ülffiitëiuijifig k Familieberichten V Johannes van Rooijen Rietje Bliek Eduard Driedijk Janna Pieternella Nijsse-Verweij Koos de Kok-Zegers 26 zaterdag 23 juli 2016 Adriana van Belzen - Ventevogel Adriaan Dekker Arjaan Geschokt en met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Leo de Ruiter oud medewerker van Eastman Chemical Middelburg B.V. echtgenoot van onze medewerkster Hélène We wensen Hélène, Brent, verdere familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van het verlies van Leo. In gedachten zijn we bij Hélène en Brent. Directie en medewerkers Eastman Chemical Middelburg B.V. Geschokt en sprakeloos zijn we door het plotselinge overlijden van de echtgenoot van onze collega Hélène: Leo de Ruiter Troostende woorden zijn moeilijk te vinden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Hélène, Brent en naaste familieleden. Global Center of Excellence Team Eastman Chemical Company Johannes van Rooijen Neem Heer mijn beide handen en leid Uw kind tot ik aan d 'eeuwige stranden de ruste vind. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa sinds 8 oktober 2004 weduwnaar van Laura Wouters vader van Elze Mesu-van Rooijen f 1 juni 2005 in de leeftijd van 86 jaar. Wij zijn dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben. Westkapelle: Helma Koets-van Rooijen Edward Koets Jonathan Naomi Ronny van Rooijen Annelies van Rooijen-Francke Petra en Rens Sara Jeroen van Rooijen Nathalie van Rooijen-Beije Vrouwenpolder: Nico Mesu Anne Westkapelle, 22 juli 2016 Correspondentieadres: Markt 88,4361 AG Westkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 26 juli om 11.15 uur in de Moria kerk, Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw, Markt 67 te Westkapelle. Voor de vele blijken van medeleven en de belang stelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Ada willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven is voor ons een grote troost en bemoediging. Familie J. van Belzen Middelburg, juli 2016 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve pa zeggen wij u hartelijk dank. Coby Dekker-de Witte Piet Stefan en Janny Wolphaartsdijk, juli 2016 Ria Janse Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven na het zo onverwacht overlijden van mijn man Guus Kentin Het heeft ons erg gesteund. De familie Rinus de Koeijer Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze lieve moeder, oma en mijn lieve zus. Willy en Ad van den Boogaart Ria en Klaas Marijs Kleinkinderen Achterkleinkinderen P.J. Boot-Verweij Arnemuiden, juli 2016 Willem Daniël Knol Het warme medeleven, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Barbara Jacoba Lobbezoo-de Goffau is ons tot grote steun geweest. Graag willen wij u hiervoor bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juli 2016 0 Na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte in deze moeilijke tijd. Kris van Rooijen (in herinnering) Jo van Rooijen-Pouwelse Kinderen Joost van Rooijen Westkapelle, 22 juli 2016 Zoveel lieve kaartjes, telefoontjes, soms uit onverwachte hoek. Uw aanwezigheid bij haar afscheidsbijeenkomst. Het delen van uw herinneringen aan ons bijzondere zusje heeft ons goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Margo van Battum - Bliek Ton van Battum Kinderen Wilma Nijssen - Bliek Henk Nijssen Kinderen De vele blijken van medeleven na het overlijden van hebben ons goed gedaan. Daarvoor danken wij u hartelijk. Maria Driedijk-van Hove Hetty Driedijk Cadzand-Bad, juli 2016 Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en we je zo sterk missen in alle dagelijkse dingen. Is er één ding dat troost ons nog het meest we zijn trots dat je in ons leven bent geweest. de tijd gaat voorbij, maar het gemis blijft. De lieve reacties, kaarten, bloemen of uw aanwezigheid bij haar afscheid hebben ons enorm gesteund om deze moeilijke periode door te komen. Het heeft ons goed gedaan en het was voor ons een grote troost. Fred, kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, juli 2016 Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties en kaarten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn man, onze vader en opa waren overweldigend. Wegens enorme belangstelling bij de uitvaartdienst en begrafenis is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons duidelijk geworden dat Rinus niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Nellie de Koeijer-Dobbelaar kinderen en kleinkinderen Axel, juli 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk betoond, na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa willen wij u hartelijk danken. S.J. Knol - de Meijer (klein)kinderen Terneuzen, juli 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed Wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet Voor de vele warme blijken van medeleven bij het overlijden van onze lieve ma en oma zijn wij erg dankbaar. Mag haar optimisme en niet te breken wilskracht tot een voorbeeld zijn. Lidy en Dick Nelleke en Louis Jacqueline en Gert en de kleinkinderen Juli 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72