4 UITSLAPEN Wanneer je de term 'bijzondere overnachting' intypt in je zoekmachine, komt het slaapstrandhuisje steevast boven. De Nederlandse kust is er rijk mee bedeeld. Ook op de Zeeuwse stranden kun je een nacht doorbrengen. Sharon van Oost vraagt zich af: hoe is dat dan? Simpel maar schoon ie wakker mag wor den met de kabbe lende zee op de ach tergrond, heeft verder niet zo veel nodig. Die stelling kan ik met veel enthousi asme beamen, na een nacht in een van de slaapstrandhuisjes op het Nol- lenstrand, vlakbij de boulevard van Vlissingen. Waarom dat zo speciaal is? Het constant ruisende geluid van de golven. De frisse zeegeur die je neus binnendringt, zelfs binnens huis. De aanblik van het weidse zandlandschap. Overdag leveren die indrukken mij al een intens gevoel van vrijheid op, maar het wordt on- Het voelt bijna als een droom, een eigen huisje op nog geen tien meter van de vloedlijn betaalbaar zodra de dagjesmensen vertrokken zijn en ik het strand voor mij zelf heb. De huisjes op het Nollenstrand staan er al een tijdje. Op de stranden bij Westkapelle en Cadzand staan in middels nieuwere exemplaren. Maar als je geen luxepaard bent, mag dat de pret niet drukken. Het is echt geen straf om in een van deze vrolijk ge kleurde, houten optrekjes te verblij ven. Chauffeur Een stukje lopen is het wel, van de receptie op Camping de Nolle naar het strandhuisje. Gelukkig kun je je koffers afgeven aan een meneer in een Jeep, die je staat op te wachten op de parkeerplaats. Dat scheelt een hoop gesjouw. Denk er wel aan om wat eten in de hand mee te nemen, voor als je honger hebt na een lange reis richting de Zeeuwse kust. Het kan namelijk een tijdje duren voordat de chauffeur je spullen voor de deur bezorgt. Maar, eenmaal gesetteld op de ve randa - met een wijntje of glaasje fris in de hand - ben je dat op slag verge ten. Hoe dat komt? Nu ja, kijk eens om je heen. Het voelt bijna als een droom, een eigen huisje, nog geen tien meter van de vloedlijn vandaan. SLAAPSTRANDHUISJES vrijdag 22 juli 2016 PZ Het strand helemaal voor w Sharon van Oost 44 Slaapstrandhuisjes Nollenstrand Locatie: Burgemees ter van Woelderen- laan, 4382 CL Vlis singen Huisjes zijn te huur van mei tot en met september. Prijs: verschilt per maand. In augustus betaal je 995,00 per week. Ontbijt: zit er niet bij Comfort: Karakter: Ligging: Prijs/kwaliteit: Plus h De locatie h Basic maar schoon h Het mooie uitzicht Min Geen wifi De hoge prijs Geen ideaal zwem water door passe rende schepen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 48