams. BV is genomineerd voor zijn puls vistechniek. Pulsvissen is een al ternatief voor boomkorvissen. Bij boomkorvissen wordt een ketting over de zeebo dem getrokken om zo de platvis op te jagen. Pulsvis sen werkt met elektri sche pulsen waardoor de platvis geprik keld wordt, op schrikt uit het zand en zo gevan gen kan worden. Voor delen: er is minder bijvangst omdat kleine vis niet geprik keld wordt, de vis komt le vend en onbeschadigd boord en er is geen schade aan de zeebodem. Bovendien is er aanzienlijk minder brandstof no dig. Het pulsvissen is ontwikkeld door Verburg Holland in Colijns- plaat. Delmeco nam dit bedrijf in 2010 over. Kraker Trailers, dat een nieuwe fabriek heeft gebouwd, is de eer ste schuifVloertrailerfabrikant die de tra ditionele bouw wijze, waarbij een trailer volledig wordt gelast, los durft te laten en kiest voor bout verbindingen. Door de bouwwijze kan de K-Force op locatie worden afgemonteerd. Er kunnen meerde re trailers als bouwpakketten ge stapeld tegelijk worden vervoerd. Lubo International ontwikkelde een slimme, droge, biobased sme ring die wordt aangebracht op rvs-schroef- draden. Het smeersel voorkomt dat het rvs zich vast vreet. Met het lubricant behoort koudlas tot de verleden tijd. Naast de unieke wer king brengt het gebruik van deze Lubo lubrication op schroefdra den een verhoging van de efficiën tie en kostenbesparende factor met zich mee als het gaat om nieuwbouw en onderhoud op constructies en machines. Lu bo kreeg onlangs ook innova tiesubsidie uit de MIT-rege- ling van het ministerie van Economische Zaken. IP»HII:lil'li.T^fl:LMillfilldlL'lf-in'iLT4n'l^7TTÜ-UsHviarëdn-rTnT77TFI donderdag 28 juli 2016 Allplast uit Tholen, Bever Innova tions in Zierikzee, Delmeco Fis- hing Technology uit Zierikzee, Kraker Trailers uit Axel en Lubo International uit Kortgene din gen mee naar de Zeeuwse inno vatieprijs Emergo. Frank Balkenende Middelburg Hugo Jonge- breur (I) en mede-eige naar Erwin Dingemanse van BeverIn- vations. Normaal 1799,- COMPLEET TV/AudiO/HIFI- Dressoir Eetkamertafel 4 Eetkamerstoelen Salontafel Santander CONSUMER FINANCE 2+Hoek+2+Longctiair Parys Moderne hoekbank met verstelbare hoofdsteunen in Artifical Leather. Leverbaar In diverse kleuren en bekledingen; kan tevens gesoiegeld geleverd worden. Normaal 209SC- nu voor 1299,-. Als 2+Hoek+2: En zelfs op deze actieprijs Krijgt u nog de HOOGSTE INRUILKORTINC! 3+2 zits Rio Ruim en comfortabel relaxbankstel uitgevoerd in stof Supreme. Rugkussens voorzien van ergonomische lendesteun. Leverbaar in diverse kleuren stof, kunstleder en leder. Inclusief 4 Relaxsystemen. De inruiluctie geldt op de complete collectie zitmeubelen en interieurs En zelfs op deze actieprijs krijgt u nog de HOOGSTE INRUILKORTINC! Da 's thuiskomen! bergen op zoom Wassenaarstraat 45 - centrum stad eindhoven w. van Konijnenburglaan ld - woonboulevard De Kade heerlen in de Cramer 76 - Woonboulevard Heerlen middelburg Mortiereboulevard 12 - Woonboulevard De Mortiere nieuwegein De Llesbosch 70 oosterhout Beneluxweg 3 - naast McDonalds oss Frankenweg 31 - woonboul. Oss-Oost CBW-erfeend openingstijden: Maandag t/m vrijdag 09.30-21.00 uur iimnii/MWUfl?! zaterdag 09.30-17.00 uur. zondag gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 32