Douwe Bob aangereden Justin Bieber wil medische keuring van zijn buren 18 SHOW CULTUUR LUISTERT RADIO VINCENT Radio 2 maakt de laatste tijd steeds meer uitzendingen vanaf locatie. Men was bij de Nacht van de Vluchteling, bij North Sea Jazz, een popfestival... Het levert leuke ra dio op, dj's gaan er anders door praten. Ze zit ten niet meer in hun Hilversumse kantoor. Deze week zendt men live uit vanaf de Vier- daagsefeesten te Nijmegen. kent hem wel, van Boer Zoekt Vrouw 2009." Goed dat Gijs dat er even bij zegt, want de edi tie van 2009 was alweer naar diepere lagen van mijn geheugen gezakt. Boer Jos is met Dycke, die heeft hij overgehouden aan die befaamde editie van 2009. Hij zit niet zomaar in de mobie le studio, want boer Jos is gladiolenboer. De gla diool is de Vierdaagsebloem. Vandaag is het weer zover, er liggen seeventug duuzent bos sen te wachten op de deelnemers die zo met een over de Via Gladiola zullen lopen. Kassa voor Boer Jos. Dycke gaat over de kleuren. Nee, daar heeft Boer Jos niks over te vertellen. Net zomin als over zijn wc-gedrag. Boer Jos plast zittend. Staand is lekkerder, vindt hij, maar er is hem te verstaan gegeven dat hij dan zelf de wc moet schoonmaken, dus hij gaat er nu toch maar bij zitten. Eet smakelijk mensen. Ik moet dit even verwerken. Gelukkig draait Gijs de nieuwe van Coldplay. Vroeger vond ik dat een goede band, maar wat een stamper is dit. In normalen doen had ik de radio nu afgezet, maar het is vakantie, de zon schijnt, wat kan mij het allemaal nog schelen. Boer Jos plast zit tend. Goed om te weten dat ik niet de enige ben. Hij klinkt heel aardig en opgeruimd, Boer Jos, het gaat hem in de gladiolenhandel voor de wind. Hij is gelukkig met Dycke en hij hoeft niet dat hele eind te lopen in de hitte, wat wil je nog meer. En als hij rustig op zijn wc zit, zijn pias-troon, heeft hij alle tijd voor een chillmo- mentje. Kort nieuws op Radio 2. De brandweer heeft een twintig jaar oude kat uit een boom gered, ik verzin het niet. Ik haal een komkommer uit de keuken en eet hem in één keer op. Quote van de dag Inbraak bij Giel Beelen op Ibiza Nieuw album van Sting Het idee is overzichte lijk: een jongere is boos en Tim Hof man (28) gaat het probleem proberen op te lossen. Dan kan het gaan om iets simpels als een telefoon die is stukgevallen in de verplichte bagage vakken van Walibi of iemand met kan ker die zijn schoolopleiding niet mag afmaken. Het lijkt erop dat Hofman met BOOS (voor de wat ouderen verwijst de titel ook naar het eerste program ma van de overleden tv-maker en BNN-oprichter Bart de Graaft) precies de juiste toon te pakken heeft om jon geren online te bereiken. Het programma heeft lichtheid, iets speels dat perfect werkt op de enige mediaplek waar veel jongeren rond hangen. Hofman, die recent opviel om dat hij zoenend met mede-BNN-pre- sentator Jan Versteegh de cover van glossy L'HOMO sierde, speelt met tv-wetten en zet een universum neer waarin niet alles even serieus is. Veel ironische tekstjes en tekeningetjes in het beeld gemonteerd, rommelig ca merawerk, foute takes die toch uitge zonden worden. Ook de presentatie is losjes, met veel terzijdes. Als het meisje uitlegt dat haar telefoon onherstelbaar is be schadigd in dat kluisje van pretpark Walibi, stappen ze samen een tele foonwinkel binnen. Daar legt de ver koper uit dat de telefoon inderdaad zwaar beschadigd is en dat herstel prij zig wordt. Na dat verhaal zegt Hof man: „Bedankt, jij hebt er natuurlijk niets mee te maken, maar we hadden Douwe Bob (23) zit met zijn arm in een mitella omdat hij in Amsterdam-Zuidoost is aange reden toen hij achterop een scooter zat. De zanger liep ook verwondingen op aan zijn ge zicht, knie en heup. Hoe het ongeluk een paar da gen geleden heeft kunnen plaatsvinden, weet de Slow Down-zanger niet meer. „Ik heb een goeie smakkerd ge maakt. Ik weet nog dat ik opzij keek en een mooie oldtimer op me af zag komen", vertelt hij. „Mijn rechterkant is beurs." De zanger staat vandaag, ondanks zijn verwondingen, gewoon op de Zwarte Cross. Justin Bieber betwijfelt of zijn voormalige buren in Calaba- sas, Californië, echt ziek zijn, zoals ze beweren. De popster heeft via zijn advocaat bewijs geëist van de gezondheidspro blemen die zijn vroegere bu ren zouden hebben sinds het 'eierincident' van twee jaar ge leden. Uit rechtbankdocumenten blijkt dat Jeffrey en Suzanne Schwartz nu nog steeds slecht slapen en buik- en hoofdpijn hebben nadat Bieber hun huis zou hebben bekogeld met eie ren. Justin heeft de rechter daarom gevraagd om bewijs van hun klachten. Hij betaalde eerder al een schadevergoe ding van omgerekend zo'n 72.000 euro, maar de oud-buurtjes van Bieber wil len meer geld zien. De rechter heeft nog niet gereageerd op het verzoek. Het eierincident speelde zich af in januari 2014. Daarbij was voor meer dan 15.000 eu ro schade aangericht. Bieber had het indertijd va ker aan de stok met zijn bu ren. De rechter legde hem een werkstraf op. 'Mijn flesje drank dat ik altijd onder de desk had staan, kan gehandhaafd worden. Dré houdt ook wel van een pilsje toch?' vrijdag 22 juli 2016 Boer Boer Jos is te gast Bij Gijs Staverman. „U Reageren: vincent@persgroep.nl HUISJE Het huisje van Giel Beelen op Ibiza is leegge roofd toen de dj aan het feesten was. De buit: on der meer een lap top, een camera en geld. „Zo lig je niet op het strand, maar komt CSI Ibiza langs voor vin gerafdrukken", aldus Beelen. MUZIEK Sting (64) komt in november met een nieuw al bum. De twaalf de soloplaat van de voormalige Police-zanger gaat 57th 9th heten en bevat volgens de ma ker onversneden rock-'n-roll. Vol gens Britse ta bloids zit Sting in geldnood. Losjes en luchtig het leed te lijf Bas Hakker Tim Hofman haal de op YouTube 50.000 abonnees binnen met 'BOOS'. FOTO ANNEMIEKE VAN DER TOGT, SCREENSHOTS YOUTUBE 0 1 Hans van der Togt vindt zijn opvolger André Hazes jr. bij Rad van Fortuin ietwat ordinair.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 18