€89, €89, Kom genieten in het Pfalzerwald! NUWEG €99, 16 zaterdag 23 juli 2016 HEERLIJKE MOEZELREGIO SCHITTERENDE EIFEL 4-, 6- of 8-daags hotelarrangement Duitsland Kom genieten in het Pfalzerwald! (9 a pharosreizen Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties Slechts Slechts Adviesprijs €149 p.p. LEZERSPRIJS slechts €89 p.p. Adviesprijs €149 p.p. LEZERSPRIJS slechts 89 p.p. exc&Lóieft... Bij iedere boeking een Gratis exoal sieraad Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Hotelarrangement vanaf per persoon 4-, 6-of 8-daags hotelarrangement Duitsland Bij 4 dagen Bij 6 dagen Bij 8 dagen vanaf €99,- vanaf €159,- vanaf €229,- Welkom in de prachtige natuur van het Pfalzerwald! Dit door de Unesco be schermde natuurgebied ligt vlak tegen de Franse grens, op een steenworp van de Elzas. Behalve een schitterend wan del- en fietsgebied vind je hier ook vele historische burchten. Je kunt ook prachtige dagtochtjes maken langs de Deutsche Weinstrasse. En in ruim een uur rijd je naar de prachtige stad Heidelberg, met z'n romantische kasteel. Of neem je liever een kijkje over de grens in Straats burg? Je verblijf Je verblijft in Landhotel Wasgau in Hauen- stein. Dit eenvoudige maar nette hotel be schikt over o.a. een restaurant, zonneterras, zwembad, sauna en tennisbaan. Het hotel ligt op ca. 3 uur en 20 minuten rijden van de Nederlandse grens. Inbegrepen: 3,5 of 7x overnachting 3,5 of 7x ontbijtbuffet 3,5 of 7x driegangenmenu of buffet lx welkomstdrankje lx koffie met gebak op de aankomstdag lx informatie over de regio gratis parkeren bij het hotel (naar beschikbaarheid) gratis gebruikvan sauna en zwembad gratis gebruik van tennisbaan Prijzen 4dgn Gdgn 8dgn 23/07-30/09 €125,- €209,- €289,- 01/10-31/10 €119,- €189,- €265,- 01/11-19/12 €99,- €159,- €229,- Prijzen zijn in p.p. o.b.v. een tweepersoons kamer. Niet inbegrepen: reserveringskosten (€20,-) en kosten Calamiteitenfonds (€2,50) Kinderkorting (bij 2 volbetalenden) Ot/m 11 jaar: gratis 12t/m 15 jaar: 50% korting Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aan trekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Of bel Pharos Reizen via 023 - 55 42 870 (lokaal tarief) met zoekcode: 17351. 2 overnachtingen inclusief ontbijt en 2 x diner 2 overnachtingen inclusief ontbijt en 2 x diner Hotel Moselpark is gelegen in de Duitse plaats Bernkastel-Kues. U kunt hier genieten van de uitgebreide wellness, de schitterende natuur en leuke plaatsjes langs de Moezel bezoeken. Hotel Moselpark/ Bernkastel-Kues Bernkastel-Kues behoort tot de meest geliefde plaatsen langs de Moezel. Het is schilderachtig gelegen en omgeven door de mooiste wijnbergen. Het stadje bestaat uit twee delen: Bernkastel op de rechteroever en Kues op de linkeroever. Beide delen zijn verbonden met een brug over de Moezel. Het historische centrum van Bernkastel telt vele oude vakwerkhuizen en nodigt uit om ontdekt te worden. 2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 2 x3-gangendiner of koud/warm buffet een glas Mosel-Secco sieraad Exoal cadeau Prijs: 89 p.p. in een 2-persoonskamer. Geldig: t/m 31 augustus 2016. Toeslag 1-persoonskamer: 15 per nacht. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 3 kinderen t/m 6 jaar gratis en 7 t/m 14 jaar 50% korting. Boekingskosten: 1-malig 15 per boeking. De wellicht oudste middeleeuwse vakwerk verzameling van de Moezelregio is hier te bewonderen. Genietvan deberoemde moezelwijnen tijdens een wijnproeverij of gedurende een rondleiding door de beroemde steile wijngaarden van de Midden-Moezel. Bernkastel-Kues is een ideaal uitgangspunt voor eindeloze wandelingen of fietstochten en ook een boottocht mag op uw programma niet missen! Hotel Moselpark beschikt over comfortabele hotelkamers die zijn voorzien van een tv, telefoon, balkon met uitzicht op de tuin en een badkamer met een bad en/of douche en toilet. Begin uw dag met een heerlijk ontbijtbuffet en geniet tijdens het diner van lekkere mediterrane en regionale gerechten. In de dansbar Palmengarten kunt tot in de late uurtjes genieten van dansmuziek en lekkere drankjes. Het hotel heeft een uitgebreid wellness center met onder andere een zwembad, solarium, stoombad en verschillende sauna's. Voor de actievelingen biedt het hotel een fitnesscentrum, een tennisbaan en 2 bowlingbanen en voor kinderen is er een speeltuin. De Eifel wordt ook wel 'het groene hart van Europa' genoemd. Met zijn vele kleine rivieren, dalen, vulkaan- meren, heuvels, stuwmeren en uitgestrekte bossen, heeft deze streek in elk seizoen zijn typische charme. Hotel Eifelstern/Bitburg Wie kent het wereldberoemde Bitburger bier niet? Dit Duitse biermerk wordt gebrouwen in Bitburg. Tijdens een bezoek aan Bitburger Erlebniswelt kun je alles leren over het brouwproces en de geschiedenis van dit bier! In de omgeving van Hotel Eifelstern kunt u alle kanten op. Natuurliefhebbers halen hun hart op in het omliggende landschap of in één van de nabijgelegen natuurparken. Ga lekker zwemmen en 2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 2 x3-gangendiner of koud/warm buffet een welkomstdrankje sieraad Exoal cadeau Prijs: 89 p.p. in een 2-persoonskamer. Geldig: t/m 31 augustus 2016. Toeslag 1-persoonskamer: 15 per nacht. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 2 kinderen t/m 6 jaar gratis, 7 t/m 12 jaar 50% korting. Korting 3e en 4e persoon op de kamer: 30%. Boekingskosten: l-malig€ 15 per boeking. zonnebaden in één van de grote kratermeren die de Eifel rijk is of breng een bezoek aan dierentuin Eifel- Zoo in Liinebach. Wilt u tijdens uw verblijf een wat grotere stad opzoeken? Rijdt dan in een half uurtje naar de historische stad Trier. Hotel Eifelstern bevindt zich midden in het gevarieerde landschap van de Eifel op een voormalige Amerikaanse luchtmachtbasis. De vele faciliteiten van het hotel, de mogelijkheden tot het maken van uitstapjes en het gevarieerde landschap maken dit hotel geschikt voor een paar heerlijk dagen er tussenuit. Het hotel telt 190 kamers die verspreid liggen over het hoofdgebouw en het bijgebouw en die voorzien zijn van wifi (tegen betaling), telefoon, satelliet-tv, bad of douche en toilet, 's Zomers is het heerlijk toeven in de bier- garten waar u een lekker drankje kunt drinken. Daarnaast beschikt Hotel Eifelstern over diverse uitgaansgelegenheden. Waageen dansje op muziek uit de jaren '60 in de Doppeldecker of geniet van een heerlijke cocktail in de bar Heizwerk.0p4 km van het hotel bevindt zich het zwemparadijs Cascade met overdekte zwembaden, buitenbaden, water glijbanen, tegenstroom en apart kinderzwembad. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16