au inclusive Super knallers Ho ZOP corendon SHOW CULTUUR 27 Imca Marina (75) is 'berooid', maar niet stuk te krijgen. Vol levenslust vertelt ze over haar financiële sores én de toekomst. „Ik heb niks te verbergen." Ik ben berooid uit de strijd gekomen. Maar zó kolossaal is mijn schuld nou ook weer niet Grand Park Bodrum Bodrum koopbaar." De bank greep in en veilde het pand afgelopen maand. Voor een schamele 415.000 euro werd Imca's dierbare bezit van de hand gedaan. Maar zó kolossaal is haar schuld nou ook weer niet, be klemtoont ze. „Ik las dat het om twee miljoen euro zou gaan. Nou ja zeg, daar moest ik om lachen. Het zit dichter bij twee ton." Details geeft Imca niet, maar: „De ABN AMRO is heel coulant geweest. Mensen zeggen vaak: 'Die banken zetten je op straat'. Maar dat is bij mij niet gebeurd. Dankzij vindingrijke oplossingen komen we er uit." Imca zat toevallig met een vrien din op een terras in Hoorn toen ie mand haar herkende en geksche rend zei: 'Hé Imca, kom je weer in Noord-Holland wonen?' Wist hij veel, dat de zangeres écht op zoek was naar een nieuw huisje. Via de ze fan, vertelt Imca, kwam ze in contact met een makelaar. „En zo ben ik in hier in Hem beland." Openhartig vertelt ze: „Ik kan maandelijks 1.000 tot 1.200 euro huur betalen." Haar riante woon boerderij is wat prijziger. „Ik word een beetje gematst. De mensen zijn vreselijk aardig, ze helpen me." Het pand is van de buren; hun ouders woonden er vroeger. „Het is prachtig verbouwd. Toen ik binnenstapte, kreeg ik bloemen van de buurmeisjes. Ik voelde me meteen thuis." De mensen zijn hier warmer dan in Groningen. Geen kwaad woord over haar geboortegrond. „Mijn twee liefste vriendinnen wonen er. Bij anderen kwam ik er niet tussen, wat ik ook probeerde. Sommigen zijn vreselijk streng ge reformeerd. Als ik hen op zondag tegen het lijf liep, werd ik gene geerd. 'Omdat je niet van de Here bent', legde iemand me later uit." Imca bruist van de toekomst plannen. Vandaag voltrekt ze het huwelijk van 'Gay Pride'-icoon Lu- cien Spee. Ze schrijft een boek over 'de mythologische kant van planten en mensen', wil een cur sus Gregoriaans zingen in het klooster gaan volgen en treedt minstens zes keer per maand op. „Ik sukkelde een tijdje met mijn stem, maar sinds die hartoperatie haal ik alle hoge noten weer." Zingen is veel meer dan haar in komstenbron. „Op het podium voel ik zo veel energie. Zolang ik gezond blijf en de mensen het leuk vinden, wil ik hen die warm te blijven geven." „Zo is mijn leven gered." Imca's restaurant was intus sen failliet en ze besloot de hele tent te verkopen. Op 1,7 miljoen euro was haar 'kindje' pakweg tien jaar geleden nog getaxeerd. Ze raakte het aan de straatste nen niet kwijt. „Vind je het gek", zegt ze. Groningen was name lijk in de ban geraakt van aardbevingen. Ook Im ca's Vicarie ('midden op een breuklijn') vertoon de flinke scheuren. „Daardoor was het onver- Kiev" U1 óe Z.01A \Mel scYv'yr\e 'IJl' m?„?5 diÜ6 V All Inclusive Vertrek vanaf: Amsterdam, Groningen Eindhoven Club Paradiso Arrkikrkrik Grand Park Lara *r*r*r*r/ All Inclusive corendon.nl ®023 75106 06 I zaterdag 23 juli 2016 44 8 DAGEN NU VANAF 'REK25T/M31 JULI 2 volw. 2 kind. C2099 VERTREK 25 T/M 31 JULI De weersverwachting voor Bodrum de komende 14 dagen De weersverwachting voor Antalya de komende 14dagen za 23 zo 24 Jul Jul Max CO 35* Rustig gelegen en direct aan het strand Meerdere zwembaden en glijbanen Uitstekende service en heerlijk eten Nederlandstalige miniclub Gratis wifi in de openbare ruimtes Beoordeeld met een 7.9 Ultra All Inclusive Gratis shuttleservice naar privéstrand 4 grote buitenzwembaden Beoordeeld met een 8.4 Vertrek vanaf: Amsterdam, Rotterdam Groningen Eindhoven Aquapark met 4 glijbanen Zeer ruime kamers voor gezinnen Beoordeeld met een 8.2 VERTREK 25T/M 31 JULI Vertrek vanaf: Amsterdam, Rotterdam Groningen Eindhoven Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 per boeking. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 28