Oyarlailaf] mwm iMi Familieberichten ÖH DniikhHiUJiJiiJg "A Rietje Bliek A 26 zaterdag 23 juli 2016 Eduard Driedijk Walter de Bock Walter de Bock Walter De Bock Na een moedig gedragen ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van Omèr van Damme weduwnaar van Maria Stephanie Van de Perre St. Jansteen, 19-1-1933 t Koewacht, 20-7-2016 Familie van Damme Familie Van de Perre Familie Van Rattingen Correspondentieadres: Pierre Van Rattingen Ten Bosse 102, 9620 Zottegem (België) Volgens de wens van Omèr heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naarDr. van Berkel en het personeel van woonzorgcentrum 'De Lange Akkers' voor alle goede zorgen. 'want de mens gaat naar zijn eeuwig huis' Prediker 12: 5 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en over- grootoma Adriana Maria Hamelink -Jane - echtgenote van Krijn Hamelink Zaamslag, 3-1-1935 t Zaamslag, 21-7-2016 ZaamslagK. Hamelink Zaamslag Hans en Marianne Michael en Agata - Nathan Samantha en Piet -]orden, Sven Clinge Jacco Vogelwaarde Ankie en Jo Molenstraat 45 4543 CN Zaamslag Dinsdag 26 juli is er van 9.45 -10.20 uur gelegenheid om de familie te condoleren in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Terneuzensestraat 32 te Zaamslag, waarna om 10.30 uur de samenkomst van Woord en gebed wordt gehouden in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het verenigingsgebouw. Op maandag 25 juli kunt u van 19.00 - 19.30 uur afscheid van Jane nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Wij willen het personeel van 'De Molenhof en 'ZorgSaam Thuis' bedanken voor de liefdevolle verzorging. Leo van der Hoest W Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en oma-oma Cornelia van Doorn-Riemens betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zaamslag, juli 2016 Jeanette Hoogendoorn Ria Janse Voor de zeer vele hartverwarmende reacties die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en belangstellende oma Pieternella Jacomina Karreman-Geelhoed willen wij u op deze wijze hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons bijzonder goed gedaan. Kamperland, juli 2016 Kinderen en kleinkinderen. Willem Daniël Knol Corry Overdulve-de Kraker Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze oud-werknemer en collega Walter was vanaf zijn diensttijd bij ons bedrijf en was altijd zeer betrokken bij bedrijf, klanten en collega's Wij wensen zijn Marianne, Ruben en Eline, Sven en Kim en verdere familie heel veel sterkte toe. Loonbedrijf Haak- Dieleman Broer en Corrie en oud personeel Hoek, 22 juli 2016 Donderdag bereikte ons het droevige bericht dat de vader van onze goede vriend Sven onverwachts is overleden. Wij wensen Sven, Kim, Marianne, Ruben, Eline en verdere familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Philippine: Yannick Quincy en Tessa Pirmin Marco en Amber Jeffrey en Anne Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen met het plotseling overlijden van Vader van onze leden Ruben en Sven De Bock. Echtgenoot van Marianne De Bock-Baecke Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Bouwklup De Sloebers Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Leo heeft D66 vertegenwoordigd in de gemeenteraad van respectievelijk de gemeente Domburg en de gemeente Veere. Wij zijn Leo erg erkentelijk voor zijn werkzaamheden voor en betrokkenheid bij onze partij. Wij wensen Boukje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Marion van Stiphout, Fractie D66 Veere Carl Schoor, Voorzitter D66 Walcheren Gerhard Brunsveld, Voorzitter D66 Zeeland Veere, 21 juli 2016 Zoveel lieve kaartjes, telefoontjes, soms uit onverwachte hoek. Uw aanwezigheid bij haar afscheidsbijeenkomst. Het delen van uw herinneringen aan ons bijzondere zusje heeft ons goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Margo van Battum - Bliek Ton van Battum Kinderen Wilma Nijssen - Bliek Henk Nijssen Kinderen De vele blijken van medeleven na het overlijden van hebben ons goed gedaan. Daarvoor danken wij u hartelijk. Maria Driedijk-van Hove Hetty Driedijk Cadzand-Bad, juli 2016 Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn partner, onze (stief jmoeder, zus, oma, en schoonmoeder. Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Hans Marloes Charlotte en Vinash, Donovan Roland en Sophie Kevin en Anne-Sophie, Mattheo Brennan en Ellen Joyce en Wietse José Martin en Mechtild Oostburg, juli 2016 Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en we je zo sterk missen in alle dagelijkse dingen. Is er één ding dat troost ons nog het meest, we zijn trots dat je in ons leven bent geweest. de tijd gaat voorbij, maar het gemis blijft. De lieve reacties, kaarten, bloemen of uw aanwezigheid bij haar afscheid hebben ons enorm gesteund om deze moeilijke periode door te komen. Het heeft ons goed gedaan en het was voor ons een grote troost. Fred, kinderen en kleinkinderen Kloosterzande,juli 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk betoond, na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa willen wij u hartelijk danken. Terneuzen, juli 2016 S.J. Knol - de Meijer (klein)kinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Axel, juli 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63