Familieberichten Theo van den Berg 5" Mr. Eveline Elizabeth Maria Geuze-Tazelaar Frieda Wolff-Bendsneijder Leuntje Jansen Willem Florusse Dineke van den Berg Walter de Bock "Vrijheid en Verdraagzaamheid" onafhankelijk, origineel, rebels en loyaal. Leo van der Hoest Leo van der Hoest Lody Wolff zaterdag 23 juli 2016 25 Sterk zijn betekent soms dat je op moet geven. Het betekent soms een traan. Sterk zijn betekent soms dat je niet naar meer moet streven. Het betekent soms dat je het moet laten gaan. Na een mooi en actief leven is toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Vlissingen, 27 mei 1936 t Vlissingen, 22 juli 2016 Dineke Astrid en Adrian Nathalie en Arthur, Yinthe, Rowin,g> Denise, Jordynn, Marley,V Maxime en Gregory Sylvia Samantha en Martin Melanie Correspondentieadres: Abraham Kuyperstraat 35, 4384 GV Vlissingen Er is gelegenheid om van Theo afscheid te nemen op dinsdag 26 juli van 19:00 tot 19:30 uur in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 27 juli om 12:30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Donderdag bereikte ons het droevige bericht dat de vader van onze goede vriend Sven onverwachts is overleden. Wij wensen Sven, Kim, Marianne, Ruben, Eline en verdere familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Philippine: Yannick Quincy en Tessa Pirmin Marco en Amber Jeffrey en Anne In alle rust overleed Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Monster, 2 maart 1921 Domburg, 20 juli 2016 Gehuwd geweest met Mr. H.C. Sauer t 1976 Ir. M.A. Geuze f1998 Vlissingen: Groningen: Daan en Else Sauer-van Hees Eva en Corné Christiaan Pieter en Hetty Sauer-Bos Hendrik en Heieen Carolien en Guido Mechteld Amsterdam: Maud Sauer Evelien en Jorik Hella en Nick Moskou: Derk Sauer en Ellen Verbeek Tom en Olga Pjotr Berend Den Bosch: Ricus Geuze en Marianne Sanders-Aandewiel Floor en Dennis Ruth en Harm Santje Pien en Eric Hei- en Boeicop: Annie en Paul Tweehuysen-Geuze Karlijn en Richard Sebastian Mattijs en Yvonne Wedde: Reint Geuze en Dineke Smid-de Raad Tijmen en Fahri Jonathan Iris Judith Oostkapelle: Marinus Geuze en achterkleinkinderen De crematie vindt plaats in familiekring. U bent van harte uitgenodigd voor de herdenkingsbijeenkomst op 27 juli om 14.00 uur op "Duinvliet", Domburgseweg 44, Domburg. Correspondentieadres: Bellamypark 7,4381 CG Vlissingen Enige en algemene kennisgeving. Als ik dood ben, zeg maar niets meer Houd maar allemaal je mond Laat de zon waterig schijnen Stop me stil onder de grond Nee geen sprekers, geen fanfare Nee, ik wil geen bonte rij Als ik dood ben zeg maar niets meer Het is doodgewoon voorbij (Youp van 't Hek) Omringd door allen die hem lief waren is, na een kortstondige ziekte toch nog onverwachts snel van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa 6 maart 1948 Vlissingen 17 juli 2016 Mary Florusse-de Smit Esther en Martijn Roos Edwin Bossenburg 4, 4385 EA Vlissingen Overeenkomstig zijn wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Leo heeft D66 vertegenwoordigd in de gemeenteraad van respectievelijk de gemeente Domburg en de gemeente Veere. Wij zijn Leo erg erkentelijk voor zijn werkzaamheden voor en betrokkenheid bij onze partij. Wij wensen Boukje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Marion van Stiphout, Fractie D66 Veere Carl Schoor, Voorzitter D66 Walcheren Gerhard Brunsveld, Voorzitter D66 Zeeland Veere, 21 juli 2016 Wij vernamen het droevige bericht van het plotseling overlijden van de heer De heer Van der Hoest was van 1997 tot 2002 raadslid in de gemeente Veere. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens de Gemeenteraad en het College van Burgemeester Wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, J.F.M. Steinbusch drs. R.|. van der Zwaag Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Yr Surabaya, Middelburg, 19 juli 1924 20 juli 2016 Middelburg: Roy Rachelle en Kevin Nieuwerkerk: Constance en Kees Manuela en Denny, Nicky, Sam Angela en Barry, Kayleigh, Mitchell Chantal en André, Jodl Benny en Renée Middelburg: Maudy en Lein Middelburg: Christian Mathis t Use en Stef Moira en Jeroen, Dean Correspondentieadres: Prins Hendrikstraat 20, 4332 VS Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 26 juli om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna we aansluitend ma gaan begeleiden naar haar laatste rustplaats bij pa. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Ma hield van gele bloemen. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis Willibrord voor de liefdevolle verzorging. Wij zijn het personeel van RST thuiszorg dankbaar voor de liefdevolle en goede verzorging aan onze zuster, schoonzuster en tante gegeven. Familie Jansen Diep bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 77 jaar. Kruiningen: J.C. Jansen - Walraven Kruiningen: H.M. Jansen - Nelisse 's-Gravenpolder: J.A. de Koster - Jansen Kruiningen: A.J. Jansen J. Jansen - Sinke Kruiningen: C. Jansen - Paauwe Kruiningen: G. Jansen Kruiningen: M. Jansen - Steenpoorte Kruiningen: M. van der Hart - Jansen L. van der Hart Kruiningen: M. Oostdijk - Jansen A.J. Oostdijk Kruiningen: J. Steenpoorte Neven en nichten 21 juli 2016 Pasteurstraat 9 4416 EB Kruiningen Gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 23 juli van 15.00 tot 17.00 uur aan huis. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 25 juli om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren. - Geen bloemen -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71