üyarlailefj Familieberichten Paula de Rijck COLOFON Familieberichten [g~ Walter De Bock Walter De Bock Johannes Willem Abraham Bruijnooge Johan Johan Bruijnooge Sprakeloos Met veel verdriet in ons hart geven wij uw kennis van het onverwachts overlijden van mijn geliefde man, onze vader en schoonvader en mijn schoonzoon echtgenoot van Marianne De Bock - Baecke Assenede 16-01 - 1958 Philippine 21 -07-2016 Philippine: M. De Bock - Baecke Sas van Gent: Ruben De Bock en Eline Boon, 0? Philippine: Sven De Bock en Kim de Caluwé Aardenburg: Mevr. H. Baecke - Smits Familie De Bock Familie Baecke Philippine, 21 juli 2016. Schorrenkruidlaan 42, 4553 BX De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 27 juli om 10.30 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart tc Philippine, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Aansluitend zal Walter in besloten kring gecremeerd worden te Temeuzen. Walter ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u dinsdag 26 juli om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geschokt en verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van onze lieve schoonbroer en oom Voor altijd in ons hart. Aardenburg: Ronald en Miranda Mitchel en Anne Jamie en Mehmet Eede: Ewald en Dian Daisy en Niels Mandy Lysan Walter de Bock Stil van verdriet en vol bewondering voor de kracht waarmee hij zijn ziekte bevocht, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader, onze stiefvader en trotse opa Goes, 20 juli 2016 Breskens, 23 januari 1952 Goes: Janny Amsterdam: Elmer en Audrey Leah Goes: Marjolien en Joop Goes: Keesjan Dante Nieuwe Diep 59,4465 AC Goes De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op zaterdag 23 juli om 11.00 uur in verenigingsgebouw Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Amicitia. Veel te vroeg is van ons heen gegaan mijn zoon, onze broer, zwager en oom Ma Bruijnooge - van Hanegem Bram Bruijnooge t Ina en Adri Francke en kinderen Saar Steijaert-van Hanegem Staf Steijaert t Wilfried en Jolanda Steijaert en kinderen Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hans Juffermans Hans was jarenlang actief speler en bestuurslid van onze vereniging. We zijn hem dankbaar voor zijn enthousiasme en inzet. Wij wensen zijn vrouw en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Tennisvereniging Zaamslag George Buise Charles Ornek t vrijdag 22 juli 2016 15 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde vriend en collega Walter heeft zich vanaf mei 1979 met hart en ziel ingezet voor ons bedrijf als chauffeur/monteur. Wij wensen Marjan, Ruben en Eline, Sven en Kim heel veel sterkte toe. Loonbedrijf J.D. Haak Jos, Bernadette, Dick, Luc Hoek, 21 juli 2016 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. In liefde los gelaten ons lief en dapper moedertje en ons grappig omaatje weduwe van eerder gehuwd geweest met Zij overleed op 20 juli 2016 in de leeftijd van 82 jaar. Roosendaal: Erwin en Margot Django en Andrea, Vega Meivin en Alma Shirley en Bart Utrecht: Eric en Danie Tom Woerden: Pinkie (Patricia) en Abbo Rutger Donna en Paul Casper en Femke Correspondentieadres: Mosberg 16, 4708 NA Roosendaal De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 25 juli om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna we aansluitend haar gaan begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het Blaauwe Hofke 134 voor de liefdevolle verzorging. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43